0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim telefonu elinden bırakmıyor pis sitelere giriyor demiştim. Hatırlayan var mı bilmiyorum neyse konuştuk özür diledi yalvardı affettim ama telefonunu ara sıra kontrol ediyorum arama geçmişini sürekli temizliyor. Ve iki üç defadır çok zamansız gidip duş alıyor . İçim içimi yiyor hâlâ izliyor gibi hissediyorum. Sizce izliyor mudur? Başına gelen veya akıl verecek var mı? Ve ben öyle bi şey devam ediyorsa boşanmak istiyorum boşanmak için geçerli bi sebep mi?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende bi kac defa yakaladım 4 senedir evliyiz ve durmadan geçmişini siliyor ben artık bıraktım bakmayi ya çünkü sürekli baktığımda acaba diyorum kızsam ne fayda yapmak isteyen her şekilde yapıyor.
(1,437 puan) tarafından
Postun kapandığı için buradan yazıyorum canım ben geçmişi hiç silmem emini. Sende silmiyorsundur gizlisi saklisi olmayan neden silsin suohelerinde haklisjn bence
(1,946 puan) tarafından
Bir halt yiyen adam birseyler saklar canim benim geçmişimde ortada ki hiç silmem bazen telefonu tamamen temizlerim ama sadece geçmiş değil wp resim fekan silerim hep qma sürekli onlar temizliyor bi bo.k yiyen temizler
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 234 göst.
0 oy
9 cevap 651 göst.
5 Ağustos 2020 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 310 göst.
20 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,338 göst.