0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
En zorun yenidogan dönemi olduğunu söyleyin lütfen umarım öyledir :D

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk aylarda bence zorrr
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Her dönemin ayri zorluğu var tabi bebeğe göre de değişiyor ilk oglumfa her dönem zordu ikincimde şimdi 5 ay çok rahattır 6.5 aylık şuan dişlerden zorlanıyoruz huyu suyu degisti
0 oy
(2,803 puan) tarafından
En guzel donem bence kizim 11 qylik tuvalete gitmek icin firsat kolluyorum 
0 oy
(9,648 puan) tarafından

1 yaş ve sonrası zor oluyor yani hareketlendirdi özgür olduğu zamanlar :D

0 oy
tarafından

Hee yaşı ayrı zor bence ama en zoru ergenlik :D

0 oy
(4,991 puan) tarafından
Evet ilk 3 ay en zoru 
0 oy
tarafından

Tabiki yenidoğan dönemi canım piskolojik olarakta hissiyat olarakta çok zordu benim için şuan 3 yaşında elhamdülillah öyle rahatım ki derken 2. Dogucak umarim bunda akıl sağlığımı koruyabilirim:)

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bence bebek den bebeğe değişir ben yenidoğan dönemini hatırlamıyorum bile ama 6. Aydan sonra yavaş yavaş 11. Ayda zirve yapmasıyla bir ne yemeğe ne evişlerine kendime bakımı geçtim 5 dk oturmaya vaktim olmuyor 

Sürekli yapışık ikiz gibi sürekli kucağımda ağırda ne bel kaldı ne kol tuvalete bile beraber giriyoruz duşu beraber alıyoruz yanlız yaptığım hiçbir aktivite yok öyle söyliyim bebeğimle birlikte uyursam eğer uzun uyuyor gündüz ve gece uykusu dahil ama yanında olmasam hemen uyanıyor valla bilmiyorum artık bana da büyünce kolaylaşacak gibi geliyor ama şuan yıldım halim kalmadı
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Valla kuzum benimkiler eşşşşşek kadar oldu her bir dönemi zordu, hala da zor, vallahi pek zor, ne kadar zor :P 

Canları sağ olsun analar nasıl yaşlanacak işte böyle

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Her anı ayrı zor ve bebeğe göre de değişiyor
0 oy
(496 puan) tarafından
Hep büyüdükçe zorlaşır diyor ama ben ilk zamanlarin daha zor olduğunu düşünüyorum. Oğlum 9 aylık gerçekten fiziksel olarak çok yoruluyorum ama en azından agladiginda susturabiliyorum oyuncaklarla oyalanabiliyor. Yenidoğan daha zor bence 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Yenidogan dönemi en zor bence. 2 yasa kadar azalarak zorluk bitiyor. Ben 2 yasa gelince oh be dedim. 2 yas sendromu da olmadı şu an 2 buçuk yaşında ve resmen arkadaşım oldu 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ek gıda döneminde ekstra yaşlandım şu an 1 yaşında daha sonra ne olur bilmiyorum 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bence en zoru o zaman
0 oy
(48,731 puan) tarafından
ilk bir yil cok zordu zamanla düzelmeye başladı şükür hasta olmadigi surece daha iyi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yoo ne münasebet en zoru koltuklara çıkmayı öğrendiği dönem :D 
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Bebeğe göre değişir diye düşünüyorum 

İlk 10 gün çok kötüydum 

Oturamıyorum dikişler acıyor emziriyorum göğsüm acıyor uykusuzum sarılık oldu onun paniği.....

10 gün sonra ben bebebeğe o bana alıştık

Şimdi 2 aylık oldu gece deliksiz uyuyo gündüz baktırır kendine))))

Nolursa olsun anneliğin her dakikası güzel canoooooo
0 oy
(590 puan) tarafından
bana gore en zoru yenidogan donemiydi suanda zor ama yenidoganda gaz sancisi susmuyo uyku duzeni yok beni maf etmisti o donemler
0 oy
(64 puan) tarafından
Bence bebeğe göre değişiyor bu biraz da.yenidogan dönemi hormonlar bakamama korkusu bebegin nedensiz ağlamaları cok zorlanmıştim ben.buyuyunce en azindan kendi kendine oyalaniyor 
0 oy
(280 puan) tarafından
ilk 3 ay çok zordu benim için

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 220 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
21 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...