0 oy
1,681 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merak ettim eşinizin maaşi ne kadar ve kaç çocuğunuz var maaş yetiyor mu? Çalışıyor musunuz? Toplam kaç kazaniyorsunuz? 

42 Cevaplar

+7 oy
(2,701 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aman kim ne yapsın milletin maaşini Allah olmayana versin 
(3,895 puan) tarafından
Kız napim merak ettim.
(2,701 puan) tarafından
O degilde araba markası ne kadar altın var ev arsa soran oluyor ve bunları cevaplayanlar var altın vss çok saçma geliyor ☺️☺️
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçim derdi var bazıları diyor asgari ücret yetiyor diye merak ediyorum 2 ya da 3 çocuğa asgari ucret egitimine yeter mi yoksa bayanlarin da mi calismasi gerek??
(2,701 puan) tarafından
Bu zamanda kadın çalışma imkanı varsa çalışmalı
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Tek çocuk su an çalışmıyorum canım 13 bin falan 
0 oy
(302 puan) tarafından

1 çocuğum var eşim aylık 4. Bin alıyo + yemek ve dolmuş parası. Ben çalışmıyorum 

0 oy
(309 puan) tarafından
Tek çocuk ben çalışmıyorum aylık 30 binn falan 
tarafından
Mazot da çok gitmiyordur diye düşünüyorum günlük en az 1000 kaliyordur
(309 puan) tarafından
4 günde bir 2000 TL mazot alıyor gerisi kalıyor canım
tarafından
Eee iyiymiş bacım Allah daha çok versin
(309 puan) tarafından
Sağol canım Rabbim herkese fazlasını versin inşallah
tarafından
4 günde bir 2000 mi. O zmn 15 bin gider ayda. 15 binde size kalır. Yine iyi bence . Allah bereket versin
0 oy
(811 puan) tarafından

Bı cocuk kıradayım asgari ücret istanbul ;)

