0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kizlar annemlerde balkonda eşimle konuşuyordum telefonla sinek resmen üstüme savaş açtı ya burnuma kaçtı yada yuttum tedirgin oldum ya:)(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
:))geçmiş olsun kız ☺️☺️☺️sjsjsjsj
(309 puan) tarafından
Saol kız :)) güldüğüme bakma ben korkarım böyle şeylerden biyerime kadar filan diye :))
tarafından
Ayy ck gcmic olsn
(309 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Simdi sinek düşünsün ışığı nezaman gorecem diye ahhahahha
tarafından
Acima yetime derler iste neyse su akar yolunu bulur sen sabret
tarafından
İnşallah canim allah razi olsun sen nasilsin bebis nasill
tarafından
Bebis depikliyo suan teyzesi masallah gece gunduz uyumuyo sipa resmen ☺️☺️pazartesi kontrolu var nasipse gormeye gitcez minnosu
tarafından
Maşallah diyelim hadi hayırlısı olsun cano pazartesi yazarsin bize nasılmış korhan beylerr
tarafından
Yazarim balım unutmassam tabi bebeyigorunce unutuyom herseyi dkjdjf
0 oy
(121 puan) tarafından
Sen gulmeyin deyince yaziyida okuyunca bi kahka atım bende sinek agzimin icine girmisdi azimi acinca geri cikmisdi :)agzimin icinden sinek cikarken herkez gormusdu 
(309 puan) tarafından
Valla bnde biryandan gülüp biryandan acaba nerde diye düşünürken yazdim bunu seninkide bayağı komik olmuş:)))
(121 puan) tarafından
Aynen oyle vala
0 oy
tarafından
Afiyet olsun sjsjsjsjs
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim saol :))))
0 oy
(196 puan) tarafından
Hmm, sinek larva taşımıyordur inşaAllah, sonra vücutta kıl kurdu, parazit falan olabiliyor
(309 puan) tarafından
Yaaaa deme şöyle demeee:((ben zaten pinpirikliyom neyse gelsin bakalım virüsler :))((
0 oy
tarafından
Yenur omega bej
tarafından
Ahhaha aklimdan gecen serifem fjfjjf
(309 puan) tarafından
Hamsi olaydı iyiydi:)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 3,756 göst.
5 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 253 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,176 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...