0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
27+3 haftalık hamileyim doktorum 20 haftada plasenta previa tanısı koydu plasenta previa olup sezeriyan olan varmı acaba aranızda kızlar süreç nasıldı anlatırsanız sevinirim

6 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Senin postlarından gözüm döndü kız sksksksksj 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim farklı farklı başlıklarda açıyorsun ama bilgisi olan olursa yazar zaten bekle istersen biraz 
0 oy
(796 puan) tarafından
Bendede bu sorun vardi sezeryan oldum cok sukur guzel gecti cnm bi sikınti olmadi sende sagsalim bebegini kucagina alirsin insALLAH 
0 oy
tarafından
Bende sezeryanla dogum yaptım 3 bebegimi ilk ikisi normal dogum ne olduğu hala bilmiyorum sonradan evraklarda oludum boyle yazoyodu bana hic bisey demediler acep neymis kizzz sen soyle biliyosan
tarafından
Plasenta previa yaşarsanız bilirdiniz zaten. Rahim ağzı kısalığı demek, 18. haftadan sonra doktorun "düşük tehliken var, yatman lazım erken doğurabilirsin" derse veya rahim ağzına erken doğum olmaması için dikiş atılırsa yani serklaj yapılırsa ona plasenta previa deniliyor.
tarafından
Eee hic biri olmadi ama dosyalarda yazıyo bende sonra niye sezeryanla dogurdum deyince gordumm
(9,903 puan) tarafından
Sezeryan doğum nedenini bilmiyır muydun
tarafından
Yok yahuuu 3 bebek ilk ikisi normaldi bu kiz acil sezeryan dediler bende o kadar çok istiyodumki sezeryan sormadim bilee
tarafından
Sizin yorumunuzun sonunu tam okumamisim "bana dosyamda böyle yazmışlar" demişsiniz, size söylememiş olmaları çok enteresan.
"Ben sezeryan yaptım, neymiş merak ettim" diye soruyorsunuz sandım.
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Benim de 24. Haftada öyleydi ama 35 de yukarı çıktı. Ayaklarım yukarıda yatıyordum agirbis yapmıyordum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nazeymen__ (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Atiye nur (289 puan) tarafından soruldu

384,835 soru

11,511,176 cevap

35,172 kullanıcı