0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
Gorumcem rahatsızlandi kaynatam ve kaynanam hastaneye götürdüler bizde kızım durmuyo diye parka gittik saat9 da geldik eve aradım Naptiniz birşey yapilck mi yemek fln kaç saate gelirsiniz dedim. Oda bana  dediki biz dışarda yeriz siz yiyin yaptı taman dedim. Şimdide gelmiş diyorki insan bir caykoyardi en azından dedim pardon dışarda yemediğini nerden bileyim arayıp haber vermezsen dedim cıktı yukarı cins insanlar ya

6 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kızına cani sıkılmıştır sana patlamıştır evlat bu insanin bam teli 
(731 puan) tarafından
Bana Yok hp patlar huyudur
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Dışarda yeriz demiş çay içeriz dememişki:D 
(731 puan) tarafından
Mevzu o ki yemekte yetmemişler yani en azından çay koyaymismki peynir ekmek yeşersinler ama ne bilem
0 oy
(1,351 puan) tarafından
İyide ne zman gelecegini bilmiyorsun ki he geldiginde evine cagirirsin anne cay icelim gel gibisinden yorulmussunizdir iyi gelir falan tamam derse hemen atardin cayi 
(731 puan) tarafından
Nerdeee
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Yani hata sende sende kızı hasta onun peşinden gitmiş senin ne olur ne olmaz diye yemek yapıp koyman lazım buzdolabına koy ısıt ver yanlış yapmışsın 
(731 puan) tarafından
Ya valla bacı kusura bakma da aksama kadar yat ev göçebe gibi mutfakta dahil sonra tamam kızı hastalandı gittiler ben yemek mi yapayım evini bastan aşağı toplayam mi kızıma mi bakam hangisini yapam bacı bide bana dışarda yeriz biz dedi sonra fan kıvırmaya dageroe yoktu
(1,017 puan) tarafından
Hayatım sen yemek yap koy herkez kendi pisliğini toplasın sen üzerine düşeni yap sadece millete de hizmetçi olma canım evini temizlicene bebeğinle oynaş anne çocukla bu kadar oldu de geç :)
0 oy
(400 puan) tarafından
Aman ya dert ettiğin şeye bak boşver 
(731 puan) tarafından
Laf sokuyo ona sınır oliyrm
0 oy
(888 puan) tarafından
Bilmem onun için mi dünyaya gelmişler kaynana olunca anlarız artık ayy insaaAllah biz öyle kaynanalar olmayız 
(731 puan) tarafından
Inşallah yok anam ya ne güzel kaynanalar var bizim.payimiza düzenlerde sorun
(888 puan) tarafından
Karışani hic sevmem bana da karisani denk geldi ben karışmam der hep ama nerdeee

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 882 göst.
11 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
0 oy
19 cevap 359 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,216 puan) tarafından soruldu