0 oy
1,437 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bazı nedenlerden ablamın yakınına taşınmak zorunda kaldım kaynamada biraz yakın oldu  bugün kaynanam 50 sefer aradı beni alın diye yine kırmak istemedim.  Eşimle gittik aldık eve girdi başladı onu böyle yapın şunu şöyle yapın demeye evi ablam diziyor gebeliğim riskli olduğu için bana yaptırmadı saolsun basladi eşimin eski sevgililerinden başlamaya neyse susturdu ablam bu sefer bişeyler anlatırken benden örnek vermeye başladı oda senin gibi şişko  şu senin gibi 2 ci evliliği yapmis şu senin gibi engelli rabbimden bulsun dedim ablam susturdu 

Odada tülün korniş leri kopmuş onları dikeyim ablam eşim assın dedim arka odaya yanima geldi işte oğlum şu kızı istedi almadik onu seviyor filan artık yeter dedim bi an sinir krizi geçirdim kendime geldim hatanedeyim tansiyon 16.9 a çıkmış dayanamadım aradım bela okudum. 

DOKTOR BU ŞEKİLDE HAMİLELİK DEVAM ETMEZ DEDİ UYARDI EŞİMDE BİR DAHA BİZİM EVE GELEMEZ DEDİ BAKALİM KAC GÜN SÜRECEK

30 Cevaplar

+2 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah bildiği gibi yapsın ya 

Şu an iyi misin kuzum 
tarafından
Tansiyonum düşüşe geçti Çok şükür Rabbime
tarafından
Eşine söyle kaynanan uzak dursun hamileliğin riske giricek yoksa bu arada geçmiş olsun
tarafından
Yüksek Riskliyim ben zaten cnm
tarafından
Kaynanan çok anlayissizmis Allah yardımcın olsun
-Reklam-
+1 oy
(670 puan) tarafından
Kurtuldun bir süreliğine 
(670 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada
tarafından
Cok sağol cnm
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Allah sabirrr versinnm  canimm allahım yardimcin olsun bebeğine sağ salim insallah kucağına almak nasip olur 
tarafından
Amin canım çok sağol
(2,067 puan) tarafından
Aminn kuzummm
+1 oy
(265 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya. Dikkat et kendine
tarafından
Amin yatıp kalkıp allah allah diyecem bundan sonra benden değil Rabbimden bulur inşallah
+1 oy
tarafından
Gerçekten merak ediyorum bu kötülüğü neden yaparlar. Hiç mi Allahtan korkmuyorlar hiç mi vicdan yok. Amacına ulaştı hastanelik etti evde göbek mi atıyor. Olan ona oldu işte bi daha gelemez sende belki rahat edersin. Allah senin hakkını onda bırakmaz emin ol. 
tarafından
Yalan ağlıyor hanfendi aramış ben kötü birşey yapmadım diyor
tarafından
İnşallah cnm
tarafından
Bide ben bişey yapmadım mı diyor şaka gibi söyle tabi bende can sıkıntısından öyle kriz geçirdim zaten. Allah uzak etsin çok geçmiş olsun canm
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim eşim olsa annem şaka yapiyo sende herşeye alınma der ... En son kriz geçirdim kaynanam başıma gecip oh olsun yaptı eşim yine bir şey demedi annesine
tarafından
Aaa yuh yani şok oldum
(3,739 puan) tarafından
Onu geçtim ablası hamileliğim de beni sarstı düşürdü ablasına ağzıni açıp hiçbir şey demedi ve ablasını savundu
tarafından
Ben benimkinede güvenmiyorum artık cnm 2 gün sonra başlar kötülük düşünmüyor cahil ne dedini bilmiyor demeye
0 oy
(1,772 puan) tarafından
******** karı derdi neymiş manyağın takma canım bida alma evine ocağına 
tarafından
Almam artık eşimede dedim öbür evladimi yedi bunada birşey olursa onu vururum dedim
0 oy
tarafından
Tanımıyorum ama Nefret ettim net
tarafından
Ben 15 aydir nefret ediyorum
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Allah bildigi gini yapsın nasıl insan o yaa 

