0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Bebegi 5-6 aylikken tekrar hamile kalanlar sezeryan dogumsa sikinti yasadiniz mi

9 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
post yukarda kalsın .

Tek çocuğum var sezeryanla oldu .Bu konuda pek bilgim yok 
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bebeğimi 33 haftalık  kaybettiğim için 6 ay sonra hamile kaldım 35 haftada suyum geldi enfeksyondan dolayı ama daha rahattım doğumda sadece ağrılarım oldu hamileyken oda magnezyum eksikliğidenmiş ilaç kullandım çok oturunca çom yıruyunce ayakda fazla kalınca ağrılarım oluyodu 
0 oy
tarafından
Ben istemedim pek .korkuttulwr beni dikisin yırtılır zor olur die . Her  ay başı kara ter dokuyodum   ama gercekmi bilmiyom doktor bisey demedi
(367 puan) tarafından
Karater ne canim. Bebegkn kac aylikken hamile kaldn
tarafından
Kara ter dökmek :korkuyodum hamile  kalacam die

Hamile deilim xnm  bebeğim 11 aylık
(9,626 puan) tarafından
Benim öyle oldu
0 oy
(634 puan) tarafından
 Benim tndigim ole oldu dikişleri  açıldı içten ölüm tehlikesi  var diyorlardi
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Yaşamazsın inşallah. İlk bebeğimi kaybettim.Doktor 6 ay sonra rahim toparlanır hamilelik düşünebilirsin dedi. Sezeryan sonrası 2 sene bekleyin demelerinin sebebi diğer çocuk mahrum kalmasın diye dedi 
0 oy
(632 puan) tarafından
Hamileysen iyi bir doktora gitmeye calis canim riskli bir durum Allah korusun
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Bir kızım var sezaryan doğum yaptım doktorumuz 2. İçin bir seneden sonra korunmayı bırak dedi öncesinde dikkatli olmam için tembihledi 2 yıl diyorlar hocam dedim hayır hayır 1 sene yeterli demişti.5-6 ay daha az bir süre bilemiyorum.
0 oy
(407 puan) tarafından
Ben kaldım canım hiç haberim yoktu kızım 6 aylıkken oğluma hamile kalmıştım doktor beni çok korkutmuştu dilişlerin açılabilir ölebilirsin diye ama çok şükür bişey olmadı sadece karnın büyüdükçe sezeryan yerin çok ağrıyor daha taze olduğu için korkma içini ferah tut Rabbım verdiyse vardır bir bildiği 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Suan hamileyim doktorum hic birşey olmicagini soyluyor ama dikislerim daha simdeden ağrıyor kizim 7 aylık bende 2 aylık hamileyim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 372 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 459 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,420 cevap

34,855 kullanıcı

...