0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
kızlar bazen bakıyorumda

çevremdeki insanlar çalışmadıkları halde benden daha rahat çocuguna da herseyini alıyor tatilinede gidiyor vs vs Allah daha iyi etsin kıskançlık gbi bi huyum yoktur

düşünüyorumda

çocuk küçücükken işe başladım mahsus kaynanama fln basta işe baslamıcam dedim işe baslamıcam diye delirdiler

işe başladım para hırsım varmış güya esime kötüledilerki para hırsım fln yok

bn çalışmasam nasıl olacaktı gündelik şeylere vs bn bakıyorum

faturaları esim ödüyor

çalıştıgım halde elimde pek bi param kalmıo çalışmasam halim ne olurdu dye düşünüyorum

bu herseyden eksik kalmayan arkadaslar nasıl basarıyor merak ediyorum öneriniz varmı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tavsiyem aldıklarını gelir gider yaz o şekil hesap çıkar ortaya nereye gittiği belli olursa artan da belli olur biz kirada degiliz çok şükür idare ediyoruz yememiz den eksik kalmayız eşim tek çalışıyor aylık yap alışverişini uygun nerdeyse ordan al getir Trendyol filan kupon olunca daha uyguna geliyor ben nerde uygun varsa ordan alırım hep pahalı bişey almam hiç pazardan uyguna güzel şeyler bula biliyorum marka takıntım yok bu şekil birikiyor çok şükür eşim de tutucudur fazuli şeyler alma yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben asırı tutumsuz bır ınsanım mesela kızıma kolluk almak ıstedım bır tane aldım bır tane daha begendım onu da aldım eşim alma demese bırtane daha alırdım, bızım evde eşim tutar hesapları cok ısterdım tutumlu bır kadın olmayı ama olamadım, çalısırken de bugun alır bugun yerdım 15 gun aç gezerdım, esım memur, memus maası alıyor ama asgarı ucret alsa mumkun degıl gecınelım dıye dusunuyorum 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben çok hesapsız para harcardım. Yani şöyle, markete gittim mi onu da alayım bunu da. Alayım derken hooppp gitti bi sürü para. Sonra kendi kensime bütçelere böldüm. Haftalık market masrafı, kendi harcamam, artan diye. Öyle öyle arttırıp şimdi biriktirebiliyorum. Çizelge tutmak işe yarıyor baya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde Efenin annesi (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 311 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 604 göst.
2 Ekim 2018 Aile kategorisinde Hiiiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 220 göst.