0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
En zorun yenidogan dönemi olduğunu söyleyin lütfen umarım öyledir :D

62 Cevaplar

+2 oy
(1,944 puan) tarafından
Bana ilk 3 ay cok zor gelmişti. Emme,uyuma ve ağlama.. yaptigimiz baska bir sey yoktu ne oyun vardi ne oyalama ne gülme..cok sıkıcıydı:) 3 aydan sonra yavas yavas bir duzen olustu.Her donem  ayri zor mutlaka ama o zamanki gibi caresiz olmuyor insan bence
-Reklam-
+1 oy
(4,943 puan) tarafından
İlk altı ay bal kaymak sonrası felaket şuan tuvalete gtmek için kızımı kolluyorum düşün 
+1 oy
(891 puan) tarafından
kızım 2 buçuk yaşında .bence en zoru yeni doğan uykusuz geceler.sonra herşey düzene girince özellikle uykuları ve sen gece uyanmadan uyuyup uykunu alınca gün içinde halledilmeyecek bisey yok:))
0 oy
(1,982 puan) tarafından
2 yaş ve sonrası daha zor bence :)
(57 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(2,877 puan) tarafından
İlk 3 ay zordu benim için 
0 oy
tarafından
Eğer gece sık uyanan bebeğin varsa askere gönderene kadar zor zbzhhzhz
tarafından
Evlendirene kadar zor xjdjjd
(3,274 puan) tarafından
Evlenince de iş bitmiyor :D
(103 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum gündüz zaten her yaşta yoruluyrsun ama uyku sorunu da varsa hepten yaniyrsn
tarafından
Kesinlikle ben şimdi diyroum ki bugün mesela hangi ara uyudum acaba uyudum mu gözümü kaptip açmam bir oluyor çünkü
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Bence en kolayi ilk 1 yildi. 
(103 puan) tarafından
Bnce en kolayı emekleyene kadardı :)) sonra pacana yapışıp kaliyr ve devamı hep aynı senaryo
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Sanırım her dönemin farklı zorlukları var şuan yeni doğan donemindeyim ve kendimi hep bitecek bu günler diye avutuyorum :)
(93 puan) tarafından
Ya niye ben de iki üç haftaya dogurcam korkuttunuz beni ... Çok mu zor bebek bakmak bilmiyorum dogurmaktan vazgeçme durumumuz var mı :(((
(1,437 puan) tarafından
Malasef canım girdi bir kere çıkması lazim güzel yanları da yok değil 24 günlük benimki mesela az önce emziriyorum bana bakıyor emzirirken bitiyorum o an :)) annemmm deyip tekrar içime sokasim geliyor
0 oy
tarafından
En zoru yeni doğan bencede sonrası içinde 2 yaş sendromu:)
0 oy
(830 puan) tarafından
En kolayı :))
0 oy
tarafından
En kolay ilk 6aydi benim için kolik değildi pek uykuyu sevmese de kolaydi yerinde yatiyodu çünkü hareketlrnince zorlasti
0 oy
(1,274 puan) tarafından

10aylik bebegim en zoru ilk 3aydi. 5 dis cikardik dis donemi bile ilk 3ayin yaninda pamuk gibi geciyor :D

0 oy
(597 puan) tarafından
Benim için yenidoğan dönemi.artik hareket edip kendini kurtardimi bana büyütmesi kaliyor.yapişik gezmek cidden zor
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Bence ilk 4 ay heleki kolik bebekse çok çok zor benim en zorlandığım dönemdi daha sonraki zamanlarda çok kolay diyemem ama daha iyiydi yani
0 oy
tarafından
Tabiki en kolayı yenidoğan karnını doyur altını temizle uyuyor oh misssss 
0 oy
(6,992 puan) tarafından
İlk aylar en zoru bence.
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bebeğe göre değişir. İlk oğlum için 3 yaş sonrası zor ama bebeğim için ilk 5 ay çok zordu şuan 6 aylık,çok şükür daha iyi
0 oy
(7,673 puan) tarafından
3.5 yaşında ve yenidogan donemi ne ki diyorum 
0 oy
tarafından
Yeni doğum yaptıysan yeni doğan dönemi zor. Ayaklanıp emeklemeye başladımı o dönem 2 ysş sendromu vs yani her dönem başlı başına zor. Her dönem bir öncekimi düşününce sanki o dönrm daha kolaymış gibi geliyor. Bebeğim kolikdi önceki sene bu günleri düşününce kıymetini bilememişim rahatmışım diyodum şuan garip bir dönemin içindeyiz aşırı inat. Muhtemelen seneyede bu günleri arıyor olucam. Allah can sağlığı versin tüm anne ve evlatlarına.
0 oy
(656 puan) tarafından
Hep zor 6aylık olsun rahatlarım 2yaş olsun rahatlarım 3yaş olacak hala aynı her dönemi zor çocuk büyütmek hep zor Allah anaların yardımcısı olsun büyüdükçe dertleride artıyor:)
(590 puan) tarafından
ay bana dediler 40 ki ciksin rahatlican hicbisey degismedi 3 aylik olsun buyucek rahatlicak gene bisey degismedi kucakci bi bebek 6 aylik olsun emekledimi orumcege bindimi rhaatlarsin dediler suan daha emeklemedi belki bi ihtimal umudumu kesmedim belki rahatlarim :)))))
(590 puan) tarafından
suan 6 aylik oldu bakalim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
13 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
21 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...