0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar merhabalar herkese <3 güzel mutlu birgün diliyorum :happy:

Kızıma oda yapmak istiyorum. İnternetten araştırma yapıyorum uyguna bulursam inşallah alicam. Oyuncak dolabı çok istiyorum. Bütün oyuncaklar ortalıkta küçük plastik kutu vardı eskiden oyuncağı azdı ina sigiyordu ama şimdi ona sığmıyor. Maalesef ki kızımın odasında oyuncak dolabına bile yerim yok. 

Kalabalık eden eşya ise yüklük olan gardrop. İçinde carsaflarim, yatak örtülerim, yorganlarim, yastıklarım vs. şeyler var.  Evim 3 +1 ama gardrop için kızımın odasından başka yerim yok. 

Siz nereye koyuyorsunuz yastık yorganlarinizi? Kilerim yok. Şeytan al hepsini at diyor :D

Sadece kızıma ait olsun istiyorum odayi. Oyun dolabini alsam nereye koyacam :blink:

Bir akıl verin kızlar. Dolaptan nasıl kurtulabilirim ? Bazalarimin altıda dolu. :unsure:

Ayrıca beğendiğim oyun dolabinida atayım sizce nasıl bir fikir verin . Mesaj attım ama daha gorulmedi fiyatı hakkında bilgim yok.  Kızımın kitaplarıda var. Hem kitaplık hem oyun dolabı çok hoşuma gitti. İnşallah fiyatı uygundur <3

image

8 Cevaplar

0 oy
(2,911 puan) tarafından
Dolap çok şirinmiş canım. Benim oğlum 6 aylık henüz odasında yatmıyor ama odasına senin gibi yüklük yaptırdım bende mecburen. Başka alan yoktu içine yatak yorgan koydum hep. Alıp hepsini çöpe atasım vardı o derece sinir ola ola yaptırdım yüklüğü. :) odasında kalmaya başlayınca ekstra gıcık olurum kesin bende ama napıyım başka yer yok be yavru. Senin gibiyim yani tam olarak. :)) 
tarafından
Şimdi fiyat için cevap vermişler 4000 tl diye yazmış :(( ve bir sürü kiside alanlar var sizden gelenler diye paylaşmış duvarında herkes nasıl alabiliyor yaa cidden fak fakiriz :D ayy hem sinirlendim hem üzüldüm ya gardrobu dusunmeyi bıraktım fiyata üzüldüm ya 400 tl olsa ne olurdu yanii herşey pahalı bu ne arkadaş bütün fiyatlar boyleyse gidip plastik dolap alacam. Kızıma masada alacaktım isimli onuda alamiycam oda kesin 3000 tldir . Moralim çok bozuldu parasızlıgn gözü kör olsunnnn .
(2,911 puan) tarafından
Kuşum şu dolaba mı 4000 demişler saçma pahalıymış hemde yani yatak mı alıyorsun sanki. İnternette fiyatlar hep şişiriliyor, kabul tablası boyası pahalıdır ama 4000de aşırı şişirilmiş fiyat. Herkes aynı durumda yani bu ülkede kendini yalnız hissetme fundacığım.❣️ Belki çevrende mobilya ile ilgilenen falan varsa daha uyguna yapılabilir üzülme hemen
tarafından
Çevremde tanıdığımız yok canım mobilyacı olan . Çok beğenmiştim fiyatı bu jadar beklemiyordum. En fazla 400-500 tl bekliyordum. 4000 diyince şok oldum canım . Motive edici yorumun için teşekkür ederim canimm bnm ❤️❤️❤️☺️
(2,911 puan) tarafından
Funda☺️ sayfayı bende takip ediyormuşum dikkatli bakınca gördüm şimdi takipçilere girince ilk sen çıktın ya karşımaa kızzz. ❣️  Benim babam mobilyacı bu arada aklıma ordan geldi genelde öyle şeyleri sorarız hep şimdi emekli tabi ama elinden gelirse de yapar bakar. ☺️ Sıkma canını vardır nasibiniz bi yerde. ☺️
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çok şık cidden. Yatağı yorganı annene götürsen yeri yok mu acaba? 

