0 oy
60 göst.
Aile kategorisinde (3,141 puan) tarafından
Kızlar bebeğim kabız. Keçi kakası gibi yapıyor. Yaparken çok ağlıyor. Çocuğum süt içmiyor istemedi meyve suyu içmiyor. Napicam bilmiyorum. Sabah kahvaltı da peynir yumurta zeytin ezmesi pekmez bebe bisküvisi tereyağı ceviz bunları karışım yapıp kahvaltı ettiriyorum sonra 1 kase yoğurt yiyor sonra öğlen çorba yediriyorum yada yemek ve varsa yani sonra tekrar bı kase yoğurt yiyor akşam yemeği çorba veya yemek ne varsa yediriyorum günde 5 öğün olarak yiyor yatıyor. Ama kabızlığı geçmiyor. Yoğurt iki kere veriyorum ondan mı bilmiyorum ama yoğurdu seviyor istiyor yemek sütte içmediği için yoğurttan alsın diyorum sütten alacağı besini. Napcam bu böyle devam mı edicek :/

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence o kadar sık beslemene gerek yok canım benımkı 15 aylık sabah bir tane yumurta kaynattım 4 tane zeytin Bi biberon su içti ara öğündede ödül olarak meyve suyu vericem isterse akşam yemek vericem yoksa süt içecek o şekilde fazla üstelemiyorum yemek konusunda 
tarafından
Zeytin yağ içirebilirsen iyi olur canım
(3,141 puan) tarafından
Zeytinyağı yumuşatır mi acaba
tarafından
Zeytin yağ kolay kaka yapmasını sağlar rahatlar çocuk
(3,141 puan) tarafından
Olmadı sabah aç karnına icireyim bı tatlı kaşığı yeter mi acaba
tarafından
Yeter canım
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
yok yoğurt kabız yapmaz aksine 

yoğurdu seviyor madem kayısı veya armut haşla yoğurda kat öyle ver canım 

yakız baya sert demek kakası

her gün mutlaka y kayısı ya armut yesin
(3,141 puan) tarafından
Yemiyor meyve ağzına sürmüyor alistiramadim bı turlu :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 74 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
5 cevap 57 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...