+1 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Iyi gunler hanimlar nasılsiniz gününüz nasil geciyor 

Nazardan bahsetmek istiyorum da inanır mısıniz ? 

Ben cok inanırım koyde oturuyorum görümcem komsumdur aynı zamanda ama lanet olasica bi kocasi var ki kem gözlü igrenc insan .  artik illallah ettik ya elinden geliyor bize gözdenur belli uzun olacak boyu uzun yasıtlarına göre ilayda baya istahlı ne veriyorsunuz bu cocuklara ****** yemimi veriyorsunuz ne yapıyorsunuz saka olarak güya (!) .  Oğlum 18 aylık gorumceminde 14 yil cocugu yoktu cok uzülürdüm yaninda cocuguma pek seslenmezdim sjmdi ikiz erkek cocuklari var 40 gun benim oglumdan buyük ikizleri ama gider gelir sizin oglan benimkilerden uzun daha kilolu kollarina bak hele kat kat olmus der durur.  cevab veriyorum anlamiuor geliyor cocuklari onun oldugu yere birakmam ne yapicam bende sasirdim oglum hele her gelince huzursuz olur normalde cok sakin uslu bi cocuk hic sıkıntı yaşamadim simdiye kadar uykusu da düzenli ama boyle olumca da nazara bağlıyorum . 

15 Cevaplar

+1 oy
(460 puan) tarafından
Nazar haktır canım nazar ayeti bile var 
(30 puan) tarafından
Okuyayim ben surekli degil mi canim
(460 puan) tarafından
Evet canım sürekli oku naş ve felak sürelerini oku devamlı
-Reklam-
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Nazar var canım ve bazı insanların çok nazarı değer gerçekten. Nazardan koruyabilmek için dualar yöntemler var mümkünse daha az görüşün çocuğunuzu okuyun bol bol 
(30 puan) tarafından
Canim komsuyuz cat kapi gelir sürekli dualar okuyorum cocuklarima ama kizim suan 8 yasina girmek uzere kuçükken kiloluydu baya her geldiginde sabahlara kadar basinda beklerdim atesi yukselirdi hep
0 oy
(26 puan) tarafından
Anne babanın bile değermiş ben yeni gelinken iki kere kolumda göz işareti çıktı başımıza gelmeyen kalmadı hocalara sordum ıstunuzde çok nazar var dedi 

Yani insanlar kötü niyetli olmasa da nazarlardan değiyor Rabbım korusun 

(30 puan) tarafından
Aynen canim gonülleri düşüyor demekki
0 oy
(3,399 puan) tarafından

Nazar olmuş olabilir sabah akşam 11 Kureyş Sûresi oku.

• Nazar değdiğini hissedince 7 Fâtihâ Sûresi, İhlâs, Felâk ve Nâs Sûresi oku.
  •  Baktın huzursuzluğu devam ediyor Hümeze Sûresi oku. 
  • Sabah mesela uyandiniz değil mi 7 Ayetel Kürsi ile çocuğu manevi kalkan içine al  veya Hamim Hûûûû 7 kere diyerek korumaya da alabilirsin.

Yada açık açık nazarın değiyor abi diyerek abdest suyunu rica et.
(3,399 puan) tarafından
Ve çocuğunuzu açık kol giydirmeyin çok dikkat celb ediyorsa uzun kollu giydirin. Bir çorabı farklı giydirin güzel giydirmeyin biri şöyle böyle değince siz sesli şekilde maşaAllâh lâ havle velâ kuvvete illâ billâh diyin onun da demesini isteyin.
(30 puan) tarafından
Tesekkür wderim canım deneyecegm
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Euzü bi kelimatillahitammati min şerri külli şeytanin ve hammatin ve min şerri kulli aynin lamme.

Nazarı hissedince 7 kere oku
(3,609 puan) tarafından
O kişi ibadetli değilse nazarı daha yıkıcı olabilir dikkat edilmeli
(30 puan) tarafından
Hiçte ibadet yok zaten bunun gibilerde canim
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Bnmde kaynım ve Eltim  var birlik oturduğum (evlerden ırak )

