0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üç gündür ev taşıdık *** pusur temizliyorum ayaklarım koptu iki kişi ev temizledik hala oetalik pislik içinde bide kuxjk bebeğim var dün üç saat ağladı gece hep uyandı bunu annem gile anlattım biliyorlar durumu ve yemin ederim ayak bileklerim sizliyor ellerim bebegimi taşımaktan tutmaz oldu çok yorgunum eşim beni geç getirdi biraz bebeğim uyuyordu eve çıktık herkes sevip oyun oynamaua çalışıyor bebeği ben uyuturum dedim uyutmaya gittim uyudu geri uyandı babam yanina gidiyor elinde telefon ışığı ile yüzüne tutuyo çocuğun zaten ışıkta uyutmiyorum biliyorlar yani üç dört gün burdayım zaten yarın sevseler olmuyor mu şimdi yine uyumuyor oğlan ben ugrasiyom hepsi yattı yemin ederim uykusuzluktan yorgunluktan ölecem ya.

1 cevap

0 oy
(854 puan) tarafından
kiz ben dokuz gun once dogum yaptim uc gun kesintisiz sanci cektim uyku uyumadim dorduncu gun saat 10 da doguma gittim 2 de dogum yaptim hastanede de uyuyamadim eve geldim hop tum millet bende bari bir gun bekleselerdi yine uyumadim bebegim ilk gece zaten hic uyumadi hep uyanikti bide bende 17 aylik bi oglum var kucaga almayin diyom aliyolar opmeyin diyorum opuyolar bebek dogar dogmaz isilik oldu yanaklari kip kirmizi en son esime dedim odaya sen gec bebeyi kimseye elletme gelen olursada kapidan yolla die oylece rahat ettim kendi annesini bile kovdu vallahi ilayda dinlensin gidin bu gun gelmeyin diye bebeyi de odadan cikarmiyo dokuz gun oldu opuyonuz kucaga alistiriyonuz ben calisiyom iki bebeyle napacak bu kiz diye benim annem kaliyo yanimda pazartesi evine gidecek o bile alismasin kucaga filan diye doyasiya sevemiyo ki bidaha ne zaman gelir allah bilir evlerimiz cok uzak cok iyi anliyorum seni allah yardimcin olsun canim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 311 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 358 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 658 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy