+1 oy
947 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin mesleğini tam olarak söylemek istemiyorum ama her türlü insanla gün içinde muhatap olabiliyor. Bundan 1 ay önce evden erken çıkacaktı hayırdır niye erken çıkıyosun dedim bi kadın var evde 8 aylık bebeği durmuyormuş uyku saatine denk gelmesin diye görüşmeyi biraz erkene aldık dedi ama ben kıyameti kopardım ne alaka diye oda bidaha böyle bişey yapmadı ama dediki telefonda bebek ağlama sesi geliyordu benimde o yaşta bebeğim olduğu için üzüldüm uyku saatine denk getirmek istemedim dedi. Aradan bir ay geçti dün bana dediki bizim arkadaşlar bebeğin akşam çorbasına ekmek basıp yediriyolarmış sen hiç ekmek koymuyosun dedi bende ekmek o kadar yararlı bişey değil ben vermek istemiyorum dedim. Dün bunun konusu arkadaşlar öyle veriyormuş diye geçerken bugun kahvaltı masasında sohbet ederken birden 1 ay önceki kadından konuyu açtı bebeğini gördüm bizimki onun yanında baya kilolu dedi ( ben bebeğm zayıf diye düşünüyorum hep zayıf değil demek için konuyu ordan açtı ) konuyu birden o kadından açmasına sinir oldum ama yinede yanlış anlamadım bende hadi ya belki erken doğumdur o dedim çünkü benim bebeğim gerçekten zayıf. Eşimde dediki az kalsın dicektim bu bebek niye bu kadar zayıf diye sonra demedim dedi bende yok yok deme öyle bişey dedim. Bu sefer tuttu demesin mi sordum neler yiyor diye akşam yemeğine çorbaya ekmek basıp yediriyormuş dedi. Sen niye öyle yapmıyorsun dedi. Yani 2 gün üst üste bana niye çorbaya ekmek basmıyorsun diyip duruyor ve bunu o kadından duyduğunu ağzından kaçırdı en sonunda hani arkadaşların diyodu bunu dedim. Bu sefer onlarda diyo diye kıvırdı. Ama artık güvenmiyorum bana arkadaşımın bizimkiyle aynı ayda bebeği var şunu yapıyolsr diyıp duruyordu belkide arkadaş diye diye hep bu kadınla olan muhabbeti söylüyordu. Yani anlatabildim mi bilmiyorum ama örneğin arkadaşın bizle yaşıt bebeği var çocuk hiç uyumuyormış diyo hangi arkadaş diyince isim vermiypr. Artık bana hep bu kadını anlatıp duruyormuş gibi gelmeye başladı ama kuruntu da yapmak istemiyorum bu arada kadın iş arkadaşı değil . Şöyle düşünün eşim doktor kadın hastaymış gibi. Yani iş arkadaşı değil ama işi içinde karşısına çıkan biri 

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben olsam ben de  ekmek konusunda şüphelenirdim aklına kötü getirmek istemem ama dikkat et
-Reklam-
+1 oy
(6,671 puan) tarafından
Çok merak ettim eşinin mesleği ne
(2,097 puan) tarafından
Gibi bir şey dedim dikkat ederseniz, hayal edin diye, yoksa bana ne adamı mesleğinden hiç merak etmiyorum valla.
tarafından
Tamam emlakcilik yada ona benzer bir meslek değil bence. Öyle olsa niye söylemesin
(6,671 puan) tarafından
Valla ben ediyor um post sahibi çok tuhaf biri geçen biri eşini eleştirdi tavsiye olarak aldatmasıni söyledi
(2,097 puan) tarafından
Post sahibi birçok konuda trollük yapıyor zaten, ben sadece ciddiye alınacak postlarına yorum yapıyorum.
(6,671 puan) tarafından
Aynn ya kendinide gizliyor detay vermiyor ajan sanki sdjdjjd
+1 oy
(2,915 puan) tarafından
Akıllarda ki tek soru bu iş nasıl bı iş  :)
(688 puan) tarafından
Aynen :D
+1 oy
(3,101 puan) tarafından
Kiz cocuk esinin olmasin
tarafından
Puhahaha ;) kendi çocuğu olsa ilk defa sohbet konusu olmaz di bence
(3,101 puan) tarafından
Yav kotu bi niyetim yok  gizli kapakli ondan ornek verince aklima direk o geldi.cok hastayim kizlar gercekten kotu nyetim yok
(340 puan) tarafından
Hastalığın ne alaka kız Allah seni sen iyi değilsin git yat
(3,101 puan) tarafından
Hahha korona olduk ailece walla iyi degilz:))
tarafından
Bende koronayim. Yine çoğaldı valla
+1 oy
(687 puan) tarafından
Mesleği belli pavyonda gazinoda o tür ortamlarda patron başka bir açıklaması yok
tarafından
Mesleği saygın bi iş olduğu için söylemiyorum ama senin tahminine bakılırsa hayatın o çevrede geçiyor galiba aklına başka bir iş gelmediğine göre senin sığ düşüncen adına üzgünüm eşim 2 üni mezunu çok şükür gayet kaliteli bir işi var
(687 puan) tarafından
Ee niye saklıyorsun o zmn 2 üniversite bitirmiş bn gururla söylerdim. O zmn sende sıkıntı var tatlim
tarafından
İlk cümleyi bidaha oku
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Baya iyi sohbeti ilerlemiş iş icabi
0 oy
(7,618 puan) tarafından
İçten içe hissedilen şeyler hep doğru çıkar bilemedim.
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Şimdi canım işin ne olduğuna bağlı niye bu kadınla muhattap oluyo bide ne alaka kadınla sürekli goruşup çoçuğuyla alakalı konuşuyo haklısın kuruntu yapmakda ha bize gore hareker et asla diyemem çünkü senin hayatın eşini en iyi sen tanırsın 
0 oy
tarafından
Bu kadar kontrolcü olmak iyi değil bence sen sıkıştırdıkça adam ne diyeceğini şaşırmış biraz rahat bıraksan rahat rahat konuşur seninle 
(6,671 puan) tarafından
Ne kontrolculugu adam hep bahsediyor
0 oy
tarafından
Buradakilerde çözüm bulur konuşmak yerine eşinin mesleğine kafayı takmışlar meraktan uyuyamazlar şimdi hepsi çatliyorlar
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bence tamamen unutma ama peşine de düşme yani %50 %50 ihtimal ben de şüphelenirdim ama öyle çok büyük bir meselede değil tabii
0 oy
(736 puan) tarafından
Belki aralarinda cocukla ilgili normal bir sohbet geçmiştir ama sen yanlış anlama diye sana anlatirken arkadas diye bahsederek anlatiyordur
0 oy
(986 puan) tarafından

