0 oy
2,235 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar esim bana her dediyimi alır gəzdirir oksar saçımı sadece ama sevgisi yok biliyorum. Lütfen benden büyükler kusura bakmasin bir annem var bunlari ona anlatamam☹️esim ayda bir defe cinsəl ilişki ister onu da çocuğumuz yok iki yıldır onun için ister onda bile opmez beni bir tek saçımı oksar birde yanağımdan öpər lütfen özəl için özür dilerim kac defa dedim istədiyin için diyil cocuk olsun diye dokunuyorsun bana arzilamiyorsun bosanallim dedim bosanmiyor. Ya düşünün çocuk olacağı günler birlikdə oluyor onda da sadece saçımı oksar ki birlikte ola bilelim birde yanağımi öpər niye boyle yaklasiyorsun ben de kadınım diyorum anlamıyor. Üstelik günde iki kez duş alıyorum sevmiyor biliyorum. Ne yapmaliyim bana kadin gibi davranmıyorr her şeyi iyi ama bir tek bu aramızı bozuyor kendimi degersiz çirkin kadın gibi hiss etdiriyor

29 Cevaplar

0 oy
(1,745 puan) tarafından

Suyuna aldırıcı damla at :D

-Reklam-
0 oy
(1,628 puan) tarafından
Karı koca arasında cinsellik olmazsa olmaz ki çocuk için birlikte oluyorsa bırak izin verme sende sevgisiz hiç bir şey olmaz 
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Çocuğun yokken boşan canım. Çocuk olduktan sonra işlerin daha da zorlaşır. Bu sefer saçını dahi okşamaz
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Bence doktor psikolog nereye gidiyorsa gitsin tedavi olsun.. Bu anlattıklarına göre ya hasta, ya ihtiyacını başka yerde görüyor ya da tercihleri farklı kusura bakma. Başka açıklaması olamaz. Ayrıca devam etmesi halinde bariz boşanma sebebi. Bence de çocuk yapmakla uğraşmak yerine bu durumları düşün.
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bence öyle birinden çocuk filan ypma zaten
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Böyle bir evlilikte sakın cocuk yapma bak ciddiyim cocuk olur bosanirsin olan bebeğe olur yazik
0 oy
(1,166 puan) tarafından
esinin her seyi iyi diyosun. dimi belki bu onunla  bagli bir sorun.  ondan bunu neden oldugunu sorqula. belki istekleri baska curdur.  belki kendi cekiniyordur  bir derdi olmasa  boyle  yapmaz  belke  kendide isteksiz dir.
(1,975 puan) tarafından
Eski postt
0 oy
(120,669 puan) tarafından
hortlamis bu post
(1,975 puan) tarafından
Hortlattilar:))☺️☺️
(5,109 puan) tarafından
Ahaha evet sevdos

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 565 göst.