0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar hamileliğim zor geçiyor hastanede yattım çıktım tekrar yattım üstüne korona oldum ne görümcem ne kaynanam aradı her şeyimiz muhalefetler bana diyor ki "sen naz yapıyorsun özel hastanede yatmak için hasta numarası yapıyorsun ben bu yaşıma kadar böyle kötü hamilelik geçiren birini görmedim" dedi şok oldum eşim de anlamıyor ne var bunda diyor yaptıkları bin i geçti eşim neden anlamıyor balık hafızalı gibi hemen unutuyor yaptıklarını 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hepsinin beynine sokam 
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Onlara gore gelinler hep suclu 
0 oy
tarafından
Bide tek doguran sen degilsin muamelesi yaparlar cocuk doguncada utanmadan sevmek isterler
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Daha haftan erkenmis düşük tehliken mi var
0 oy
(2,901 puan) tarafından
Eşin anlamaz anlasa bile unutur onun ailesi çünkü ne yaparlarsa yapsınlar haksız diyen çok nadirdir.
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Benim de başım böyle belalar var ben de çözemiyorum bana da kardeşinden geçti eminim buna halen diyor ki sen kendin hastalandın diyor ya her pisliği yapar görmez bir yemek yaptı diye över durur valla yarın birgğn ağzına edecek haberi yok çok şımarttı 
0 oy
(916 puan) tarafından
Eşiminde ailesi resmen reddetmiş Onu ne takalarlar ne ararlar ama en ufak bir sorunları olsa soluğu orda alır ama bir çocuk değeri bile görmez ve bunun farkında ama yinede ailemdir der susar ben olsam ölürdüm üzüntümdem 
0 oy
(175 puan) tarafından
Aynısını yaşadım benimle dalga geçmişti naz yapıyorsun nazlı demişti sabrettim Allah'a havale ettim benim böbrekle ilgili bir sıkıntım olmuştu ciddi bir hastalık dalga geçmişti yıllar sonra rabbim aynı hastalığı onun başına verdi sürüm sürüm süründü ne ben gittim ne oğlu duydum ki bir böbreğini almışlar o yüzden sabret Allah diyor ki kimi kinarsan kimle hangi kulumla alay edersen onun yaşadığını sana yasatmadan senin canını almam
0 oy
(4,914 puan) tarafından
Merve bende aynıyım 2 aylık gebeyim çok kötüyüm aşırı kusma bulantı var çok güçsüz düştüm ve kaynana alt katımda oturuyor bir gelmiyor bu kadın öldümü kaldımi annemde uzakta zarzor idare ediyorum Allah'tan eşim yardım ediyor 
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben 8 ay full yattim özel hastanede dogum öncesi ve sonrası toplam 40 50 gun yattm dogumdan sonra da yoğunbakimda yattim. Bazi hamilelik ler çok kötü geçiyor bence öyle şeyler demesinler yaşamayan bilemez çünkü.

Kim hastanede yatmak ister özel devlet yani hastane değilmi. Bana böyle birşey dense küplere binerim çünkü çok zor zamanlar. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 718 göst.
31 Mart 2019 Diğer kategorisinde ♥️Kıymet ♥️ (2,564 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Asel6235 (3 puan) tarafından soruldu
+10 oy
11 cevap 359 göst.