0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Aşırı düzensiz bizim uyku düzenimiz akşam uykusu 1den önce olmuyor genelde 

5 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından
Benim de oğlum 4 aylıq o da oyle 12 den tez uyumuyor bütün günü de çok uyumuyor çok yoruluyorum 
(606 puan) tarafından
Evet bizimde bu ara hiç uyumuyor resmen dün 3te uyuduk
-Reklam-
0 oy
(6,190 puan) tarafından
4. Ayda bebekler uyku gerilemesi yaşıyo cnm 5.ayda uyku eğitimi vermiştim ben sende bence bu ayı atlat sonra ki ay düzen oluştur 
(6,190 puan) tarafından
Benimki de inşallah düzelir şimdi yine iyi geçen haftaya göre çok şükür
(13,823 puan) tarafından
Karnım burnumda salladım ne güzel sevinmiştim bu oglus sallanmyor diye keşke hemen düzene donsek
(6,190 puan) tarafından
Olur cnm dert etme düzelir inşallah
(606 puan) tarafından
Emerken uyuyor nasıl kendi kendine uyumaya cistirabirm yada ne zaman o şekilde uyumaya hazır olur
(13,823 puan) tarafından
Bazı akşam benimkide emmek istiyor öyle uyumadan önce emzirip hemen aryrum besigine karnı doysun emin olduktan sonra köy besigine  küçüklükten alıştı benimki
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Olur heralde 4ci aydan başlanmalı diyorlar uyku düzeni için. Benim kiz 2 aylık 9 dan sonra uyur 1 de uyanır babasıyla oynar uyur keyfine göre uç saat sonra fln uyanır emzşrip altını değiştirince uyur
0 oy
(191 puan) tarafından
4 aylığa kdar olur ama 4. Ay atak ayı uyku meme reddi ağlama oluyor zor bir süreç 
(606 puan) tarafından
Valla öyle asla durmuyor sürekli kız miz uykuyu iyice bıraktı aliyor
(191 puan) tarafından
Ah bende çok zorlandım meme almadı hoplaya zıplaya meme verdim uykusu varken uyumamak için baş bas agliyordu en vallahi o aralar kendimi çok kötü hissetmiştim hiç bitmyeceek gibi anneliği beceremiyor gibi geçti gitti ama şimdi 6 aylık uyku düzeni var uykusu gelince mizmizlanir gözünü ovalar uyumamak için direnmez en azindan
0 oy
(504 puan) tarafından
Canım benim malesef uyku düzeni iki buçuk yaştan sonra pek.olmuyor oda memeden kesersen çocuk emdiği sürece sürekli uyanır oğlum 3 yaşında iki buçuk yaşına kadar gece 5 kere kalkıyordu meme için ne zaman kestim uyanmayı bıraktı gece şu için kalkıyordu onuda bıraktı yani en az iki sene böylesin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 325 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 542 göst.

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı