+1 oy
784 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eltim 10 gündür benm.oturdugm şehirde kardeşi var ondaymis bende 36 haftalık hamileyim temizlik yapıyorum halı fln yok evde yolladim.yikamaya geçen eşim tutturdu yemeğe davet edelim bizde de kalsınlar bende yok dedim hem halı yok hemde hamileyim ağrılarım var neyse tartıştık konuşmadık iki gün onu geçtik barıştık bugn de elli kere sana annemgil yollamıştı peynir çökelek fln onlar bize fazla diyodun yengemgile koy diye bende tmm dedim. Sabahtan beri 10 kere dedi eve geldi demin yine aynı şeyi dedi sonrada yengemin annesinde koy onuda severm dedi bende istersen dolabi onlara boşaltım bu ne saçmalık dedim. Oda sinirlendi yemeği bıraktı küfür ede ede gitti hayır ben onlardan gram bişe görmemişim sırf yalakalık olsn diye niye anamın babamın parayla aldıkları şeyi onlara verim zaten yarın yemeğe götürecek dışarı oradaki masrafları yetmycek.bide dolaptakileri verecekmişm. Onuda geçiyorum bana diyo ben vermeni istiyorum essek gibi vereceksin öyle mi dedim ne veriyorum nede yemeğe gidiyorum haksız mıyım kızlar ya

24 Cevaplar

0 oy
(5,078 puan) tarafından
Oldu olacak ağzındaki lokmasını da versin bu ne saçmalık ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ver ya ne olacak çökelek değil mi başını ağrıttığına değmez. 
0 oy
(7,793 puan) tarafından

Esek demiş ya o eşeğe bağladıkları semeri sırtına takar yuları boynuna dolardım senden daha iyi eşek olur derdim 

dışarıda yemek kaç para eşinin haberi var mı ayrıca snn annen vermiş ister yersin ister verirsin onane yalaklancam diye eşine saçma ***** davranıyor. 

Ayrıca 
Yarın öbür gün doğuracak kadın yatılı misafir mi ağırlarmış 
0 oy
tarafından
En sevmedigim şey benim eşimde ilk de öyleydi benim annem ekmek yapar tereyağ gönderir memleketten anne mede ver kardeşime de ver bizimki de böyleydi en son ver besyuzelli lira dedim ne için dedi un parası benim anam babam kolay kazanmiyo bunları da gönderiyorsa kızları torunları yesin diyo gonderiyo dedim bı daha ver diyemedi verme bacım verme at dolabına dürsun

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,531 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,127 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
0 oy
9 cevap 497 göst.
3 Eylül 2024 Aile kategorisinde BUSRA& (2,215 puan) tarafından soruldu