0 oy
942 göst.
Aile kategorisinde (2,525 puan) tarafından

Gününüz nasıldı ?

Ben diyet çayımı aldım içiyorum sizde durumlar nasıl,keyifler yerinde mi? ;)

image

Merak ettim:)

Kocam biliyor,napiyorsun der kızlarla koşuyorum derim mesela,bir konu oluyor annemle veya ablamla konuşurken diyorum ki olabiliyormuş geçen işte şöyle şöyle duydum arkadaştan diyorum şaşırıyorlar hangi arkadaş diye,bende diyorum sosyal arkadaşlarım ♥️:)sizi seviyorum

55 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ohh afiyet olsun kuzu ☺️

Evet biliyo burdan yakın 3-5  arkadaş edindim onları bile biliyo ☺️❤️

Hatta birisiyle buluştum burdan eşimle de tanıştı ☺️
(2,525 puan) tarafından
Ya ne güzelll
Ben daha o aşamaya gelmedim:)
tarafından
O aşamaya bı buçuk yıl sonra geldim ben ☺️❤️ önce insanları gözlemledim .İletişimi nasıl , kötü kalpli mi ? İnsanlara faydası dokunan biri mi ? Bunlara bakarak kendime yakın bulduklarımla dost oldum .kötü kalplilerden olabildiğince uzak dururum.
tarafından
Şerifem aynı dediğin gibi bende seni gözlemliyorum dikkat ettiğim 3 kişiden birisin ☺️ ❤️ o yüzden seni samimi bulup hemen her yorumunda iletişim kuruyorum. ❤️
(48,734 puan) tarafından
serifenin cekim alanina giremedik☺️
tarafından
Yaaa kuzu teşekkür ederim ☺️❤️ ben de seni samimi görüyorum.hemen de yazıyorum görünce .

İkbalim nasıl giremedin seviyom ben seni ☺️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Afiyet olsun canım evet biliyor benimde bazen bir şey olunca arkadaşlarına sor der :D

(2,525 puan) tarafından
Hhaha oda iyiymiş ya
Mesela diyorum ki bugün 9 ay aşısı için aradılar,kan vermemiz için ben istemiyorum korktumdan
Kızlara sor bakalım onlar napmis diyor kocamda bugün öyle dedi oda alıştı galiba :)♥️
+1 oy
(2,537 puan) tarafından

Birlikte okuyup bir arkadaşın sorusuna saatlerce güldüğümüzü bilirim. :D

(2,525 puan) tarafından
Oda güzelmiş ♥️
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Biliyo ve kızıyo burası psikolojimi bozuyo diye :) hergun burdan bişey anlatıyorum :)))
(2,525 puan) tarafından
Galiba bende etkileniyorum,ama napim seviyorum burayı birçok bilmedim şeyi öğrendim..
Diğer bölümlerden ♥️
(3,451 puan) tarafından
Teşekkür ederim şerife :) utandım :)
tarafından
Kumsal ne zamandır yazicam bir türlü yazamadım :) oglunla aran nasıl :) oğlun olacağını öğrendiğinde nasıl olacak diye tedirgindin daha çok kız çocuğuna hazırlamıştın kendini sana oğlun olsunda al bir kucağına bak nasılda gidecek o duygular demiştim :) nasılsınız şimdi kaç aylık oldu ❤️
(3,451 puan) tarafından
Ayyy evet çok ağlamıştım hatta erkek olcak diye :) şuan 11 aylık oldu, acaba kız olsa bu kadar severmiydim diyorum :))) çok bağımlı bana ama olsun güzel anlaşıyoruz:) o zamanlar beni rahatlattığın için teşekkür ederim:)
tarafından
Ayyy 11 ay oldu mu ya maşallah ❤️❤️❤️ Ömrü uzun sağlıklı olsun kuzum ❤️❤️ bizde 22 aylık olduk Rabbim evlatlarımızı korusun ❤️
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Afiyet olsun canım evet biliyor hatta bazen kendi soruyor bugün ne dedikodu var diye sfsgdnfn
(2,525 puan) tarafından
Teşekkür ederim balım ♥️
Bazen bende anlatıyorum..eşim şok yaşıyor oda alıştı buraya anlatırım dinler:)
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Evet biliyor. Geçen onceki hesabımı sildirdim bir daha girmeyeceğim dedim iyi etmişsin dedi ama 3 gün sonra tekrar kendimi burda buldum :)
(2,525 puan) tarafından
Oh bacım gel hoşgeldin ♥️
(5,392 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤☺️
0 oy
tarafından

