0 oy
314 göst.
Moda kategorisinde (775 puan) tarafından
İkizlerim var Rabbım onların yokluğunu gostermesın ıyıkı varlar ama evinde hiç bir eşya kalmadı tv unıtem kırıldı tv kırıldı oturma odasında ıkı koltuk 2 berjer ve hali kaldo derme catöa ev gıbı elbet yerıne gelir hersey ama evı bu halde duzensız ve eksık gorunce sınırleeım zıplıyor herkesin evi mıs gıbı sıkır sıkır benımkı derme catma gibi eve giresim gelmiyo xok sıkılıyorum bu durumdan... Eve bırını cagırmaya utanıyorum evin halinden 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç yapma demedin sanırım yada kızmadın. Ben yanlış olan şeyleri önce yapma diyerek bazen anlamamazlıktan geldikleri içinde kızarak anlatım. Olmaz cız eleme uf dedim şükür 3 bebeğim var bir şeyi kirmadilar şimdiye kadar 
tarafından
2 bebeğim var * 3 nerden çıktı Allah olmayana versin
(775 puan) tarafından
O kadar cok uzerıne dustum ki anlatamam sureklı peşlerındeyım çevrem artık rahat bırak cocukları diyor cok ınatşar yapma dedıgıni gozunun ıcıne baka baka yapıyorlar
(775 puan) tarafından
Ve bir söz vardır erkek cocuk evde beslenmez soyşe bahveli bır evın olcak salcan dısarı anca oyle olur
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından

Yaa boşver benimde öyle.buyuyunce çocuklar en güzelleri ni alırız :DAllah başka dert vermesin.inan hiç ev eşyasına takılıyorum 12 senelik eşyalarım hâliyle çok yiprandilar.cocuklarimizin canları sağolsun.

(775 puan) tarafından
Tabi kide onların canı sag olsun ama inansan ozeniyor 5 sene sonunda oldu Evlatlarım elhamdülillah ıyıki varlar onlardan once herkes gıpta ederdi duzenime tertıbime şimdi bana sasıyorlar uzerıne cok düştügün için oldu sanırım
0 oy
(302 puan) tarafından

Güzellikle anlat bence canım yapmamaları gerektiğini bilsinler öğrensinler. Onlara oyun alanları yap orda oynasınlar sürekli

(775 puan) tarafından
Canım oyun odaları var yuzune bakmıyorlar ah bı gorsen beni cok guzel iletişim kuruyorum ama kıme dıyorum kıme dıl dokuyorum nerdeee
0 oy
(810 puan) tarafından
Kırılıp dökulen esyam cok ama cocuk degıl bız kırıp dökdul:)zaten basitti ucuzdu sımdıdr krndını göstermıyo yapcak bısı yok bacm durumda olmayınca gelen evıne bakmaya gelıyosa gelmesun cagarma.ben cagarmıyorm kımseyı almıyorm 5yıllık rvlı ama 30yıllık rsya gibi esyalrm ha kımse bısry dedımı demedı ama derler ederler fılan diyr pek kımseyle muhattap degılm temızlıgı bıle bellı olmuyo bu durum benıde cıldırtmuyo degıl ama eldende bişi gelmiyo salla gitsşn cocuklardan kıymetlımı Allahm gonlune göre verır ınsallah söyle sıkır sıkır gönlunce mıs gibi bı eve tasınırsn esya alrsın
(810 puan) tarafından
Kız fazlamı saldın sen onları:)bu kadr da yaramaz olunmazkı bı dur de sende bı hal caresıne bak yoksa kuru evd eoturcan cok yaramazlarmş.
(775 puan) tarafından
Kız ne salmasi çevrem artık rahat bırak cocukları diyor rahat bıraksam başıma göçer ev galiba valla ne bilim ya sıkıldım bende cenem yoruluypr yapma etme demekten fazla afacanlar napsım bu bacın
(2,089 puan) tarafından
Ne kadarlık bebekleriniz bilmiyorum ama benimkide 9 aylık aynen dediğiniz gibi balkon silikonunu bile söktü annemlerin gerçekten erkek çocukları çok yaramazlar bide sizde iki tek başına Allah yardım etsin valla
(810 puan) tarafından
Dorudur canm ne dıyım
(775 puan) tarafından
24 aylık canım bezdum
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Dayımın w oğlu var, aralarında 1, 5 yaş var. Yengem pencere kollarını bile sökmüştü oraya vaeıyorlar diye. Orta cam sehpanın üzerinde zıplayıp parçaladılar, tv yi düşürdüler. Kumandayı söktüler, duşa kabini vura vura kırdılar. Sağlam sandalyesi kalmadıydı kadının. Yengem de çok disiplinli, çok iyi yetiştirmeyi bilen bi kadın ama yok dinletemedi laf. Şimdi ikiside büyüdü, o ladar beyfendi delikanlılar oldular ki. Yengemde geçen sene yeniledi evi, artık kırıp dökmezler ya diyo. :) :) 
(775 puan) tarafından
Valla canım demek ne kadar ustune dusersen daha beyer oluyor butun camşarda kapılarda kılıt var

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 379 göst.
13 saat önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 153 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 283 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

378,247 soru

11,321,193 cevap

34,765 kullanıcı

...