0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar bugün eşimin testi pozitif çıktı ilk defa corana oldu nasıl davranmalıyım 2 yaşında kızım da var açıkçası bize de bulaşmış olabilir mi biraz boğazlarım acıyor ne yapacağımı bilmiyorum :/

6 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Sakin ol canım önce normal hayatınıza devam ediyorsunuz artık yani ağır bir grip geçirdiğinizi düşün sadece bunun adı corona diyr psikolojik etkileniyo insanlar ve çöküyor. Sağlıklı beslenin parol iç, theraflu diye bir hap vsr soguk algınlıgı için müthiş bişey 2 tane içmeye ayaga kalkarsınız biraz uyku yapıyo sadece 
(31 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok sağol
-Reklam-
+1 oy
(1,736 puan) tarafından
Belki bulamamıştır. Ben covid olmuştum ama eşime ve oğluma bulaşmadı, testleri negatifti, belirtide yoktu çol şükür. Bağışıklılığınızı destekleyin, d vitamini alın, ıhlamur için iyi geliyor 
(31 puan) tarafından
Sağol canım inşallah bulaşmamıştır.
0 oy
(18 puan) tarafından
ayni evin icinde bulasmayanida duydum yani şans bilemezsssin bulasip bulasmadigini suan 
0 oy
(749 puan) tarafından
Kekik suyu kaynat c vitamini tuket canm biseycikler olmaz allhın izniyle 
(31 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Valla cnm eşim oldu 1 hafta önce temas etmediğimiz halde 3 yaşındaki oğlum olgu onları iyilestirdim derken şimdi ben hastayım malesef ve baya ağır geçiriyorum 
(31 puan) tarafından
Canım oğlunla temas ediyor musun
(1,547 puan) tarafından
Şuan hayır ama o hasta iken ediyorum çünkü dibimden ayrilmiyodu
(31 puan) tarafından
Bende bi test yaptırsam nasıl olur
(1,547 puan) tarafından
Hayır yapma eğer ki bı belirti görürsen yap
(31 puan) tarafından
Boğazlarım acıyor sadece
0 oy
(31 puan) tarafından
Bende bi test yaptırmalı mıyım?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 447 göst.
17 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 486 göst.
25 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 530 göst.
27 Ocak 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...