0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Ayak basparmaklarimda nasır var ve ayakkabilarda falan rahatsiz ediyor eczaneden krem falan alsam iyi gelir mi hastahaneye mi gitmek gerek öyle nasirı olupta gecen var mı  ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Madecassol yumasatiyor 

Lapitak var çok iyi 

Oriflamenin ayak kremi çok iyi
(1,080 puan) tarafından
Yumusatmak icin demiyorum canm oriflame kullanyrm hani tamamen yok edecek.bi cözüm ariyorum
tarafından
Madecassol iyi geliyor geciriyor
(1,080 puan) tarafından
Tamam onu bi sorayim eczaneye o zman tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Eltimde vardi canim. Nasir bandi varmis eczanede aldi onunla cikardi rahatladi
(1,080 puan) tarafından
Benimkini cıkariyorum sonra yine olusuyor ama canm kokten gecirecek bi cözüm lazim bana
0 oy
(291 puan) tarafından
Cildiye ye gidip yaktır canım ben öyle yapıyodum bide sıkılmış limon kabuğunu koyup streçle sar gece yatarken asitli olduğu için eritiyo nasırı her gece yatmadan önce yap. Benim küçük ayak parmağımın yanında vardı 6. Parmak gibi duruyordu çok çektim ondan acısını bilirim. Eczanede bide oje gibi sürülen ilaç var ondan da sürüyordum ben. Bigün duşa girdim sadece nasırıma sıcak su tuttum yumuşatrım iyice cıkınca tırnaklayarK ağlaya ağlaya söktüm Bi kez acısın dedim :) oymuş Bidada cıkmadı 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Nasır bandı çok iyi geliyo eşim kullanmıştı geçirdi kısa zamanda 
(2,387 puan) tarafından
Bi daha da çıkmadı
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Canım bende o konu yüzünden çok gezdim yaktılar ama yine çıktı sonra baska doktora gittim duoderm diye bir ilaç verdi onu sürüyorsun o çıkarmıştı ama sen doktorla ya da sağlık ocağınla konuş öyle kullan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 467 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Songül55 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (728 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...