0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından

Kızlar 6 aylık bebeğinizi kaç saatte bir uyutuyorsunuz yada günde kaç defa uyuyo kaç saat uyanık kalıyor. 

Bebeğim beni çok yoruyor sabır ve takatim kalmadı tükenmişlik sendromu yaşıyorum adeta :( annem misafirliğe geldi ama istemeden onunda kalbini kırıyorum, bir bardak su bile isteyince sinirleniyorum :'(:'(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 aylıkken 2 veya 3 defa rahat uyurdu şimdi 16 aylık olmak üzere gündüz sadece bir kere uyuyor 
tarafından
Ahh o İlk 6    ay bızde çok çektik aman Allahım
(35 puan) tarafından
Allah yardım ediyor bir şekilde ama sabrım giderek tükeniyor maalesef annemi kırıyorum ve bu beni çok üzüyor :((((
tarafından
Son zor ayınız canım benımkı 6aylıkken emeklemeye başlamıştı rahatlamştım
(35 puan) tarafından
İnşallah bende rahatlarım bir an önce canm .
Yorumun için teşekkür ederim :)
tarafından
❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Benimki şu an 8 aylık yeni yeni iki uykuya geçiyor 6 aylıkken günde 3 uyku uyurdu. Sabah 7.30 gibi kalkar gündüzleri en fazla 2-3 saat uyanık kalırdı. Son uykusunu çok kısa tutardı maksimum 45 dk. Son uykudan uyanınca da 4 saat sonra gece uykusuna geçerdi. 
(35 puan) tarafından
Anladım canım yorumun için teşekkür ederim. Bizim uyku düzenimiz bozuldu hep böyle olacak diye ödüm kopuyor sabah 6 da uyanıyor iki saat sonra uyutunca en fazla yarım saat uyudu :((
(2,097 puan) tarafından
Ben onları biraz araştırmıştım o dönem onlara felaket uykusu deniyor bebek eğer 45 dakikadan daha az uyuyup uyandıysa tekrar uyutman lazım
0 oy
(149 puan) tarafından
O kadar haklisinki kiz benim ki gunde 1 saat uyumaz toplam 15 dk uyur uyanir he o da besigin basinda durcam tabi ewe biru gelince kriz geciriom Allahim birde hizmet beklemiyorlar mi panik atak oldum ya
(35 puan) tarafından
:( çok üzülüyorum bu duruma ya önceden böyle değildim ama artık katlanamıyorum
(149 puan) tarafından
Panik atak war mi sende ilk cocuk mu canim
(35 puan) tarafından
Evet canm ilk çocuk. Panik atak hastalık teşhisim yok çok şükür ama kişilik olarak çok panik yaparım herşeyde
(149 puan) tarafından
Benimde ilk bende panik yaparim cok kuzum yas kac
0 oy
(147 puan) tarafından
2 bucuk aylik ne gece ne günduz uyku yok kolik bebek uyumasi 15 20 dk gündüz gecede en uzun 2 saat 
(35 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun bilirim o duyguyu benimkide öyleydi geçti çok şükür ama şimdi yine uyku problemi yaşıyoruz
0 oy
tarafından
Benim 8 aylık 3 uyku yapıyor hala öğlen uykusu uzun oluyor ama, seni cok iyi anloyorum 4aya kadar cok gazlı bebekti artık aglıyordum tükenmiştim resmen 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
0 oy
1 cevap 26 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu

377,947 soru

11,312,766 cevap

34,745 kullanıcı