image

tarafından
Şimdi mesaj geldi canım 4000tl fiyatmis . Bir 0'ı fazla koymussunuz 400 tldir o diyesim var hahahahhh :D alamayacam maleseff çok pahaliymis üzüldüm şuan ya hayallerim suya düştü :(( annemin evi küçük canım hiç sığmaz 2+1
(13,202 puan) tarafından
Bak bunu aldık biz bu hafta eşim şuan kurulum yapıyor hatta hiç yer kaplamıyor
tarafından
Ayy buda çok güzelmiş canım güle güle kullansin bebeğin hayırlı olsun canım. Ama fiyatı fazla gibi biraz bizim bütçeye göre. En fazla 300-400 tl ayirmistim ben oyuncak dolabı için
(13,202 puan) tarafından
Bayram harçlığı falan yok mu kuşumun eklesen. Sepetler bile 400 TL olmuş mecburen bunu aldık. İnan bizim de bütçeyi baya zorladı ama bez kutularında oyuncak duruyor vallahi
0 oy
(3,909 puan) tarafından
ben bazanin altina koyuyorum canim yorgan ve yastiklari   toplam 3 yorgan var zaten .  3 tane de battaniyem var . oyuncak dolabi cok guzelmis
tarafından
5-6 tane yorgan var canım bende . 6 tane yastık var. 3 tane battaniye var  2 tane tek kişilik 1 tane cift kişilik. Dolabın raf bölümünde günlük kullandığım ve misafir havlularim var . Battaniyeler tekli raflarda. Bekarken ki gardrobumdu. Annemin evinden getirdim.. yüklük yaparım diye. Bir rafta maskeler kalemler fon makinesi vs şeyler var. Çoğu şeyim gardrobun içinde. Atsam atamıyorum. Keşke kiler yapsalarmis eve oyun dolabı bile sığmıyor kii şimdi mesaj geldi 4000 TL demiş ayy bayilacaammm :((( bu nasıl fiyat
(3,909 puan) tarafından
bu oyunca dolabi mi 4000 tl ? vok cok pahali ya
tarafından
Evet canım postta paylaştığım dolabin fiyatını sormuştum . 4000 tldir diye cevap atmış. Moralim bozuldu ya daha masa alacaktım kızıma isimli olanlardan. Oda kesin 3000 derler :((( kızıma oda bile yapamiycam. Gidip plastik dolaplardan alacam oda pahalıdır yaa bu 4000 tl ise oda 1000 tldir kesin
0 oy
(11,635 puan) tarafından
Ben yorgan ve battaniyelerjmj gardrobumuza koyuyorum yer var fazla yastıkları vakumlu hurca koyup bazaya kaldırdım o şekilde yapabilirsin bazanin altında yerin varsa benim 1 yorgan 4 yastık var vakumlu tek taraf doldurmuyor bile
tarafından
Bazamin altı 3 bölümlü. Ordada yazlık kışlık kiyafetlerimi hurclayip koyuyorum. Abiyelerim var . 2-3 yastık var. Eşime çeyiz almıştık onlar var.
(11,635 puan) tarafından
Oo baya doluymuş kız ben her şeyi vakumluyorum daha az yer kaplıyor
0 oy
tarafından

Ben oyuncak dolabını A101 den aldım 

imagebirde duvara monteli kitaplık aldım tabi benim 2 çocuk var okula giden oğlumda var 

tarafından
Bende bundan alicam canım. A101de kaça aldın canım ?
tarafından
350 tl ye almıştım ben mağazadan aldım ama a101 satış sitesinde şuanda 239 tl sitesinden sipariş ver eve getirsinler ben çok memnunum oyuncakları koyduk daha toplu oldu ev
0 oy
(797 puan) tarafından
Trendyolda uygun oyuncak dolapları var ahşap. Kutuları plastik ve derin olanlar görmüşsünüzdür illa. Ben okul öncesi öğretmeniyim ve sınıfımızda ondan kullanıyoruz 2 yıldır gayet memnunum. 2.si ise ben sadeleşmeye çalışıyorum mesela gereksiz ve uzun süredir kullanmadığım her şeyi attım evim hem sade oldu hem de toparlaması ve nefes alması kolaylaştı. Benim ev de 3+1 1 odaya gardrobumuzu koyduk 1 tane çekyat var ve yanına da kaynanamın yolladığı 2 yün yorgan. Onun dışında yedek başka yorganım yok. Kışın kendi kullanacaklarım var o kadar. 4 tane de yedek yastığım var mesela. O kadar yatılı misafir gelmeyecek diye almadım ben 
tarafından
Ceyizimde ailem hep hediye verdi. Normalde annemde fazla yaptırmamisti. Evde gereksiz esyam yok. Hamile kalmadan önce misafir odasiydi. Tek kişilik yatak 1 tane gardrop yüklük olarak. Aynali komidin ve çeyiz sandığım vardı. Aynalı komidini kaldırıp ebeveyn banyosuna koydum . Onun yerine beşiği koydum. Ve sığdı. Ama şimdi oyuncak dolabı ve masa almayı düşünüyorum onlara yer yok . Yüklük çok işime yarıyor içinde birsuru şeyim var.
0 oy
tarafından
Yastık ve yorganları vakumlu hurcla çekip baza altına attım ben canım 
tarafından
Bazamin altı bölümlü canım komple uzun değil 3 bölmeli:(
tarafından
Olsun canım o vakumlu hurçlar boy boy zaten boyuna göre bölmelerine koyarsın
0 oy
tarafından
3+1 evde yavruya yer bulamıyorsanız gerçekten elemeniz gereken eşyanız çok demektir. 

Yorganlar gardrop üstünde duruyor hurcla. Fazla çarşafları, havluları anneme geri verdim. Olmayan kıyafetlerimi elde tutmam, çevremde giyebilecek kişilere ulastiririm.
tarafından
Fazlalığım yok hepsi kullandığım şeyler. Kızımın odasında beşik, yüklük gardrobu , kızımın kiyafet gardrobu, tek kişilik yatak birde çeyiz sandığım var. Normalde hamile kalmadan önce misafir odasındi. Sonradan bebek odasına çevirdim. Aynili komidinde vardı onu kaldırdım. Ebeveyn banyosuna koydum orayı kullanmiyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 219 göst.
14 saat önce Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,635 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 120 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 878 göst.