0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Bizm kaysı bahçemiz var dün kaysıdan geldik akşam 10 gbi çay koydum içerken 

Eşim gözleri doldu dedi babamı çok özlüyorum bahçede onu arıyor gözm dedi, bnde doldum  bnde özlüyorum dedim hatta o olsaydı asla kardeşnn. Bana yaptığına gelemezdi ağzı a ederdi senn yapmadığını o yapardı korurdu beni dedm şmdi babn yok annenle kardeşin tek kaldı diye sen beni çiğnedin çiğnettin dedim bilen bilir kaynm la aramızda olan mevzuyu eşimde valla ben seni çiğnemedim çiğnetmedim ona değişmedim seni faln dedi Bn çok uzatmadım çnlü kaynm hayla bnden bir özür dilemedi demekki eşimn değerinde yok onda sen de değerin yok dedm onn yanda bunu öyle bil dedim, senn onun karısına yapsaydın sana nasıl davranırdı dedm bilmiyorum dedi eğer Bnn eşim onn eşine öyle bişi yapsaydı ben eşime kızardım bir çiçek aldırır evine gider özür dilettirirdm oda karısı da bunu yapmadı bnm için zerre değerleri kalmadı slm bile vermiyorum eşimde asla bnm yanmda olduğum yerde samimiyet konuşma dahi isteyorm dedm en azından bunu yap dedm, 

3 Cevaplar

+3 oy
(1,156 puan) tarafından
Eşin rahmetli babasını özlediğini dile getirirken, nasıl hala eski mevzuları yüzüne carpabiliyorsun çok zoruna gittiyse ayrilsaydın eşinden adam üzüntüsünü bile yaşayamıyor.
(2,804 puan) tarafından
Ben onun acını onla sürekli yaşıyorum, buda gerçek babası olsaydı kardeşi bana o hareketi yapamazdı
(1,156 puan) tarafından
Başka zaman soyleyebilirdin adam sana dert yanmış. Ben birine duygularımı açmak istesem karşımdaki bana bu tepkiyi verse bidaha asla ona anlatmam birşeyimi. Çok zoruna gittiyse bıraksaydın. Geçmişi kabul etmişsin geleceğine odaklan geçmişe takılmadan.
(2,804 puan) tarafından
Ben onun acısını onla yaşıyorm hiç dilimizden düşmüyor zaten oda biliyor sorn etmedi etseydi havga çıkardı akşam :))) babasın yokluğu nelere yol açıyor demeye getirdim biraz,
-Reklam-
+1 oy
(1,486 puan) tarafından
Keşke başka konuya gitmeseydin kuzu adama duygusal anını bile yaşatmamisn:)
tarafından
Ben diycektim valla ya
(2,804 puan) tarafından
Yaşıyoruz o anı sürekli :) hatta Bn diyorm mezarlığa gidelim faln diye
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Kaynın seni dovmustu galiba o meselemi
(2,804 puan) tarafından
Evet cnm bir özür bile demedi, Bn beklerdim karısı yla gelsinler karısında da iş yok
(7,948 puan) tarafından
Zor bı durum ya insan hiç unutmaz
(2,804 puan) tarafından
Napim çok  zoruma gidiyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 817 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 633 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy