0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
7 yıldır namaz kılıyorum. Hiç bir zaman ara vermedim kıldım. Ama şimdi neler oluyor bilmiyorum. Biraz kaza yaptım sonra geçiştire geçiştere durdum sabah namazına kalkmadîm öğlen kılmadım bugün kılmanın ne manası var yarından başlıyim. Gidiyorum kılmaya beni sıcak basıyor halsizleşiyorum sonunda kılmadan çıkıyorum odadan. 1haftadan çok böyleyim. Bu bana hoşmu aslaa. Kendi kendime vicdan azabı yaşıyorum kendimi suçlu hiss ediyorum Allah karşısında. Ben böyle yapıyorum oda benden uzaklaşır beni sevmez diyorum. Ne yapayım ben bir akıl verin :( sanki kendi isteyimle deģil birşeyler mane oluyor. Ben aslında çok istiyorum . Isteye isteye olmuyor

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şeytan vesvese verip senı vazgeçirmeye calışyor üzerine gideceksin Allahım görünen yada görünmeyen tüm şerlerden sana sığınırım diceksin canım Allah yardımcın olsun 
(96 puan) tarafından
Başka ne yapayım diyorum zaten hep
tarafından
Anlık haraket edeceksin başka napabilirsin ezan okunduğunu duydun hemen dikileceksin ayağa düşünmiceksin gidip abdest alacaksın
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Şeytan uğraşıyor cnm sürekli istiğfar çek  benim önceliğim namaz namazımı kılar diğer işlere başlarım herşey boş ve yalan namaz oruc ve yaptığın iyilik seninle gelicek ve sana şahitlik edicek
0 oy
tarafından
Olur bazen böyle seni rabbine ney yakınlastiriyosa namazdan baska onu arttır sonra ölümü sikca aklina getir mezarlik ziyaretinde bulun türbe olur maneviyata yönel öyle videolar izle kuran oku ilim mescidine git inşallah düzelir 
0 oy
tarafından
Şeytan seninle uğraşıyor bacım imanın kuvvetlenmeye başlayınca pisl.lik uğraşmaya başlamış sakın ona uyma ezan okunur okunmaz kalkiver besmele cek namazını eda et nasıl rahatlarsin şeytanla sen inatlas al eline kuan oku yada aç YouTube dan dinle rahatlarsın merak etme
0 oy
tarafından
Canm bende oyleyim maalesfki smdi egilil kalkamyrm hamilelktn fazla ama blyormki bi bahane degl :( 

Gecen sene kışın watsapta gruplrmz vardi namaz kilyordk teheccude kalkyorduk gunlk tesbih dua ramazn ayinda siryla brbrmze dua edyordk beni o gruptakk abla tesvik etmsti namaz kilma aliskanligna falan 

Snra telfnm calndi nmrami iptl ettrdm baska nmrq ckrdm falan filan derken kaybettm bdha ulasamadim o ablaya instgrm hesbnda bulamadm 

Hatta hala arayis icndeym oyle gruplr varsa katilmak isterm inan asiri derece de tesvk edici ve surekli olyo
0 oy
tarafından
Annemi bildim bilesi yıllardır namaz kılar geçen bize gelmişti köyden pazara gidicez kılıp öyle çıkalım anne dedim ben bıraktım bayadir dedi çok değişik oldum annemin kılmadigi için çok üzüldüm şükür geri başladı bende geçen ay hasta oldum 1 hafta kılamadim inanır mısın kazalarımı hala bitiremedim ne zaman bırksam başıma bir iş geliyor sıcak evet ama yapıcak bişey yok öbür tarafta yanmayı da düşün bacım bazen diyorum sus şeytan sana uymicam kılıyorum öyle bismillah de başla bak kaç yıl kilmissin ne güzel bırakınca insan boşluğa düşüyor 
0 oy
(6,327 puan) tarafından
Şeytan uğraşıyo seninle bi nevi imtihandasın ne güzel 7 yıldır kilmissin hiç birakma kuzum kıl namaz çok önemli hesabını veremedigimiz takdir de cennet yüzü yok ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 162 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Giraybebeginannesi (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu

383,396 soru

11,473,894 cevap

35,076 kullanıcı

...