0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Kızlar eşim hiç ilgilenmiyor saatlerce(geç saatlere kadar telefon elinde) telefon televizyon izliyor sonra da akşama kadar uyuyor evin işini oğlumu uyutunca yapıyorum ya da diğer işleri ama 5 dk lik işim olsa ona bile bakmıyor örneğin sofrayı hazırlayacam bakmıyor bi de sofrayı dağıtıyor diye bana kızıyor oğlum 15 aylık 1 kez uyutmuslugu yok salla uyur diyorum yine de bni çağırıyor mama yedirmisligi yok ev kirlense niye bu ev kirli oluyor evi temizliyorum oğlum dağıtıyor kızıyor senden kaynaklı diyor evde kaldığı gün bile çocukla ilgilenmiyor bnmle uyumuyor diğer odaya gidiyor yanına gittiğimde karşıdaki koltuğa geç diyor uzun süredir sarilmıyor yakınlaşmiyor çok üzgün olduğumda o da bazen geliyor yanıma  kızlar bana akıl verin lütfen kimseye de anlatamıyorum nolur kötü yorum yapmayın ne yapacağımı bnde bilmiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Eşine güveniyor musun peki başka birinin olma ihtimali var mi sence 
(1,437 puan) tarafından
Malum olan is içinde yanina gelmiyorsa vardır hayatında biri kuzum ya kaç yasindasin bilmiyorum ama bi kadının ve bir çocuğun ilgisiz kalmasına çok üzülüyorum biz kadınlar neoara ne mülk sadece sevgi ve ilgi bekliyoruz bizim hanzolar bunun farkında değiller iste
(63 puan) tarafından
23 yaşındayım CNm
(1,437 puan) tarafından
Birde bir ornek vereyim tabi bu sadece ornek seninki de bu yüzden yapıyor DİE gunahina alamam bir arkadaşım aldstildi esi de sürekli telle oynuyordu karısına yanasmiyordu ayrı odada yatmak istiyordu cinsel anlamda kadının yanina yanasmiyordu sonra arkadaşım şüpheleniyor araştırmaya giriyor adamın çalıştığı fabrikadan biri ile görüştüğünü öğreniyor bisancam senden falan aileme soylu cem rezil edicem seni fabrikaya da gelicem kadını da rezil edecek deyince adam anlatmış herşeyi en çok dikkatimi çeken yeri surasiydi takıldığı kadın karısi ile yatmasını istemiyormus adamda bu yüzden karisini yaninda istememiş
(1,437 puan) tarafından
Daha da bıcır bıcır yaslardasin ya inşallah düşü dugumuz gibi birşey yoktur
(63 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibi bişe değildir cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu söylediklerin hiç normal değil. Özellikle seninle yatmamasi. Başka kadın olabilir
(63 puan) tarafından
İnşallah yoktur cnm da yaptıklarına kırılmaya başladım
tarafından
İns cnm. Eşinle konuş sor niye böyle yaptığını.
(63 puan) tarafından
Tmm cnn
0 oy
tarafından
Üzüldüm kuzu .Normal bı evlilik ilişkisi değil bu .Ne yapacağını bilemiyorum.Allah yardımcın olsun .
(63 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(2,693 puan) tarafından

Geçen soru yarışmasında erkekler ne ister vardi 

Bende eşime dedimki belasını ister ne ister ki ailesinin yuvasının çoluğunun çocuğunun kıymetini bilmiyorlar ( sözüm esimden dışarı idi tabi )
Sende ayrı yatması normal değil çok mesafe ve uzaklık ilgisizlik aklının yuvasında olmadığını gösteriyor. Biraz alın karşınıza konuşun kızın bagirin yahu içinize atıp ne olacak?
(63 puan) tarafından
Dinlemiyor duymamazlıktan geliyor konuyu değiştiriyor cnm
(2,693 puan) tarafından
Neyden anliyorsa öyle dinlet canim kadınlar birçok şeyi başarır yapar eger hala boşa gidiyorsa ortada sadece adı evlilik vardır
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kırılmaz odunla iyi bir döveceksin şöyle ensesinin köküne köküne vuracaksın ki beynine kan gitsin beslensin beyni de çalışmaya başlasın zira eşinin beyin ölümü gerçekleşmiş 
(63 puan) tarafından
Bazen içimden gelmiyor da deil şaka bir yana dayağı hak ediyor biraz
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizde eşimle yatmayiz öyle rahat ediyoruz ama bize ilgilidir telefon derse bizde çok telefon bakarız eşimle Instagram da falan çok dolasiriz video izleriz ama bize ilgili olduğu için gözüme batmıyor canım hani çocuk uyunca oturur sohbet ederiz falan aranızdaki ilesim önemli canım yoksa diğerlerini herkes yapıyor eşinle diyalog kuruyormusunuz iletişiminiz nasıl gün içinde mesela neler yaptınız konusurmusunuz beraber paylaşımlarınız varsa bence sorun yokta hiç paylaşımınız yoksa sıkıntılı bir durum canım 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yani evlilik bu değil sonuçta birlikte bir hayat kuruyoruz yükünü hafifletmeli konuş güzelce bı anlat konustunuzmu hic
0 oy
(2,809 puan) tarafından

Yapıcağım şey akşam oğlunu uyutup bir kahve yada çay hazırlayıp işi gücü boş ver sabah yne yaparsn, eşinn yanına gidip elindeki telefonu alıp bir köşeye atıyorsn beraber cay içeces bu son şansın ya otur bnle insan gbi çayını iç yoksa gerisine karışmam diyeceksin kapa tv yi fln rahat rahat keyf yapın düzelir aranız :D

0 oy
tarafından
Senden soğumuş canım apaçık ortada başka biri vardır o yüzden senden de uzaklaşmış değmez böyle insanlar için üzülmeye ne diyimki inşallah öyle bisey yoktur 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Normal değil cnm peşine dus soğumuş senden
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bu biz yemin ederim bir kaç gündür nefret doluyum tek farkları benim eşim eğitim görüyor dersleri ve sınavları var üç haftadir sınavlarım var ödevlerin var demekten oturup iki çift laf edemiyoruz ben de biraz sirnasmayi seven biriyim otursa gider bacagina uzanirim yada bulasirim bu aralar ee git karşı tarafa otur der iki hafta önce bir kaç gün annemlerde kalmıştım 5 güne yakın bide annemle evimiz 15 dakika kendi aracimizla geçen haftada ee seni annenlere bırakayım ben gidip köyde ders çalışacam orda kütüphanesi var dedi cuma akşamı bıraktı pazartesi geç saatte aldı ertesi gün yanına gidiyorum isten gelmiş öyle sarılıyorum iki çocuğum var onlarda sarıldı o ortam öyle hosuma gidiyordu ki döndü böyle yapacağınızi bilseydim almazdım dedi benim derslerim var sınavlarım var dedi artık çok yoruldum dün kızım durmuyor hıçkırıklarla ağlıyorum gelip bakmadı bile 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baloglunannesiyim (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

381,326 soru

11,415,767 cevap

34,967 kullanıcı

...