0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (1,605 puan) tarafından
Bir kaç gün önce doktorum klinik açtı ve eşim doktor değiştirelim bir şey olsa ulaşamayız diyip duruyordu ama ben değiştirmek istemediğim için kabul etmişti. Bugün tansiyon ve ödem kontrolü için sağlık ocağına gittim. Tansiyonum yüksek çıktı, bebeğin de kalp atışları yüksek çıkınca ebe doktoruma ya da bir acile gitmemi istedi kontrol edilsin diye. Zaten daha kliniğe hiç gitmedim yeni açıldı, kliniği aradığımda telefonu kapalıydı ve eşim delirdi bu duruma işte acil bir şey olsa ben bu doktora nasıl ulaşacam diye. Acile gittik her şey yolunda dediler eve dönerken eşim ara hastaneyi diğer doktordan randevu al hemen, ben bu korku ile mi bekleyecem diye. Doktorumu değiştirmek hiç istemiyorum ama bende biraz korkmadım değil. Şimdi eşime değiştirmiyoruz derim ama gerçekten onun dediği gibi acil bir durumda ulaşamayız diye korkuyorum. Ne yapıyım hanımlar, kafam karıştı. Bugün çok korktum kızımın durumunun iyi olduğu öğrenene kadar

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım değiştir bunda ne var her ay aynı doktora gidersin bi bakarsın hiç tanımadıgın doktor dogumunu yapmış benim sahsen böyle oldu ben böyle şeylere takılmazdim
(1,605 puan) tarafından
Öyle tabiki ama 35. haftaya geldik biraz çekiniyorum açıkçası
tarafından
Hiçbişey olmaz bence, gittiğin hastanede illaki güzel doktor vardır
-Reklam-
0 oy
(3,076 puan) tarafından
Kendi telefon numarasını vermedi mi acil durumlar için  kadin doğumcular özelde takipli hastalarına numara veriyorlar kendisine direk ulaşıyorsun bence çok önemli bir eksiklik Dr senin onu sahiplendiğin kadar, ilgili olmayabilir tabiki extrem bir durum olabilir onunda hayatı var ancak sürekli gidiyorsan ayrı  bir numara veriyorlar ben hamileyken benim ki tatile gittiğinde bile mesaj atmıştı olası bir durumda benimle iletişimde kal bu süre zarfında su Dr seninle ilgilenecek numarası bu diye.
(1,605 puan) tarafından
Son muayene de sadece klinik numarasını verdi, zaten sekreteri de o numaradan aradı beni. Bende dün bu sorunu yaşayınca o numarayı aradım saat 17:45 falandı ama telefon kapalıydı. Şimdide ne yapmalıyım bilmiyorum. Çarşamba günü randevum var, eşimde ulaşamadığın doktora iki katı para ödeyeceksin diyor
(3,076 puan) tarafından
Ben de kadın dogumcuma bagliydim o hastahneye sadece onun için gidiyordum aramızda bir bağlı oluştuğuna inanıyorum doğumuda  rahat yaptım senide çok iyi anlıyorum eğer ona güveniyorsan gittiğinde konuş size ulaşabileceğim bir numara alabilir miyim geçen gün yaşadığım olumsuzlukların size ulaşamadım ve bu durum beni tedirgin etti kaç haftalığına bilmiyorum devam eden tavrına bak istersen daha çok başındayken esinde haklı klinikler daha da pahalı. insanlık hakli bu arada numarasını versene ulaşamadığını geç cevap aldığın zamanlar olur bunlar Dr acil ameliyat doğum muayeneleri var ama yine de seninle birsekilde iletişime geçer

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 317 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 470 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.