0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (117 puan) tarafından
2 aylık kızım var  15 yasjnfa görümcem ve kaynanamla birlikte aynı evde yaşıyoruz bebeğimi severken hep özel bölgeleriyle ilgili konuşuyorlar örneğin büyü 95 beden sütyen alcaz kızım , memelere bak kapat ayıp , yok dudunu yerim sinirim bozuluyor ben mi abartıyorum küfür öğretmeye çalışıyor kaynanam sanki erkek çocuğu ah o kızları varya o kızları falan dio bide büyüyum sizin ananini... Falan dio severken karşılık veremiyorum napicam bunlar normal şeyler değil bence yemin ederim psikolojim bozuluo ben düzgün terbiyeli yetiştirmek istiyorum onlar gibi terbiyesiz olmasını istemiyorum napicam akıl verin nolur 

6 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Bnmde kaynanm öyleydi aynı bende saldım oluruna bırakırm şimdi 3e gircek Allah bismillah öğretiyor :Dd
(117 puan) tarafından
Of of ya
(67 puan) tarafından
Takma inan bana bende çok taktım boşuna stres büyüyün ce doğruları öğrenir sen annesisin sen onlar ne dedikçe hayır oğlum özel bölge N seni adam yapmıyor de kızlar kardeşin gibi sahip çık ve koru de tersini söyle onlarda bırakır öyle dmeyi
(117 puan) tarafından
Kendimi Sika sıka bir hal oluyorum hep sapik supuk şeyler bunaldım ya inşallah onlar gibi bir birey olmasın diye uğraşıyorum tek istediğim bu
(117 puan) tarafından
Benim kızım var 2 aylık
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Akıl verin çok bunaldım 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Taşınma durumun varsa hemen taşın 
0 oy
tarafından
Napcan bir an önce evini ayırcan 
(117 puan) tarafından
Durumumuz yok mecburum
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Erkek çocuğa biz küfür mü öğretiyoruz..

Bunun kızı erkeği yok cekeceksin kenarara çatır çatır syliceksin ayıp ayıp edep biraz 
(117 puan) tarafından
Yok erkeği kızı yok inu demek istemedim kaynanam diyor erkek olsaydı küfür ogretirdik falan dio erkek gibi olcak gibi seyelr söylüyorum bunun cinsiyetle ilgisi yokki erkekte de olsa adam gibi yetiştirmek isterim kızda olsa bir farkı yok
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Söyle bence de onlar ayıp şeyler öğrenmesin sonra oda söyler istemiyorum 
(117 puan) tarafından
Söyledim gene ayrı sürat da yapiom gene ayyni bunlar böyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 392 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (11 puan) tarafından soruldu