Takmamaya çalış kuzum ya esinde soylesin ama nedir bu böyle ya kesin cenesini pisliğin
tarafından
Söylüyor gülüm evlendim evleneli böyle Bugün patlak verdi artık
0 oy
tarafından
Tansiyonuna dikkat et canm gerekirse doğuma kadar görüşme o nedir öyle ya, dusuncesizlik..
tarafından
Karakter.sixlik
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayy neden kendini hasta etcek kadar tutuyosun kaynanan belliki sevmiyor seni sevmesinde oglu seviyor o kendini yirtsin isterse senn kusurunu ariyor demekki ilk firsatta yilan gibi sokuyor terbiyesiz kadin Allah ettigini cikarir ondan da merak etme
tarafından
15 aydir sabrediyorum bugün patlak verdi kıramıyorum insanları
(1,113 puan) tarafından
Ayy ne demek kiramiyorum iyi kirma boyle hastanelik ol senn bebegine bisey olsa onun umrunda olmaz
0 oy
(149 puan) tarafından
Ne b o k geçti eline acaba seni bu hale getirince böyleleri şeytanın insan hali Allah bu dünyada değil öbür dünyada versin cezasını oranın hesabı daha ağır
tarafından
Amin cnm
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Resmen bir katil adayı bu kadın sen çocuğunu daha haftan erken ken doğursan Allah korusun hayata tutunamasa katil olmucakmi bu kadın o masum bebegin de senin de hayatını tehlikeye atıyor ayyy sinirlerim zıpladı yeminle yaaa :angry:

tarafından
Öbür evladimi da o yeni hastanelik oldum karnimda öldü bunuda öyle istiyor
(3,274 puan) tarafından
Terbiyesiz şey Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah
0 oy
tarafından
Merak ettim kaynanan insan mi ?????
tarafından
Sadece insana benziyor
0 oy
(333 puan) tarafından
ayy cok gecmis olsun::((( insan cocugunun cocugunu tasiyan kisiye el ustunde tutacagina niye boyle bokumsu davranirki..pislik kadin...
tarafından
Karakter yok
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Aleni kolundan tutar defol git der dışarı atarim net 
tarafından
Bu sefer eşim arada kalıyor ama herşeyi. Gözüyle gördü inşallah bundan sorası gelemez. İnşallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Belki boyle yapip bebegi dusurmeni istiyor sonrada bosatirim diye dusunuyor canim sen dikkat et takma kafana havlasin havlasin dursun ohh de eski sevgilisini anlatirken beni aldi ya kiskananlar catlasin geberin hasetinden de 2. Evlilik diyince Valla kime ne olacagi belli olmaz kinama kaynana de engelliye gelince hepimiz potansiyel engelliyiz bi kazaya veya kanmaya yada krize bakar de kiz ne yiyon kendini bebeginede zarar veriyon lafi carp sus otur yerine senin firliycagina onun firlasin tansiyonu ...zalimsin kaynana 
tarafından
15 aydir susuyorum gülüm bu 2 ci patlamam oldu kimin ne olacagi belli değil kendi dul kızı başkasıla evliyken. Başkasına kaçtı yeğeni kizinin yaptinin aynisini yapti torunu başkasiyla nisanliydi başka kız kaçırdı kendi tarafi pislikten geçilmiyor
(1,250 puan) tarafından
Bundan sonra hoic susma canim susani ezerler heryerde soyle lafini ben hic susmadim bosarsa bosasin ona kari bana koca cok dedim anam birdaha agizlarini acmadilar anali ogullu simdi pervaneler Valla pesimde susma bacim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah kaynani da ıslah etsin
tarafından
Amin bu saatten sonra islah olmz
0 oy
tarafından
Bu ne ya nasil insan bu kadin, seytan tövbe ister bundan dile gelse. Allah yardimcin olsun valla
tarafından
Sağolasın canim
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm ne geçti acaba eline şimdi nasılsın
tarafından
Sağol cnm iyiyim tansiyonum iyi eve geldik şimdi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 468 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,338 göst.
29 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifece (34 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 734 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 422 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,070 soru

11,315,948 cevap

34,757 kullanıcı

...