+1 oy
948 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin mesleğini tam olarak söylemek istemiyorum ama her türlü insanla gün içinde muhatap olabiliyor. Bundan 1 ay önce evden erken çıkacaktı hayırdır niye erken çıkıyosun dedim bi kadın var evde 8 aylık bebeği durmuyormuş uyku saatine denk gelmesin diye görüşmeyi biraz erkene aldık dedi ama ben kıyameti kopardım ne alaka diye oda bidaha böyle bişey yapmadı ama dediki telefonda bebek ağlama sesi geliyordu benimde o yaşta bebeğim olduğu için üzüldüm uyku saatine denk getirmek istemedim dedi. Aradan bir ay geçti dün bana dediki bizim arkadaşlar bebeğin akşam çorbasına ekmek basıp yediriyolarmış sen hiç ekmek koymuyosun dedi bende ekmek o kadar yararlı bişey değil ben vermek istemiyorum dedim. Dün bunun konusu arkadaşlar öyle veriyormuş diye geçerken bugun kahvaltı masasında sohbet ederken birden 1 ay önceki kadından konuyu açtı bebeğini gördüm bizimki onun yanında baya kilolu dedi ( ben bebeğm zayıf diye düşünüyorum hep zayıf değil demek için konuyu ordan açtı ) konuyu birden o kadından açmasına sinir oldum ama yinede yanlış anlamadım bende hadi ya belki erken doğumdur o dedim çünkü benim bebeğim gerçekten zayıf. Eşimde dediki az kalsın dicektim bu bebek niye bu kadar zayıf diye sonra demedim dedi bende yok yok deme öyle bişey dedim. Bu sefer tuttu demesin mi sordum neler yiyor diye akşam yemeğine çorbaya ekmek basıp yediriyormuş dedi. Sen niye öyle yapmıyorsun dedi. Yani 2 gün üst üste bana niye çorbaya ekmek basmıyorsun diyip duruyor ve bunu o kadından duyduğunu ağzından kaçırdı en sonunda hani arkadaşların diyodu bunu dedim. Bu sefer onlarda diyo diye kıvırdı. Ama artık güvenmiyorum bana arkadaşımın bizimkiyle aynı ayda bebeği var şunu yapıyolsr diyıp duruyordu belkide arkadaş diye diye hep bu kadınla olan muhabbeti söylüyordu. Yani anlatabildim mi bilmiyorum ama örneğin arkadaşın bizle yaşıt bebeği var çocuk hiç uyumuyormış diyo hangi arkadaş diyince isim vermiypr. Artık bana hep bu kadını anlatıp duruyormuş gibi gelmeye başladı ama kuruntu da yapmak istemiyorum bu arada kadın iş arkadaşı değil . Şöyle düşünün eşim doktor kadın hastaymış gibi. Yani iş arkadaşı değil ama işi içinde karşısına çıkan biri 

32 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Senin eşin seni aldatacak kadar uyanık bir adam değil baksana her türlü muhabbetinde yakalamışsın demek ki zeki bir kadınsın ki bebekli bir insanın kafasi dalgın olur kosusturmadan. Hani diyeceğim o ki sen zeki bir kadınsın esin seni aldatsa kesin farkederdin çünkü eşinde o kurnazlık yok maalesef benim anladığım ama dikkatli ol sonuçta erkek kimse ne melek ne peygamber yani  yapmaz etmez muhabbeti de saçma nefis sahibi sonucta yapabilir. Yapmamış bence ama sen yine de hareketlerine dikkat et. Kadının 6. Hissi kuvvetlidir fqrkedersin zaten
tarafından
Aldattığını düşünmüyorum ama kadın ilgisini çekmiş gibi hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Evet ben olsam benimde dikkatimi çekerdi anlattıklarından o cikiyor
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Milletin çocuğunu niye bu kadar düşünsün ki uyku saatine kadar birine bı yerlere bırakılabilir 8 aylık bebek bu kadının kimsesi yokmuş görüşmeye bebeğimde sürüklüyor bende şüphe duyardım açık asi
tarafından
Uyku saatini düşünebilirler plan yaparken ama mesai dışına çıkacak kadar da değil
0 oy
(302 puan) tarafından

Şüphe duyurucu şeyler bunlar niye bu kadar takmış ki o kadına

0 oy
(980 puan) tarafından
Eşin asker sanırsam daha dikkatli olmalısın canım 
tarafından
Yok asker değil
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ne hissediyorsan o doğrudur ecececreis
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aynı düşündün gibi olmuş ondan duyduklarını başka erkek arkadaşından duymuş gibi yansitmis
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Bence takılma kadın bebegi uyudugu aralikta gelmesini istememiş ya çocuklardan konusmuslardir kusura bakmayın bebek yüzünden saati degistirmek durumunda kaldım vs dediyse  eşiniz bizim de bebeğimiz var onemlin degil anlıyorum vs demiştir çocuktan konu açılmıştır.bence birsey yok iş herneyse o süre zarfında bebeklerden konuşulmuş olabilir ve çok normal kendini bunun için yorma ve üzme bence .
0 oy
(2,803 puan) tarafından
İc gudülerinde haklısın bir kadin hisseder esin genel olarak cocuk muhabbeti üzerinden bahsettigi seyler buyuk ihtimalle arkadas deil bayanla konusmaları aralarindan gecen kac erkek erkek arkadas cocuklarina corbaya ekmek banarak verdiginin sohbetini yaparki gozun ustunde olsun cnm 
0 oy
tarafından
dediginz gibi de olabilir ama.ben takilmam evimin.disindakilerle ugrasmam kadina imrenmis olabilir sen de boyle yap dyordur.sizle evli dye kimseyle alaka kurmayacak mi
tarafından
İmrenecek ne varki 9 aylık bebeğe tuzlu şeyler yediriyormuş tuzunu ayırmadan bebeği çok zayıfmış ekmek verip duruyormuş bunu bile bana sende öyle yap diyor zaten en çok buna şaşırdım doğrusunu yapan ben olmama rağmen bana o örnek gösteriliyor buda hiç normal değil bence
tarafından
zevkler tartışılmaz siz hiç kimseye imrenmiyor musunuz yani.illaki.bu kotu.anlamda.degil esinizin ne.dusundugunu bilemeyiz ama disardaki hos gelir bazen takmayin bence
tarafından
Bu zevk meselesi değil bana örnek göstermesi gereken bişey yoktu ortada konu sadece buda değil kadına karşı fazla ilgili gibi hissediyorum
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ben olsam suphelenirdim.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 741 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 543 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde VB. (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 308 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde Huzurevlatlarimda34 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 417 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...