0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde tarafından

İlk eşimden 8 yaşında oğlum var ve bu akşam babasına gidiyor 1 ay kalacak yani ben durmam anne 10-15 gün kalır gelirim diyor ama daha erken mi gelir yoksa tam 1 ay mı kalır bilmiyorum içim buruk kanadım kırık çok özlüycem oğlumu:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar bu arada babası ilgisiz bir baba bir gün arayıp sormuyor bile babaanne özlediği için babaanneye gidiyor babasıda evlendi babaannesi ile bir oturuyorlar yani aslında babaanne alıyor demeliydim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah. 
tarafından
Aminn inşallah
0 oy
tarafından
Ayrılmış olsanda onunda babası canım sana ne kadar kötü bir eş olduysa bu gerçeği ne yazikki değiştiremezsin acını içine at 1 ay ağlarsın gizli gizli sonra kavuşursun oğluna yavruna yansıtma bu durumu 1 ay çabucak geçsin inşallah rabbim kavuştursun 
tarafından
Babasının umrunda değil canım evlendi şimdi 2. Bebeği oldu yani doğmuştur öyle biliyorum oğlum babaannesi için gidiyor babasıyla bir oturuyorlar babaanne baba ilgisiz bir baba babaanne özlediği için alıyor
tarafından
Hz anladım canım babanesi iyimi bari
tarafından
Babaannesi çok seviyor o yüzden içim rahat ama çok özlüyorum oğlumu
tarafından
Anladım canım rabbim kavuştursun inşallah iyiki senin gibi bir annesi var başka çocuğun varmı yeni evliliginden
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Olsun canm sen ananesen oda baba ozluyordur  oğlun kalmaz istemezsen kendi isteğiyle erken gelebilir bisey olmz sıkma canini
tarafından
Babası için gitmiyor babaannesi özlediği için gidiyor
(1,486 puan) tarafından
Bosver o zaman 3 4 gün kalıp gelsn

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 228 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (363 puan) tarafından soruldu
0 oy