En çok kocanın mesleğini merek ettim.bosanma avukatimi acb.

Bence kadınla sohbet çok ilerlemiş.e bebeklerde taşıt olunca.konu onlardan açılıyor Bizim ki böyle şunları yapıyor.oda bizimde böyle şunları yediriyorum gibisinden.isin sonu nereye gideceği çok belli.kesinlikle tedbirini al,ve olaya el koyy.:ermm:

(974 puan) tarafından
Bence askeri personel
(986 puan) tarafından
Oda olabilirde kadın la ne diye gorussun:/
(340 puan) tarafından
Yok ya askeri personel ne alaka sabah sabah kadınla görüşün
0 oy
(758 puan) tarafından
Normalde yangina korukle gitmem ama .. galiba biraz samimiler gibi geldi
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Ben olsam bende şüphelenirim. Hatta niye bu kadar samiyeti ilerlettiğini sorgulardim. Benzer bi durum yaşadim. Ben kizima soğun çorbasi yapmiştim kizimda çok sevdi. Eşimde o akşam arkadaşiyla buluşacakti. Eve gelince ali diyorki çocuğun midesini ağritabilir soğan fazla vermemek gerekiyormuş dedi. Bende uydurma ali nerden bilsin doğru söyle dedim. Tamam tamam alinin kiz arkadaşi geldi o söyledi dedi. Yani arkadaşlar diyor hikayesi tamamen yalan bence. 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Valla cok ta net anladim demek istedigini ve ben olsam bende suphelenirdim 
0 oy
(16 puan) tarafından
Benim ilk eşim de hep bişiy olurdu iş yerindeki arkadaşlar derdi başlarda cok takmadım sonra araştırdım takip ettim iş arkadaşları degil dostuymuş tabi hemen boşandım cocugu falan yoktu allahtan bu işler böle böle başlıyor canım dikkatli ol 
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Takipte kal canım üst üste bu kadar denk gelmiş olamaz illa aralarında bir şey var demek değil bu ama böyle bir muhabbet açıldığına göre görüşülmüş iş içinde olabilir başka türlü de olabilir erkek milleti güven olmaz gözün üstünde olsun 
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım bence tam olarak kuruntu yap hiç de masum gelmedi bana
0 oy
tarafından
Aaa Ece senmişsin ya bak yeni gördüm :-D

Valla sizin aile ve sen çok ilginç insanlarsiniz her şey beklenir 
tarafından
Ahhaaahaa bence acınacak durumda olan tek kişi sensin tatlım
Evet evet ironi yapıyorsun kesin her ota b....a da ironi yapıyorsun zaten
Sen siyah noktalarını çıtlatmaya devam et
tarafından
Sende beni takip etmeye devam et
tarafından
Takip etmiyorum seni ama haklısın o kadar kişi var burda ilgimi sen çekiyorsun çünkü daha önce senin gibi bozuk yapıda birini hiç görmedim
tarafından
Ecec saygisizsin. Bir lafı ne kadar uzatmissinda uzatmissin ya.
tarafından
Aman kızlar boşverin şunu konuşsun dursun sabaha kadar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 738 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 536 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde VB. (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 307 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde Huzurevlatlarimda34 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 416 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,456 cevap

34,870 kullanıcı

...