0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Dün post atmıştım çoğu kişi çocuğu sapık ilan ettiğimi beni inaçlarımdan dolayı eleştirdi burda her neyse çokta umursamadım. Zaten biraz düşünüp konuyu anlayabilen anneler yazdılar düşüncelerini. Bugün eşimin kuzeniyle konuştum yanlış anlama aramızda kırgınlık olsun istemiyorum akrabayız diyerek başladım sözüme. Çocuğunun bi kaç kez ebrarın özel bölgesine bakmaya çalıştığını gördüğümü söyledim. Tam dönemleri olduğunu ilerde büyüdüklerinde akıllarında böyle kalmalarını istemediğimi söyledim. O da zaten hak verdi niye kırılıyım bilseydim önceden uyarırdım ben uyarcam söylicem ona dedi. Kendi kızımında bu dönemden geçebileceğini gözlerimizin üzerinde olması gerektiğini söyledim. Anlayışla karşıladı zaten. O böyle şeyler yaptığından haberi olmadığını söyledi ben haberin yoktur ona göre hareket edersin diye söylemek istedim zaten dedim. Şimdilik çok şükür böyle noktalandı içim rahatladı kızlar karşı tarafın çocuğunun rencide olmasını istemiyordum. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne güzel bak iyi olmuş.
-Reklam-
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Doğru olanı yapmışsın canım 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Yani kadin anlayisli davranmis en azindanne guzel bilincli demekki 
0 oy
(388 puan) tarafından
Çok mantıklı haraket etmişsin. 
0 oy
tarafından
Çok güzel bir davranış sergilemişssin eski postuna baktımda gayette akıllıca düşünmüşsün. İnsan böyle konularda gözü açık olmalı 1 yaş 2 yaş konu değil ne güzel rencide etmeden uyarmıssın
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın diğer postunu okudum cevaplar şok etti beni valla ne olursa olsun yani elin çocuğu cinsellği keşfedecek diye benim kızımın mahremini açamaz aynı şekilde oğlumda hiçbir kızım mahremine bakamaz ister 5 yaşında olsun ister 15 farketmez ikaz etmekte haklısın 
0 oy
(770 puan) tarafından
Önceki postuda okudum kim olsa rahatsız olur kızınız da biseyleri anlayacak yasta o onun orasına bakar kızınız baskasinin özel bölgesine derken böyle böyle giderdi çok da anlayisliyms kuzeni bazıları çocuğuna toz kondurmaz ne güzel karşılık vermiş size 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 230 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,607 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,752 göst.
28 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Melis (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 529 göst.