0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından
Arkadaslar günaydın. Kizim 22 aylik tuvalete alistirmaya basladim bugun 6. Gunumuz daha oncede yazmistim belki hatirlayanlar vardir. Başladığımız gunden bu yana geceleri bez takiyordum. 3 gecedir kuru kalkiyoruz. Bu gece de kızım 4 gibi huysuzlandi ve eliyle isaret yapti cisinin geldigini mi söyledi yoksa bezden rahatsiz oldugunu mu soyledi pek anlamadim. Uyanmisti zaten. Dedim hadi kizim cisimizi yapalim cisin geldi heralde felan dedim. Beraber gittik cisimizi yaptık. Poposuna bez baglamadim bende sonradan. Ve i saatten beri kesintisiz uyuyor. Suan da alti hala kuru uyaninca cisini yaoar buguk ihtimalle. Artik gece bez takmamalimiyim. İlerlelememiz nasil sizce

4 Cevaplar

+1 oy
(12,490 puan) tarafından
Kesinlikle takmayın yatmadan önceki sıvı alımına göre gece arada kaldırın ama her gece değil geceleri de iyice tutmayı öğrenir çişi gelince kendisi kalkar artık
-Reklam-
+1 oy
(2,706 puan) tarafından

Kız ne güzel çocuk kendini alıştırmış takma tabi maşallah :)

0 oy
(3,590 puan) tarafından
Bence çok güzel artık geceleride bağlama ama illaki kaçaklar olacaktır onuda görmezden gelinen artık Alez serersin altina
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Kesinlikle gece artık bez takma iyi gidiyorsunuz gece yatmadan önce kesinlikle tuvalete götur yatmadan yaparsa iyi olur gecede kalkiyosa götür ben oğluma gece yatmadan yaptırıyorum sabaha öyle gidiyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 104 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Aysn adnr (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 127 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Aysn adnr (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...