0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (7,300 puan) tarafından
Kızlar kızlar tünaydın hepinize ♥️ ivett bebislerinizin uyku arkadaşı varmı iyi bişey mi bu kaç aylıkken alıştırdınız ve uyku arkadaşı ney bebislerinizin 

Büyük oğlan yazmayla uyurdu bir iki ay uyudu sonra bıraktı küçükte alistirsammi biseyi diye düşünüyorum iyi bişey mi acaba evet bekliyorum cevapları 

13 Cevaplar

0 oy
(12,650 puan) tarafından
Günaydın aşkım bende çok istiyorum evde var fili koyuyorum yanına sanmiyorum anladığını 2 aylık daha 
(7,300 puan) tarafından
Ay o filer bnm çok hoşuma gidiyor bnm bile uyuyasim geliyor :D
(12,650 puan) tarafından
Fili biraz çok güzel amigrumı buldum sıparış vereceğim
(7,300 puan) tarafından
Bnde öyle bişey istiyon aslında küçük heryere taşınabilen
(12,650 puan) tarafından
Bklm sıparış vereceğim
-Reklam-
0 oy
(2,618 puan) tarafından

Kizjm 2 yasinda oğlum 3 buçuk yaşında ikisi birbirine uyku arkadaşı oldu :D cunku sarmaş dolaş yatıyorlar 

(7,300 puan) tarafından
Ayy küçük buyuse biraz bnm hayalimde o şimdi kardeşinin yanına yatiyo ama korkuyor bişey yaparım diye geri cekiliyo
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Evet bizim oğlanın var ama iyi bişey mi desem kötü mü bilemedim. Doğum yaptığımda hastanedeyken halasından peluş ayıcık gelmşti bende onu yatırdığımda ona ait ilk oyuncağı diye yanına koyuyordum beşikte zamanla onunla oynamaya sarılmaya başladı sonra gece uyandığında ona sarılıp geri uyudu derken şimdi 5.5 yaşında gece uykusunda onu arıyor kimseye dokundurmuyor yatağında dursun ama uykuda alma diyorum kabul etmiyor biyere yatılı gitsem unutucam diye aklım çıkıyor. İyi tarafı ise uyandığında onu veriyodum sarılıp direk geri uyuyordu hala da aynı. 
(7,300 puan) tarafından
Ayyy bide o sorun var dimi iyice bağımlılık yapıyorlar kendisine biyerde unutunmu vay haline ben bu uyku arkadaşı işini bikere daha düşüneyim :D
0 oy
tarafından
En iyi uyku arkadaşı benim oğlumun
tarafından
Memede uyuyor :)
(7,300 puan) tarafından
Amann meme deme bana daha 26 günden beri emdiriyom meme ucum adtik gibi uzadi :D ilerde ne pok yicem bilmiyom sjsjs :D
tarafından
15 aydır7 /24 anne sütü veriyorum beni düşün :)
(7,300 puan) tarafından
Ayyy allha kolaylık verisn cnm
Aman sağlıklı olsunlar da sürümde olsun ben memenin uzayıp gitmesine razıyım
tarafından
İlk oğlumda hiç sarkma olmadı
İkinci çocukta sarktılar ama hiç önemli değil
0 oy
(65 puan) tarafından
Kızımın tavşanı var onunla uyuyor 
(7,300 puan) tarafından
İyi bisimi pki bagimlimi yoksa sadece uyurkenmi alıyor
(65 puan) tarafından
Nereye gidersek gidelim anne tavşanım da gelsin havuç ta alalım mı ona der. Onsuz çıkamıyoruz mahallesef aşırı bağımlı
(7,300 puan) tarafından
Ayyy bı kaypetimi vay haline ozmn
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Var uyku arkadaşı ilk zamanlar yarım kundakla uyuyordu diye alıştıramadım sonra yanına bırakınca onu meme sanıp emmeye çalışınca uyandırdı kendini kaçkere ahshshsh :D şimdi normal bir oyuncak gibi kullanıyoruz malesef 
(7,300 puan) tarafından
Bnmki kundak yaptirmiyo agliyo hemn

Pki nezamn alistiriyim bı oyuncağa uyku arkadaşı olarak
0 oy
tarafından
Kızlarımın nebek oyuncakları var büyük 8 yaşında halen bebeğiyle uyur.o olmadan uyuyamam der
(7,300 puan) tarafından
Nezmn verdin yada bn nzmn alıştırmaya baslim
tarafından
3 yaştan beri öyle cnm alıştırmadım kendi istedi hep..ama şimdi 3 yaştaki kızım hiç bebekle uyumaz..bebekken ikisinin uyku düzeninde sıkıntı yaşamadım..8 yaş kızım akşam 10 geçmeden yatmaya gider..küçük de 10 buçukta uyur..öğlen ben uyuturum
(7,300 puan) tarafından
Ayy ne güzel ya maşallah darısı bnmkilerin başına ♥️♥️
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Vardı da bıraktı ya 
(7,300 puan) tarafından
Gereklimi peki annenin rahatlığı açısından iyi biseymi
(6,671 puan) tarafından
Yok cnm uyuyan arkadaşa bakmıyor bnm çocuklar uykusu geldi mi uyuyor gerek duymuyor yastigiyla yorganiyla uyku arkadaşlığı yapan var
(7,300 puan) tarafından
Anladım cnm bakalım bizimki ne yapacak :)
0 oy
(13,823 puan) tarafından
İkisinin de olmadı cnm bilmem battaniyeyi gözlerine kapatirlardi yarım onun dışında başka bir şey olmadi
(7,300 puan) tarafından
Bnde vazgectim gibi vazgeçilmesi zor oluyomus
(13,823 puan) tarafından
Yani oda alışkanlık oluyor
0 oy
(13,871 puan) tarafından
Uyku arkadaşi battaniyesiydi. 3,5 yaşinda hala onunla uyumak istiyordu. Battaniyesini sakladik çünkü eline alinca hemen parmağini emmeye başliyordu. 1 hafftadir acayip huysuzlaşti battaniyem yok diye. Birde uyurken bana soruyor anne siz battaniyesiz nasil uyuyorsunuz diye. 
(7,300 puan) tarafından
Haha :) ayy bn hiç alistirmim ozmn ya ayrılması zor olacak ozmn
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İlk kızım sevmezsin oyle seyler ikinci kuzum istiyor kendi örtüsünü tutup yatarsi baktım seviyo bende trenyoldan muslin bir örtü ama tavşan kafası var onu aldım sarılıp yatiyor
(7,300 puan) tarafından
Bklm bnmki sevmicekmi bağımlı olursa diye korkuyom
(5,240 puan) tarafından
Yok ya belli süre sonra istemiyorlar yegenimden biliyorum
0 oy
(2,508 puan) tarafından

Ben hevesle almıştım ama hiç alışmadı:DAra ara kendi bebeklerinden peluşlarından kendine değiştire değiştire arkadaş yaptı.

(7,300 puan) tarafından
Ay bakalım bnm sıpa napicam korkuyomda iyi e bağımlı olur diye
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Benden iyi uyku arkadaşı sevmez oyuncak oynamayı oyuncaklar ile uyumayı 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 218 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 340 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu