0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (311 puan) tarafından
7 buçuk aylık kız bebeğim var sabah 8 de uyanır 12 veya 1 de öğlen uykusu yapar 6 veya 7 de bı uyku daha bazen 8 de ama bugün 7 de uyudu ara sıra gözünü açtı ama uyanmiyor bunu çok şık yapıyor gece 1 de tekrar uyanıyor ama emip tekrar uyuyor sabah 8 e kadar öğlen uyandığı vakitlerde hep hareketli gelişimi normal yemesi yerinde acaba benmi abartiyorum çok mu uyuyor ne yapmalıyım 

12 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Aman masallh de benimkide uyuyordu uyku saattlerinde degsiklk yapiyim.dedim.smdi bi saat bile zor uyuyo 
(311 puan) tarafından
Genelde 8 buçuk 9 da uyuyo canım ilk kez bugün 7 de uyudu uyanmadı
(1,248 puan) tarafından
Heee olsun arada.olurr cok yorulmustur belkide
(1,248 puan) tarafından
Ahh keske benmide uyusa oylr yaa valla canavar gibi 5 dk uyuyo hene. Kalkiyor en ufak sese .mucagmda gezerken uyutryom baska turlu uyumuyo napabilirim bilmiyorum.10 aylk benimkide
(311 puan) tarafından
Ben pis pis sesi açıp bırakıyorum arkadaki sesleri engelliyor acmasam benim ki de sadece gün içindeki uykularda hemen uyaniyo ama gece açmıyorum derin daldığı için
(1,248 puan) tarafından
Hmm anldm cnm onlada uyumuyor malsff
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından

neredeyse benim ki gibi cnm normal uyuyan bebek mutlu bebek demek bırak uyusun :D

(311 puan) tarafından
Yalnız olmadığıma sevindim
0 oy
(3,649 puan) tarafından
Normal kız daha ne istiyon nazar etcen:)
(311 puan) tarafından
Maşallah ta buyuyo ya artık çok uyuması garip gelmeye başladı yemek Faslı dışında diş sorunu ve ağlama dışında pek vakit geciremiyorz ağlayarak uyuyo zaten genelde
(3,649 puan) tarafından
Uykuyu seviyor demekki bende cinnet gecirecem iki gecedir uyanıyor dikeliyor beşikte
(311 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(3,649 puan) tarafından
Sağolasın bacım
0 oy
(401 puan) tarafından
Canısı saat 7 de uyuttugn için gece uykusuna geçiyor olsun maşallah uyusun
(311 puan) tarafından
Kendi mızmız olduğu için o saatte uyuttum normalde 4 veya 5 te ikinci uyku olurdu 3 gündür diş yüzünden ağladığı için yoruluyo heralde uykuya geçiyor
(401 puan) tarafından
Olabilir bırak uyusun canim
(311 puan) tarafından
Uyandirmiyorum zaten
0 oy
tarafından
Pek anlamadım saatleri. 8de uyaniyor sonra kaçta uyuyor
(311 puan) tarafından
Öğlen 12 de
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bnmde 2 yasindaki oglum sabah 7 de uyanir 10 gibi tekrar uyur bazen 1le 5 arasi yine uyur bazen uyumaz aksam da 9 bucukta uyur geceleri de bazen 1 bazen 2 kez sut icin uyanir. Bebegime de cok fazla uyuyo diyolar ama fazla degil bence
(311 puan) tarafından
Öylemi o zaman bizim daha normal
0 oy
tarafından
Anlat anlat sonra nazara gelsin uyumasın ondan sonra post açarsın bebegim uyumuyor ne yapmam lazım diye...Kiz masallah ne güzel uyuyormuş daha ne istiyorsun☺☺Arkadaşın da kızı 7 aylık ve saha 3,5 4 de kalkıyor öğlene kadar uyumuyor 
(311 puan) tarafından
Ahahahah inşallah öyle bir post açmam
tarafından
Insallah bacım sjjsj
0 oy
(770 puan) tarafından
Bzimki 8de kalkar 10da bı 12 1 gbi tekrar uyur 4de bide bazn 6da uyur bazn uyumaz gece 10 11de uyur sbaah 8e kdr ben uyandırıp yedirirm benmki daha çok gbi de bazilarinda 1 saat bile uyumadigi icn sanirm sabah siznkinden daha çok uyuyor siznki uyuduğunda kaç saat uyur
(311 puan) tarafından
Gece 9 sabah 8 en derin uyku
0 oy
(632 puan) tarafından
Bacim hic korkma uzulme yat kalk sukret nazar degmesin diye dua et hatta postu gizle :)  benimki de uyumamak i in direndi dogdugundan beri 3 yasinda hala o kadar yorgun ve uykusuzum ki inan uyumayan cocuk insani da kendini de perisan ediyor :(
(311 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(632 puan) tarafından
Amiiinnnnn sagolasin
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence çok normal bebeklerin uykuya 7 ve 9 arası geçmesi beklenir zaten :) çok şanslısın bence :) ama gündüz tek uyku yapması onu yorar, o dönemde ben kızımı 10 buçuk 11 gibi tekrar yatırırdım bide 3 gibi yatardo akşamda 8 buçuk 9da yatırırdım 18 aylığız tek uykuya düştük maşallah hala aynı 
0 oy
tarafından
Maşallah canım benim. Nazara gelmesin. Uyuyarak büyüyecek benim kızım 9 aylık ama tam tersi gün içinde sadece 1 saat uyur akşam da 12-1-2 uyutmaya çalışırım uyur ama bir saatte bir uyanır çok zor çok bırak uyusun. 
0 oy
tarafından
Gündüz öyle uyuması çok normal tek sorun diyelim akşam 7 de yattı 9 gibi kalkması 11 gibi gece uykusuna geçmesi gerek

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 170 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 188 göst.
16 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ebrararslan (39 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...