+2 oy
756 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar önceden bilenler bilir babam dediğim adam bı kadın uğruna 6 yaşında iken bıraktı gitti bizi yıllardır etmediği kalmadı en son da arkamdan konuştuğunu duydum ve bu mesajı yazdım ona 

Elizan ve Esma kardeşim 

Songül karısı 

Normalde babalar diğer insanlara karşı evlatlarını korur savunur ama sen o kadar millete oturup evlatlarını kötülüyorsun gerçi doğru biz hiçbir zaman senin evladın olamadikki her daim haklı olan sen suçlu olan biziz 

Herkes suçu Songüle buluyor da hiç alakası yok suç sende baba olup hiçbir zaman bize sahip cikmadin ya 

Kaç defa babamızın evinden kovulduk citimiz çıkmadı kaç defa arkamızdan attınız tuttunuz duyduk her şeyi yine sustuk ama bu son damlaydi yeter artık 

Güya senin evine ben gelmemesim o kadar hazırlık yapılmış da öyle mi 

Sen kendin arayıp Ayşegül halangilde katliam çıktı birbirlerine girdiler bıçakladılar damadı vs hastanedeyiz demedin mi kaç saat sonra biz babanneme gittik de çıktın oraya geldin 

Bu geldiğimde de evine gelelim dedik önce tamam dedin sonra babannene gel dedin patronun izin vermedi evine girmemize babanneme geldiğim gün 1 saate gelirim dedin 2 saat bekledim yine gelmedin millete bunları carpitmadan anlat istersen

Görüntülü konuşuruz bi oyuncak görsen elizan sana da alıyım mi babam dersin ne bana ne evladıma daha bi çöp almadin ya almadığını geçtim nispet yapar gibi elizan sana da alayım mı diyorsun 

Bu zamana kadar beş kuruşunu istemedim dişim ağrıyor dediğimde para isteyecem sandın hemen param yok cart curt dedin elhamdülillah benim kocam var kimsenin parasına ihtiyacım yok 

Oğlum sünnet oldu kavga dövüş bir defa anca arayabildin 

Çık gel evime ağırlayayim dedim elizani bahane ettin esmayi bahane ettin ama ben senin içini biliyorum yemezdik bi gün burda kalsaydin boşuna korktun 

Valla kusura bakma da biz gayet iyi evlatlar olarak yetiştik bunu sen de defalarca söyledin ama sen baba olamadin evet seni engelledim ha sadece Whatsapptan değil hayatımdan çıkardım attım artık babam yok diyorum herkese bu zamana kadar cooook tolerans gösterdim her şeye sustum bu saatten sonra da OĞLUM KOCAM ve BEN varız 

Babaya ihtiyacım olduğunda her zaman olduğu gibi ANNEM yetişir her şeyime elhamdülillah 

Mümkünse ölürsem cenazeme de gelme 

Sende bir gram hakkım varsa helal etmiyorum bilesin 

Rabbim sorsun bize yaşattıklarını göz yaşlarımın hesabını ve en önemlisi zehir ettiğin çocukluğumun hesabını

Uzun oldu kusura bakmayın 

14 Cevaplar

0 oy
(7,645 puan) tarafından
En doğru kararı verissin Allah ıslah etsin inşallah çok acı bişey biliyorum ama yanlarına kalmasın 
tarafından
Amin inşallah canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım inşAllah yuvanda huzurun mutluluğun daim olur
tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(374 puan) tarafından
Canım valla iyi yapmışsın bende babamla dövüstum artik konusmuyirum ve bana ölsen de gelme dedi artık ölsem de o adamın kapısına gitmem bazı babalar sözde baba ama hiçbir babalığı yok
tarafından
Sadece biyolojik baba canım manevî varlıkları sıfır gerçekten
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senin adına üzüldüm kuzum,Allah yardımcın olsun 

Çok zor bi durum,yıpratıcı 

Adamın hiç umrunda değil sanırım
tarafından
Yok yavrum umurunda olur mu ben ve kardeşimi attı gitti bittik onun için arada bi parasal sorun yasarsa arar dert yanardı onun dışında görmedim babaligini hiç
0 oy
tarafından
Valla buna ne denir ki kuzum hakkında hayırlısı olsun yuvanda mutlu ol inşallah 
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim
0 oy
(234 puan) tarafından
Okudum, son cümlelerde ağladım. Allah sana kendi yuvanda o kadar büyük mutluluk nasip etsin ki bütün geçmiş mutsuzlukları unut. Bana da, bütün babası hayattayken babasızlığı yaşayanlara.. bilirim gerci o boşluk kim ne yapsa dolmayacak. Öfke yerine öldü saymak en iyisi.  Ben de bunu yaptım içimde yoksa sadece banaydi zararı kızgınlığımın.  O da oyle görmüş ailesinden, o da sevilmemiş diye düşün, ona acıyınca öfkelenmekten iyi oluyor. Ne desem boş. Babaların yarattığı boşluk zor. Hep bir yanımız eksik. Allah da büyük.
tarafından
Gerçekten öyle dolmuyor bu boşluk insan geriye baktığında bir defa olsa babasının saçlarını okşadığını hayal edemiyor ise of ne bileyim ya ağlamak istemiyorum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
cevap geldi mi en cok onu merak ettim. insann babasi olupda bole olmasi ne zor birseydir
tarafından
düzenlendi
Eşime yazmış
(4,152 puan) tarafından
cevaba bak ya. birak o hayatini kurmus sen seviyeni koru muhattap  olma Allah bildigi gibi yapsin
tarafından
Aynen öyle yapıyorum canım
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Okudum Allah huzur versin yuvana
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(324 puan) tarafından
Rabbimm gönlüne göre versin kuzuuuu cokkk mutlu huzurlu olunnn ailenle birlikte nice seneleriniz yıllarınız dolsun ınsallahhh
tarafından
Aminnn inşallah canım inşallah
0 oy
(457 puan) tarafından
Yaşadiklarin üzücü :(   ama songül karısı yazdigin yer bir güldürdü beni :) Allah iyiligini versin 
tarafından
Yılan yazacaktım ☺️☺️
0 oy
(48,683 puan) tarafından
ne hayatlar var ya Allah yardımcın olsun esinden cocugundan gülsün yuzun
tarafından
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Allah hiçbir evladı babasız buyutmesin çok zor yaşadığın umarım doğru kararı vermissindir
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ölüm döşeğine yattığında ilk aklıma gelecekler siz olacaksınız ama nafile ne diyim rabbim sana ferahlık versin sabır versin inşallah allah dan hayirlsii 
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Şunu merak ettim okudu mu acaba 
tarafından
Okudu canım engelledim o da beni engelledi ve cevabı eşime yazdı
(234 puan) tarafından
Cevap ne yazdı merak ettim

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 559 göst.