tarafından
Sivas gbı küçük şehre taşınmanızı tavsiye ederim canım Bi nebze rahatlarsınız belediye eşyalarınızı ücretsiz taşıyor
(811 puan) tarafından
Ya nr güzel seyler duyuyorm kucık sehırlerde burda valla sineğin yagını cıkarma prşindeler
tarafından
En mantıklısı küçük şehirde yaşamak kuzum eşimin kaportacı dükkanı var senelik 20.000 tl kira veriyoruz İstanbuldan teyzem geldi o diyor ki sizinki çok uygun İstanbulda sizin senede bir kere verdiğiniz parayı aylık veriyorlar oturduğum evde çok guzl 2+1 balkonlu fln 650 tl kira burda kiralar uygun canım en ıyısı küçük şehirde yaşamak buralar sessiz sakin gürültü yok hava kirliliği yok çok iyi
(811 puan) tarafından
Kucuk sehre gıdersemde memlekete yakın yerlere gıderım  canm ya konya Kayseri tarafı baktık esımle kıralar burdakıyle aynı ordada
tarafından
Hakkınızda hayrlısı canım
0 oy
(1,233 puan) tarafından
3 cocuk asgari ücret bursa  bn çalışmıyorum 
0 oy
(7,912 puan) tarafından
1 tane oglum var, ben calismiyorum yaklaşık 10  milyar filan alıyor 
0 oy
(169 puan) tarafından
Bende çalışıyorum. 11 falan 
(3,895 puan) tarafından
Ben çalışırsam bizim de 11 bin oluyor.
0 oy
(686 puan) tarafından
10 11 gibi bı maaş alıyor mesaiye bağlı tek çocuk var çok şükür yetiyor 
0 oy
(12,565 puan) tarafından
1 çoçuk. Çalışmıyorum 6 aylık olmasını bekliyorum. Aydan aya değişir bu ara görmüyorum ben full dükkana mal alıyor 
0 oy
(245 puan) tarafından
Aylik maaşı sıfır cani isterse  çalışırsa 6 bin 3 çocuk var
(3,895 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun.
0 oy
(854 puan) tarafından
2 cocuk var biri yeni dogan biri 17 aylik 6 bin 500 aliyo ben calismiyorum canim 
(3,895 puan) tarafından
Iyi maşallah.
(854 puan) tarafından
iyi de 5500 u kredilere canim
(3,895 puan) tarafından
Bin lira ile geçim zor.
(854 puan) tarafından
aynn oyle valla bide iki tane bebe oldu artik esim mesaiye kalicam mecbur borclar bitene kadar diyo bakalim hayirlisi rabbim bi cikar yol gosterir elbet
(3,895 puan) tarafından
Amin inşallah.
0 oy
(7,939 puan) tarafından
2 çocuk kiraciyiz asgari ücret zor geçiniyoruz ailem olmazsa nasıl olur bilemem 
0 oy
tarafından
9 aylık kızımız var eşim 10 bin lira alıyor.
0 oy
tarafından
İki cocuk var calısmıyorum 7bin alıyor
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Cnaim net 7 alıyor mesai ile değişebiliyor ama yetiyormu hayır 3 tane krediniz var araba bozuldu 8 bin ona oduycez ve bir cocugunuz var büyük şehir deyiz bide 
(3,895 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun .
0 oy
(2,529 puan) tarafından
1 kızım var 15.000 lira alıyor 
(13,824 puan) tarafından
Kubraa siz nerdeydiniz eşin polisti degilmi
(2,529 puan) tarafından
Evet canım Artvindeyiz şuan
(13,824 puan) tarafından
Rahatmi oralar biz İstanbul'dayiz
(2,529 puan) tarafından
Valla şuanlik rahat canım çok şükür
(13,824 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
tarafından
Bir fıstığım var ikinci de bir ay içinde gelicek inşallah çalışmıyorum eşimin kendi işi o yüzden değişiyor kazancı 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
3 tane bezli 1 tane manalı bebeğim var eşim esnaf maaş değil ama şükür geçiniyoruz gelirimiz iyi Elhamdülillah 
tarafından
Cadra bizimkiler yaşıtmış benim 3 süpriz oldu ama çok şükür oda büyüdü artık eskisi kadar bi yüklügü yok ilk zamanlarda o kadar çok zorlanıyodumki 3 tane çocukla ama düzene girince alışıyon bide bu sene okul başlıycak benim büyük sende yazdırdınmı
(4,426 puan) tarafından
Yazdırdım canım geç en sene ana okuluna gitti bu sene bir e başlayacak inşallah okullar açıkken bende daha rahattım ya bir meşgale oluyordu planlı programlı oluyorduk tatillerden nefretim geldi "D hzjsjsjshs bu senede istediğim okula çıktı kaydı inşallah güzel bir eğitim yılı geçiririz ana okulu çok şey kazandırdı kızıma
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cadha eşim üçüncüyü istiyor ama ben iateyemiyorum. :(
(4,426 puan) tarafından
Seninkiler de daha küçük canım boşver 3.yu falan daha çok erken hele bunlar bi büyüsün iyice küçük bebeği özle belki o zaman yaparsın bende üçüncü çocuk hiç düşünmüyordum ama korundugumuz halde meziden gebe kaldım nasipte varmış basim gözüm üstüne rabbim iyiki de ver mis derim her seferinde ama zor ya anne çok yıpranıyor
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.................
0 oy
tarafından
2 çocuk var 50 bin kazanıyor 
tarafından
Şöför kendi arabasi
tarafından
Geçen eşim düğüne yollamiyor bilet parası için diyen sen degilmiydin. İstersen milyonlar alsın cimri olduktan sonra
(1,006 puan) tarafından
İşte zengin boşuna zengilemiyor kız :))
tarafından
Haklısın valla ;)
tarafından
Kız maaşını bilmiyorm ki.sadece kulaktan dolma kazandığı para diye biliyom.  Zaten var yemezdir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 316 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 640 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
0 oy
2 cevap 102 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu

378,877 soru