0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

ben kramplardan çok şikayetciyim onun dışında iyiyim çok şükür bebiş de kıpır kıpır 2 kızım olacak ama sanki ilkmiş gibi çok heyecanlıyım keşke biran önce gelse <3siz nasılsınız 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın canim

Bizde bugün 35+5 olduk az kaldı ama son haftalar geçmek bilmiyor oğluşumuzu bekliyoruz kızımda sabırsız kardeşini bekliyor <3

tarafından
Amin kuzum sende inşallah az kalmış sizinson haftalar daha çabuk geçer umarım sizin kız kaç yaşında benimki 2 yaşında anlamıyor henüz :)
tarafından
İki buçuk yaşında kızım hep söylüyor kardeşim ne zaman dogucak diye
Havalar inanılmaz sıcak hele Diyarbakır yanıyor desem yeridir
Kızım Aralık'ta doğdu son üç ayimda havalar serindi şimdi çok zorlanıyorum tabi
tarafından
Oy maşallah benimki karnımı falan seviyor ama konuşmuyor daha benimki de Nisan'da doğdu çok çok rahattım Allah dayanma gücü versin kuzum gerçekten hava çok sıcak
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından

Bugün 30 haftalık olduk <3:'(az kaldı zaman geçtikçe hem sabırsızlanıyorum hemen gelsin diye hemde korkuyorum. Rabbim hepimizi sağ salim kavuştursun evlatlarımıza

tarafından
Korkma  çoğu bitmiş Allah'ın izniyle sağ salim gelecekler inşallah amin kuzum
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Bende 24+2 oldum bugün. Bende ikinci kizimi bekliyorum. Aynen dediğin gibi hareketli. Yaz hamileliğini hiç sevmedim. Bu sicaklarda zor oluyor ya. 
tarafından
Aynen kuzum ya ilk kızım Nisan'da dogmustu şimdi zorlanıyorum 2 yaşında kızım da hareketli ve sezeryanın da etkisi oluyor herhalde sağ salim kucağımıza alalım inşallah prensesleri
(13,866 puan) tarafından
Ay seninkide mi nisanda doğmuştu. Benimki 3 yaşinda 10 nisanda doğmuştu. O zaman hamilelik hiç zor gelmedi. Şimdi acayip zor. Çok terliyorum nefesim daraliyor. Şimdiki aklim olsa yine önceki zamandaki gibi hamile kalirdim.
tarafından
Evet kuzum benim ki 2 yaşında 22 Nisan'da doğdu bende hiç zorlanmadım son haftalarda mide yanması dışında ama bu çok çok farklı sanki ölümcül hastaymisim gibi hissediyorum ya çocuklar var eskisi gibi değiliz ya da her hamilelik bir olmuyor bilemedim bende bu kadar zor olacağını bilsem aynı şekilde temmuz Ağustos gibi kalırdım
0 oy
(2,531 puan) tarafından
28+1 haftalık olduk bizde kızım olucak inşallah bir de oğlum var :) şimdilik iyi gidiyor bir sıkıntı yok sadece sıcaklar çok bunaltıyor insanı 
tarafından
çok şükür sağlıkla gelsin bebiş canım öyle havalar çok sıcak
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Ben daha yolun başındayım 8 haftalık mide bulantısı istifra etmekten öldüm 
tarafından
Ay inşallah hemen geçer kuzum ben hala arada çıkarıyorum
(4,947 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(137 puan) tarafından
22+5 olduk bizde oğlumla. O kadar çok sıcak ki dayanamıyorum artık bu sıcaklara dışarı çıkamıyorum  tansiyonum düşüyor cok kötü oluyorum. bende diyorum bir an önce gelsin sonra düşünüyorum uykusuz geceleri ağlama krizlerini felan böyle iyi oğlum diyorum
tarafından
Onlarda var tabi Allah'ım dayanma gücü versin sağlıkla gelsin inşallah bebis
(137 puan) tarafından
Amin amin sağlıkla sihhatle gelsinler ınsallah
0 oy
(661 puan) tarafından
Bizde 23 dış ağrım ve kasilmalarim çok şuan iyide sıcaklar çok zorluyo
tarafından
Aynen öyle kuzum geçmiş olsun
(661 puan) tarafından
Sağol canım hayırlısıyla vaktinde sağlıkla kucağımıza alırız inşallah
0 oy
(415 puan) tarafından

Bende 31 oldum bugün <3 kızımdan sonra heyecanlanmam diye düşünüyordum hep tatmışım bi kere o duyguyu diyordum kendi kendime.. ama her hamilelik başka oluyormuş bu hamileliğimde de ilk gibi heyecanlıyım şükürler olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

0 oy
tarafından
benim minigimin cinsyetini henuz soylemediler 19 haftalik olduk ama belli degl diyolar 10 gun sonra ayrintilim var bakalim.hayrlisi
0 oy
(314 puan) tarafından
Biz de 29+2 olduk. Benim de ikinci kızım olacak. Merak ve heyecanla bekliyoruz. Ablasına ahva diyecekmiş.  

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 610 göst.
0 oy
16 cevap 129 göst.
0 oy
10 cevap 277 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Annesininbali (169 puan) tarafından soruldu

379,881 soru

11,371,927 cevap

34,854 kullanıcı

...