0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Eşimle malum ayrı sehirlerdeyiz şuan watsap profilinde bizim baş harflerimiz ve kalp şekli var ( onu da ben kendim yapmıştım da neyse ) arada bakıyorum da sürekli Watsapta çevirimiçi yani bizim isimlerimiz yazmasına rağmen yine de aldatr mı yoksa öyle bisey olsa siler miydi ya aklımda deli sorular........

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Paranoyaklaşma:D o da seni kontrol ediyordur

(2,450 puan) tarafından
Hahaaaa bu çok iyiydi+
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çevrim içi diyede aldatıyor diyemeyiz
tarafından
Anlamadım ne yazdığımı tam okumadın mi
tarafından
Kız anladimm
tarafından
Post sahibine sitem ettim sanada onay verdim
tarafından
Haa ironi şeysi:)
tarafından
Tamam anladım kız:)
0 oy
(2,532 puan) tarafından
Böyle düşünürsen hayatı zindan edersin anca kendine sor bakalım güzelce sürekli çevrimiçisin kiminle konuşuyorsun bu kadar diye
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Aldatıcsk olan göz ile de yapar bunu 
0 oy
(749 puan) tarafından
Cevrim ici die aldatiyo diyem3yiz .ama profilde bas harfiniz var diede aldatmio diyemeyiz.evli erkek aşıgi karılar var bu dunyada daha tatlı gelio o...lara
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ee bende giriyorum WhatsAppa arkadaşlarımla ailemle iletişimdeyim sürekli yoksa kocamı bende mi aldatıyorum. İyice paranoyak oldunuz buradaki postları göre göre 
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Ben günde 928373627 kez cevrimici oluyorum aldatmis mi oluyorum yani esimi :ermm:

0 oy
tarafından
Senin kocan pek tekin değildi o tür insanlardan beklenir ama bu böyle nereye kadar ya tam güven saglayin ya da iyice oturup düşünün böyle hayat geçmez size yazik
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Kız ben watsapdan hiç çıkmam aldatıyom mu üstelik fotomuz bile yok :DÇevrimiçi diye aldatıyo olmaz ki 

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşiniz çevrimiçiyken siz de öyle oluyorsunuz, eşiniz de sizi bekliyorsa o da çevrimiçi acaba beni aldatıyor mu diye düşünse? Yapıcı olmak varken iyi düşünmek varken birde burada soru sorup cevap bekliyorsunuz. Burda herkes güzel cevap vermeyebilir eşinize bilenip akşam kavga edebilirsiniz ortada net bir şey yokken.
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Başka bi durum yoksa neden kendine bu eziyeti ediyosun ki başka işin mı yok dağıt kafanı bozma psikolojini
0 oy
tarafından
Niye böyle düşünüyorsun ki aladatack olan telle de görüşür watsaba gelene kadar ohooo her türlü yapar yapacagi varsa.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 2,771 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 330 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 763 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 430 göst.