0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (2,361 puan) tarafından
Gecen gittim ablama kalmaya hastaydilar hem bakayim dedim ama 1 haftadan beri banyo yapmamislar dedim kalk banyonu yap rahatlarsin yapmadi hâlâda yapmamis neyse dun ben donerken yegenim agladi bende gelicem diye onuda aldim geldim eve ama cocugun bile boyunları kir icinde bugun kizimin havuzunu kurdum oynasin diye yegenimde icine girdi ama dakkasinda suyun rengi karardi hemen cikarttim sudan ikisinide ablama diyorum cocuklari.hicmi yikamiyosun hergun yikiyorum diyo hergun yikanan cocuk oyle kirlimi olur cocugun ustunde bile agir bi koku var sabahtan beri diyorum gir teyzem banyoya oda girmiyor ya niyetim aşagilamak degil ama nasil rahat ediyolar zaten salgın var ortalikta hastaliklarda hep bu pislikten oluyor 

19 Cevaplar

+4 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende hergün yıkıyorum çocugumu ama boynunun altı simsiyah kir oluyo hergün bu pis anlamına gelmiyo kıyafetlerin kalıntısı da oluyo terliyo yapışıyo gayet normal bişey. Hastaysa da girmeye hali yoktur banyoya insanlık hali 
(2,361 puan) tarafından
Hayir canim kiyafet kalintisi degil bildigin kir ovalasanda cikmiyor ve ablam sadece hastalandigi zaman degil normal zamanlardada haftalarca etmez banyo
(25,224 puan) tarafından
O zaman onun problemi
(1,207 puan) tarafından
++++ canım bende hergun oğlumu duş aldiriyorum ama akşama boynunun altları hiç yıkanmamış gibi kır oluyor o yüzden akşam bile kaç defa duş aldirdigimi bilirim
(13,834 puan) tarafından
Ay benimkide öyle çok sıcak
(3,950 puan) tarafından
Bende sirekli yıkıyorum ama havalr cok sicak olduğu icin gerkeyip boynunun altlarina yapis yapış  oluyor
-Reklam-
+1 oy
(1,505 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsun benim kizim 8 aylik her sabah kaldirdigimda banyo yaptırıyorum bezin içinde kokar terler rahatsız olur diye her gün üzerini değiştiriyorum ama giydiği kıyafetler bazen kıl kir tüy bırakabiliyor çünkü basima geliyor sanki kizimi banyo yaptirmamisim gibime geliyor ama kiyafetlerden geçiyor oyun oynuyor yemek yiyor dışarı çıkıyorum gelince tekrar ilik bir dus aldiriyorum aksam gene ufak tefek boyun kısmında oluyor suyun rengi değişti falan nblm yani teyzesisin sende yaptırabilirsin sortuyla giydir yaptir ne olacak bu titizlik değil bence
(2,361 puan) tarafından
Canim kiyafet kalintisi degil bildigin kir ovalasanda cikmiyor orasi artik simsiyah olmus ve ablaminda aynı sekil
0 oy
(10,079 puan) tarafından
Titizlikle alakasi yok hele bu sicaklarda olmasi gereken o. Bizim evin en kucuk bireyi 23 aylik herkes gunde 2 3 defa dus aliyor :)
(2,361 puan) tarafından
Bizdede aynı canım
0 oy
(747 puan) tarafından
Ayyy nasil yikamadan rahat ediyorlar anlamiyorum. Bende goruyorum sokakta cocuklari tirnak aralari pislik parmak aralari pislik icinde. Yani belli tani o pislik artik tutmus orada. Kizimi gunde 2 defa yukiyorum nerdeysen hele yaz ayi zaten dk basi sudayiz. Kisin bile 2 gunde 1 yikardim mutlaka. Ben anlamiyorum bi insnlari gercekten nasi rahat ediyoesunuz
(2,361 puan) tarafından
Ya evet kizimi.bende her sabah yikarim bi ara gunde 2 3 sefer yikiyodum baktim hastalandi ama gunde mutlaka 1 kere yikarim bende hic rahat edemem oyle cunku terliyo vs.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ayy hic sevmem ya çocuklarımı hedgun gunde iki defa yikarim hele sicak bide kendimizde ayni şekilde gunde 1 kere yikariniz su dokeriz
(2,361 puan) tarafından
Evet aynen bende
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ya kanamak gıbı olmasın ama dün alt komşumla parkta karşılaştık 3 yaşında kızı var kuzum saçlarını sıksan yağ akacak kendı de öyle bir de benım 9 aylık kızım var kucağına almak ıstedı verdım 10 dk tuttu ama içim içimi yedi abi evde sabunda mı yok ya 
(2,361 puan) tarafından
Al.bendende o kadar en nefret ettigim seylerden birisi su bollugu icinde neden banyo yapilmaz anlamis degilim
(1,733 puan) tarafından
Öyle ınsanları görünce banyoya sokup bi güzel kese atıp yıkayasım geliyor :)))
0 oy
tarafından
Hergün banyo mutlaka ailecek giriyoruz heleki bu sıcakta cocuk banyodan cıkıyor iki saat sonra ter kokmuş insanda bide ağırlık olur ya nasıl rahat ediyor anlamıyorum 
0 oy
(810 puan) tarafından
Her aksam duşa girmeden yatamayan 11aylık bebem:)))
0 oy
tarafından
1 hafta kışın bile beklenmez niye banyo yapmıyorlar ya . Sen alıştır yeğenini suya, banyoya, yazık çocuğa ya aileden nasıl görürse öyle gider. Ablanın her gün yıkıyorum dediğine inanmadım niye böyle yapıyor içi nasıl rahat ediyor. Ben oğlumu günde iki bazen üç kez bile sade suya sokuyordum teri aksın sıcaktan bunaldı diye ona rağmen atopik dermatit vardi azmis iyice Dr gün aşırı yaptır dedi içim içimi yiyor :( bir hafta düşünemiyorum 
0 oy
tarafından
Ne kadan temiz titiz cocuklarina özenen bir ana masallah ay çocuğun havuzu mahvolmustur keşke ona Bi leğen koysaydın 
(2,361 puan) tarafından
Keske hic aklima gelmedi bak bu
tarafından
Başka şeylere akıl yorarsan bu gelmez tabiki
0 oy
(952 puan) tarafından
Abartma kız ufacık çocuk suyu nasıl kapkara yapsın boyasi mı akıyor
0 oy
(401 puan) tarafından
Tamam tamam en titiz sensin hatta ablani reddet bı daha görüşme neme lazım hastalık var kır pis size bulaşmasın..
0 oy
tarafından
Valla beninkiler günde iki defa giriyor banyoya o su hep aynı kirli benimkiler sokakta oynuyor çok 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ablasini yigenino burda kesmeyen de nebilim yani..

