0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski hesabımdan yazmşm kardeşim  askere gisicek diye snra bizden habersiz sınavlara grmş kazanmış ankaraya mülakata gtmiş geçmiş. Şuan eğitim görüyordu ıspartada görev yeri açıklanmış hakkariye gidiyormuş annem sabahtan beri ağlıyo nasipse pazar izne gelicek moral vermeye çalışıyorum ama anne yüreği işte onada hak veriyorum. Diyorum bak diğer askerler nerelerde çarpışıyor bizi rahat ettirmek için falan diyorum ama genede dinlemiyor ağlıyo. Bunu neden buraya yazdın derseniz bende çok üzüldüm anneme eşime bişey diyemedm size diyim dedim. Allahım yardımcısı  olsun inşallah hepsinin. Allahım kimsenin evine hüzün düşürmesin. 

13 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Rabbim.kilina zarar verdirtmesin düşman a fırsat verdirtmesin annene sizlere güç kuvvet versin canim
tarafından
Amin canım saolasn rabbim hepsini korusun
(5,938 puan) tarafından
Amin canım aminnnn
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Anne yüreği işte ne olursa olsun dayanamiyo kolay birşey deil asker olcak sonuçta allah yardımcınız olsun 
tarafından
Amin saolasn...
0 oy
(738 puan) tarafından
Ecel nerdeyse ordadır ölüm hiç korkmayın içinizi ferah tutun benim esimde kuzey Irak'ta uzman çavuş mesela yıllardır bekliyorum az kaldi mesleği bırakacak çünkü cidden uzmanlikta uzman eşi olmakta çok zor Allah yardımcınız olsun 
tarafından
Evet öyle teselli ediyoruz bzde kendmzş
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Amin.. Allah hepsini korusun kollasin.. ayaklarina taş değmesin..
tarafından
Amin canm çok amin
0 oy
(343 puan) tarafından
Allah kardeşinin yardımcısı olsun cnm neden bu mesleği yapiyorki zor bir meslek :(
tarafından
Seviyo küçüklüğümden beri hayaliysi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah kavuştursun ayagına taş değmesin inşallah. Benim kardeşim istanbuldan Kırklareli ne gitti 2 adımlık yer her hafta sonu yanına giderdik ama ben kahroldum resmen o psikoloji ister yakın olsun ister uzak insanın elinde değil. 
tarafından
Evet ya çok zor
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun sag saglim döner inş benim kardesimde hep dogu istedi nasip olmadi gidemedim diye agladi gunlerce 
tarafından
Benm kardeşimde askerliğin bari doğuya çksn dedi ilk bilecikte yaptı snra konyasa ama şimdi gidiyo
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnim abimde suriyede şuan Allah yardımcısı olsun ana yüreği işte 
tarafından
Evet bende hep onları örnek verdim ama hakkariye gittim yeri değişickmiş gene
(1,722 puan) tarafından
Değişiyo orda durdurmazlar benim kaynımın yeri elazığ sürekli bingölr diyrbakıra tınceliye götüryolar abimde öylr gğya şanlıurfadaydı.. Allah bizim canlarımızla beraber tüm askerimizi korusun
tarafından
Amin çok aminn
0 oy
tarafından
Allahim bütün asker ve polislerimizi korusun insallah
0 oy
tarafından
Canım hiç üzülecek bir durum değil. Benim eşim pöh geceleri operasyonlara gider. Hakkari de cok operasyona katıldı ve kac arkadaşını sehit verdi ve düstükleri yerden çıkardı ve suan Afrine gidecek bir kac gune ben evde 3 ay yalnız kalcam oda ara gelen giden olcak o ayrı. Ben napayim oturup yas mı tutayım. Bayrağimızın dalgalandığı her yerde turk askeri polisi olmak zorunda.  
tarafından
düzenlendi
İnsan üzülüyo yapcak bir şey yok elden bişey gelmşyo  Anne yüreği
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcısı olsun askerlerimizin aslanlar gibi gidip gelicek o annene bişey diyemiyorum çünkü anne yüreği
0 oy
(854 puan) tarafından
Canim Rabbim yardimcisi olsun. Benim eşim Hakkaride yapti 12 ay komando. Hayatimdan 1 sene calindi resmen. Geride kalana ne dersen de ici rahat etmiyor işte bi de ana yüreği. Ama insallah rahat bi karakolda olur. Allaha emanet olsun....
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Benim eskmde hakkari cukurcada canim onceki kadar skntili biyer degil kalbinizi ferah tutun gule gule gitsin gule gule gelsin insallh

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
7 cevap 340 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elvin& (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 722 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 346 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,126 soru

11,317,476 cevap

34,763 kullanıcı

...