0 oy
174 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar. Umarım herkes iyidir. Herkese iyi pazarlar. 

Neslim Gungen in güzellik yeri var yakinimda da orada buz lazere başlamayı düşünüyorum. Ama kullanıcı yorumları pek hoşuma gitmedi. Buz lazere gidip memnun kalan var mı? 

7 Cevaplar

0 oy
(2,006 puan) tarafından
Ben asla olmadim yuzum resmen sakal gibi cikiyor diğer bolgelerde ayni sekil cikti geri cok pisman oldum
(9,651 puan) tarafından
Yaa :/
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım bende randevu aldım çok araştırdım buz lazeri ama kişiden kişiye değişiyor sanırım benim ablam  annem halam hepsi gittiler ve çok da memnunlar. Kıl rengin siyahsa ve kalınsa daha çok etkili oluyormuş birde gitmeden önce kıllarını jiletle alman gerekiyormuş yoksa makine kılın köküne inemiyormuş. Birde makinenin markası önemli. 
(9,651 puan) tarafından
Sen yaptırmaya başladın mı canım?  Çok kararsız kaldım okadar acı çek para ver etki etmezse uzulurum
(24 puan) tarafından
Haftaya canım randevu. Ve buz lazer orjinal makineyse FDA onaylı ise buz lazerde acı olmuyormuş ona dikkat et
(9,651 puan) tarafından
Evet acı yokmusta benin acı eşiğim aşırı düşük yinede acır diye düşünüyorum. Sende neslim gungen de mi baslicaksin
(24 puan) tarafından
Yok ben başka yere gitcem
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Buz lazerin sahtesi çok var. Buzlazer.com sitesinden bulunduğunuz yerde kimde gerçek kaliteli buz lazer aleti var bakabilirsiniz.
(9,651 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakıcam :) neslim gungen im buraya şubesi yeni açıldı
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla ister buz ister normal lazer olsun hangisini yaptırırsan yaptır ama sakın paket alma seans ücreti ver gittikçe böylece memnun kalmazsan bırakırsın 
(9,651 puan) tarafından
Kampanya vardı 2750 den 1750 ye düşmüştü bende o yüzden kararsizim..
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Neslim gungen Türkiye genelinde önerilen bir yer değil bir sürü şubesi var ve önerilmiyor. Tavsiyem başka bir güzellik merkezine gitmen
(9,651 puan) tarafından
Sanırım öyle yapicam teşekkürler
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Eğer cildin çok hassas ve kıl kökün sariysa aklın varsa gitme bn ilk buz lazere gittim bni maf etti böyle jel sürüyor atıs yapıyor heryerim yandı cildim aşırı hassas kadın bana sürekli bir şey olmaz canım bir şey olmaz geçiyor iki güne felan dedi 3 aya o yanıklar geçti sonra o kadın soğuk lazere geçti o biraz daha iyiydi ama bir işe yaramadı bnde kıl köküm sarı olduğu için eğer kılların siyahsa işe yarıyor arkadasinda yaradı bnde yaramadi
(9,651 puan) tarafından
Vazgectim sanirim yorumlar hep olumsuz :/
(1,392 puan) tarafından
Soğuk lazer güzel ama dediğim gibi kandırmasınlar seni bana kadın ay hemen bitcek felan dedi bitmedi maf olsunlar kaldim cildin hassas ve sarı tüylerin varsa önermiyorum
0 oy
(65 puan) tarafından
Acısı yok denilecek kadar az, ama bende işe yaramadı faydasını görmedim 5 seans gittim eskisinden daha kötü olunca bıraktım şuan 
(9,651 puan) tarafından
Yaa hep böyle diyolar :/

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
6 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mklc00 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
3 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...