Degisik  bende oglumu 11 aylik 2 3 kere sokarım suya yinede havadan mi ne ucan tozlar boğazınin altina yapışır bu pis anlaminda degil 

Kirse ovalanip çıkan sokaga cikan cocuksa terledikce olu deri atiyordur  

Diyelim ki kir  ne gecdi eline burda demeyle madalyami takildi

Kardeşe bak birde derler çocuk yap kardesi olsun kardes kardeşin acigini yakalayip kosa kosa buraya yazmış..
0 oy
tarafından

Nasıl yıkanmıyor evli değil mi bu kadın :angel:

0 oy
tarafından
Yani 1 hafta banyo yapılmaz mı 

Ama şöyle diyim oğlumu sabah yıkasam akşam yer kokuyor boynunun araları kirleniyor 
0 oy
(632 puan) tarafından
Teyze anne yarisidir ya yegenimin bi kusuru bile olsa esime bile soylemem geldi ki buralara dedikodusunj yapayim. Etten tirnaktan leke kir cikiyor ama senin kalbin kirlenmesin dikkat et boyle daha kendi canini kanini buralarda ayiplayip kotuleyip. Yarin senin cocugun buyur belki o da baska seylerde hatali kusurlu olur o zaman da seninki yazarlar buralara
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bende gerçekten hergun ikinkez duş aldırıyorum..

Ama hava çok sıcak haliyle kır oluyor ne bulursa alıyor eline birşeyler veriyorum yiyor döke saça o yüzden çok normal kirlenmesi
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ablanin hatasini kusurunu ortmen gerekirken burda bize servis ediyosun nasil kardeşsin sen

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 393 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 805 göst.
21 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 493 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.

381,125 soru