Kızları Benm kızımdan 40 gün küçük ...ben kızımı odamdan cikarmiyorum onlarin yuzuden ..afedersn kızımın gazını cikrmasini bile 'ay bizim kziimiz çok gazlı bak snnki nasıl gaz cikartiyo' diyerek  konuşuyorlar ondan sonra benm kızım gaz sancısı çekiyor..Bnm kız biraz kilolu ..bak Dio senin kız kocaman olmuş bizimkini de emzir vs vs. Daha çok şey ..bunlar ne zmn böyle konuşsa benm kızım sabaha kdr uyumuyo durmuo...Nazar ayeti açıyorum sürekli sende öyle yap...
(30 puan) tarafından
En iysii bende acayim sürekli canım denemekten zarar olmaz benimde 3 cocugum var bebekken aşırı kilolular oglumda suan kilosu fazla ama sagliklı cok şükür öyle olumca obez mi hasta mi diyorlar
(309 puan) tarafından
Onlar böyle deyince sende deki bak sen böyle dedin nazara geldi bebeğim kolik oluyor uyumadı de bu tarz konuşunca da nazar etkileri kırılıyor.
(1,058 puan) tarafından
Kız söylüyorum bakın maşallah diyin diyorum ama işte ...
(1,058 puan) tarafından
Hep kıskançlık..kiloları boy olup gidiyor zaten
0 oy
(791 puan) tarafından
Ben inanıyorum bol bol okuyun 
(30 puan) tarafından
Okuyorum canim bol bol tesekkür ederim
0 oy
(592 puan) tarafından
Nazar adamı mezara götürür 
(30 puan) tarafından
He valla canım orasi oyle
0 oy
(7,337 puan) tarafından
7 Ayetel kürsü 7 ihlas 7 Felak 7 nas hergün oku birdr onunkiler ikizmis iki bebeğin anne karnındaki gelişimi herzaman az olur teke göre buyumeside aynı şekilde şekillenir ikisini toplayınca bizimkini geçiyor merak etme de sende geç 
(30 puan) tarafından
Cok merakli canim hem de cok 2 inek 2 yavrusu var havalar da sicak mecbur ahırin kapisi acik gelip gidiyo havya.nlara bakiyo ne kadar sut veriyordur kim bilir bunlar memeleri süt dolu diyip durdu veteriner geldi 6 bine ilac ve tedavi uyguladi o derece mikrop bir insan
0 oy
(309 puan) tarafından
Allahın cezası adam hasetle bakıyor. Benim kızımda çok göze geliyor onca çocuğun içinde göze çarpıyokr. Kalem süresi nazar ayeti aç dinlet kendin sabah akşam 3 defa ihlas Felak nas  oku sonra ayetelkürsi oku
(30 puan) tarafından
Yaa canim bi gör dun tam cocuga bisiler verdim bol bol su da icer adam geldi bize diyo ki oglumu cagiriyor gazi gel hele hani karnin büyümüş mü ne vermis annen sana karnin böyle büyük top gibi Allahim gel de delirme denge.siz insan
(309 puan) tarafından
Biri hakkında ciddi ciddi gelmeli. Neden sürekli dillendirin bak nazara geldi de. Yanında bişey verme. Ay Allahım çıldırırım ben böylesine,hadsiz el oğlu işte
0 oy
(7,799 puan) tarafından
Ay söylesene canım deme öyle nazar degiyo cocuklara diye 
(30 puan) tarafından
7 yildir elinden cekiyorum vallahi once cocugu yok iste ne bileyim gönlu düşüyo der dururdum ama simdi iki oglu var benim oglum 40 gün küçük ikizlerden onlara bile kiyaslıyor saglik ocagina gidiyorum boyu kaç cmdi kilosu ne kadardi diyo unuttum ne bileyim ben diyorum napim
(7,799 puan) tarafından
Kızım sanane enişte desene erkek başıyla şöyle herşeye burnunu sokanlara bi gıcık oluyorum benimde kayinbabam öyle
0 oy
(255 puan) tarafından
Nas felak oku bol bol nazar haktır ve ben çok korkarım nazardan sende gorumcenin kocasına laf sok arada ama tatlı tatlı enişte sende bi maşallah de ne zaman böyle desen başına bişey geliyo çocuğun diye 
(30 puan) tarafından
En son onu diyecem zaten kiz hayvanlarimiz var havalar sicak ahırın kapısı açık gidip iclerine giriyor 2 inek ve 2 yavrusu onlara bile göz koymuş 4 hay.van hepside birden hastalandi veteriner geldi 6 bine ilac tedavi uyguladi kem gözlu insan cok
(255 puan) tarafından
Ne kötü herşeye hasetle bakıyo demekki aman deyim çocuklarını koru
0 oy
(27,595 puan) tarafından

Tabiki inanırım nas Felak Ayetel Kürsi okurrum bol evde bakara kalem suresi dinlerim sirekli suyla temizlik yaparım 

(30 puan) tarafından
Sirkeli suyla yapmamıştım o zaman hemen yapayim bugün sagol canim
0 oy
(351 puan) tarafından
Nazar deveyi kazana insanı mezara koyar derler. 

Ben küçükken halamın kocası bize geldi babama dedi sen kızlarını suluyormusun erken büyümüşler bende yeni okuldan gelmiştim sobanın yanında oturup ısınıyordum Bi kalktım dizimi sobanın alt tarafına vurdum halada aynı yerde izi var ablamda sabaha kadar kustu. 

Bu ramazan bayramında memlekete gittim arkadaşım kızımı nazar etti bi gecede bebeğim zayıfladı bizimkiler çok şaşırdı. 
(30 puan) tarafından
Ya anlamıuyorum ki cocuktur cocuk nerelerine gönülleri düşüyor ki
(351 puan) tarafından
İşte hasetlik
Ne zorluklarla bu çocuk bu hale geldi demezler bizimki zayıf bizimki hasta falan ne çektiğimi kimse bilmiyor anca konuşuyorlar
0 oy
(356 puan) tarafından
Evet nazar gercektir Kuran da da var Kalem Suresi 51-52. Ayetler

Bol bol Ayetel Kürsi Fatiha suresi Felak ve Nas Sureleri okumalısın önce ve sonra 

Ben dışarı çıkarken Ayetel Kürsi okumaya çalışırım oyle yapabilirsin
(30 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağol bundan sonra oyle yaoarim artik

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 237 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 231 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.