Biliyo ve dalga geçiyor :D hamileyken kullanmaya başladım bi sey soyledigimde bebeklerle ilgili yine hamile grubundan mi duydun bunu diyo :D

(2,525 puan) tarafından
Evet bende hamileyken başladım♥️
0 oy
tarafından

Bılıyo bılıyo mesela atısıyoruz bazen bak hemen gıdıp yazma oraya dıyo :D

(2,525 puan) tarafından
Aaa hiç öyle demedi benimki, tartışırız mesela yazıyim de gör bak kim haklı filan derim, yaz hepsi bana hak verir der :)
tarafından
Benımkı sevmez oyle bırı duysun :D
0 oy
tarafından
Afiyet olsun.

Bilmiyor. Annem biliyor. Akrabalardan güvendiklerime de demiyorum. Neme lazım. Herşeyi anlatıyom burda. Düşene tekme vuran çok olur 
(2,525 puan) tarafından
Evet oda doğru bendede kimse bilmiyor.
Kocam bilir oda elini bile sürüp bakmaz.:)
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Biliyorrrr tabii
(2,525 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Evet biliyor canım
(2,525 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Dusuk yaptigimda gizli kullaniyodum uzulurumfalan diye istemiyodu simdi haberi var beni ihmal ediyon diye kiziyo fjfhhf 
(2,525 puan) tarafından
Aah mihri canim geçmiş olsun..
Bu erkekler de ne yapsak birşeyler bulup memnun olmuyor ya:)
tarafından
Naz yapiyo yaaa :))
0 oy
tarafından
Eşim biliyor burayı:) pek kullanmamı istemese de ben burada kafamı dağıtıyorum diyorum susuyor 
(2,525 puan) tarafından
Bende öyle İnanki,ama bazen aklıma takılıyor üzülüyorum kötü şeyler okudum zaman
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Eee herkesin eşi biliyor mu?
0 oy
tarafından
Biliyo canm 

Buradan görüştüğüm 3 / 4 arkadaş var 
(2,525 puan) tarafından
Ay ne güzel benim yok ya öyle görüştüm galiba uzağız ondan Adana'da pek yok :-[
0 oy
tarafından
3.5 senedir bilmiyor..2 hesap değişti benim de ama 3.5 senedir kullanırım..gitsek geri dönüyoruz bağımlılık yapıyor :)) geç geldiği için elimde tel görmez evdeyken buraya girmiyorum
(2,525 puan) tarafından
Valla bende sıkılıyorum bak şimdi de işte bebem uyudu napim,iyi oldu burası bana:-*
tarafından
Baştan aşağı tüm postlara bakarım.ilgim bilgim varsa yazarım yoksa bakıp geçiyorum..benimkiler de uyku moduna girdi..eşim gelene kadar takılıyorum burda
0 oy
tarafından
Benim bilmiyor herkesin biliyor maşallah :) ben söylesem ne gerek var der bozulur :)
(2,525 puan) tarafından
Evet bazı erkekler öyle deer
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Afiyet olsun ne çayı içiyorsun Büşra abla

Eşim bu uygulamayı sadece bebek için oldugunu biliyor bu tarafı bilmiyor bilse saldırır,

Başka bir sorum daha olacak diyetinde neler yapıyorsun kaç kiloydun 
(2,525 puan) tarafından
Kilomu diyetisyenim dışında kimse bilmiyor:))
Zayıfla çayı mate,yeşilçay tarçın canim
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Uygulamayı eşim buldu zaten. 
(2,525 puan) tarafından
Vayy.. o daha güzel :-)
0 oy
tarafından
Bilmiyor kuzu 
(2,525 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️olsunnn
tarafından