0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (2,828 puan) tarafından
1 kaynm var başka kardeşleri yok eşim kaynm tek kaynm teyzesnn kıznı seviyordu evlendiler, dünr teyze buraya geldi  kaysıya yardıma  mola verdik kömürden flan mahsettik kaynamn diğer bacısı dediki abla sen kaanlarla kal busene onlarn evi müsait rahat edersin kalifer li, (Bnm ev sobalı tek oda kullanıyorum) kaynm da öyle yapacaz dedi zatn( kayanamda öncesinden eşime bana kömr alma ben kaanlarla kalacam kışın demişti) dünür teyze dediki herkezn evi ayrı kimse kimsenn evinde rahat edemez kendi evindeki rahatı olmaz, kaynanam bir bozuldu hemn çevirdi lafı oda ben rahat edemem zatn kalmam kimsede faln demeye onda evi sobalı k. P vefat etti kömr çok pahalı diye öyle söylemişti hani orda kalırım kızda çalşıyor yemek fln yaparım gbsnden kardeşi bile istemedi ablası kızıyla kalsn ama bnm burnumdan getiriyordu kaynanam çok büyük laf ettiler yakn olucak görürsün diye , evet sevmiyorum kaynanamı ama bukadar da vicdansız olmam herhalde eldn ayaktan düşerse herhalde çok üzüldüm gerçekten, gerçekten evim çok soğuk oluyor plansız bir ev kışın zor geçiyor omnda evi çok küçük 4 kişi zor sığar öyle çocuğun yatağı ı koyacak yer yok. 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Elden ayaktan düşmediyse kendi kalsın zaten size veya eltine niye gidiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşum dememişler akraba akrep olur sokar diye sjsjjs
(7,768 puan) tarafından
Ee doğru demiş kadın en doğrusuda bu istediği kdr teyze olsun kimse kaynana kahrını çekmek istemez ki kendin diyosun sna neler etmiş ayrıca snde ayrı bi salksn kusura bakmada yüzüne tükürse ay canım kaynanam bni okuyverdi dicen
(2,828 puan) tarafından
Hiçte bile öyle düşünemem diyorm zatn zerre sevmiyorum diye, okumuyosn herhalde yazdığımı tam, kaynanamı sevdim flan demedm bacısı bile kızıyla otursun istemedi dedim halbuki can atıyordu onlara ballana ballana istedi yani burda çok şey yazmak isterim ama yanlış okuyorsun, beni anlamadın
(7,768 puan) tarafından
Okuyorum canım okuorum sorunda yazmışsın ya üzülüyorum diye :)
(2,828 puan) tarafından
İnsan olarak sen olsan snde üzülürsün ama bu yaptıklarını unuttum demk değil ki :)
(7,768 puan) tarafından
Ben bana taş atana kaya atarm üzülme
0 oy
(11,493 puan) tarafından
Herkes çocuğunun rahat etmesini ister benimde anneannemle babaannem kardeş ama hiç anlasamazlar annem tek çocuk kışın anneannemler annemlerde kalır babaannem de kalmaya gelirse anneannemler koye döner 
(48,902 puan) tarafından
ben bunu anlamadim anane babanne nasil kardes oluyo☺️ anne baba kimle evli beynim durdu
(1,210 puan) tarafından
Kuzenler ya :)
(10,146 puan) tarafından
Kiz dusunki annen teyzesinin ogluyla evli. E bu durumda anneleri kardes oluyo ya :) annenin teyzesi babaannen oluyo
(11,493 puan) tarafından
Aynen o şekil :)
0 oy
tarafından
Böyle acirsan acınacak hale cooooookkkk düşersin daha,

Bak o gelin nasıl kıymetli olacak böyle yapiyorlarya sen de kendi haline yan,hala acımaya devam et kuzum 
(2,828 puan) tarafından
Şöyle canm kızı alana kadar heryerde ballandıra ballandıra bizden bizm kanımız dan bişi olursa bize koşar bakar gbisinden çok dedi, haa kendisini zerre sevmem ben bana yaptığını kayannam ona yapmadı onlara kapak atmaya çalışıyor yaranmaya çakılıyor bacısı bile kabul etmiyor büyük lokma ye büyük konuşma demişler
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ne ümitle istemiştir şimdi al sana en büyük darbeyi ondan yedi
(2,828 puan) tarafından
Daha iyi günler bnce
0 oy
(48,902 puan) tarafından
iyide ne sana ne kaynina kendi evine yakisir benim fikrim bu elden ayaktan dusene kadar herkes evinde durmali
0 oy
(15,507 puan) tarafından
Valla kızın annesi çok iyi yapmış. Elden ayaktan düşmemiş ne gerek var. Hemen yıkılacak yer ariyorlar
(2,828 puan) tarafından
Benm annem deseydi rezillik çıkarırdı vay efendim oğlumn evine gitmek için sana mı soracam diye bacısı olunca sesinin çıkmaması garip değil mi sence
(15,507 puan) tarafından
Garip değil aslında. Kardeşinden cekiniyo demek . Kaynanalar böyledir zaten. Sen üzülme onun için.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
0 oy
13 cevap 274 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde zynp. (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,860 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Aytac Moay (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 321 göst.
30 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu