0 oy
199 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (147 puan) tarafından
Annisler ben prima carier kullandim pisik yaptı sleepy ve molfixte sizdiriyor hiç a101 in bezini kullanan varmı ya da bez önerisi olan? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum hiç bir sorun yok. Bence geç değişimle pişik olunur ben bunu anladım 
(147 puan) tarafından
Cok sık değiştiriyorum ama anlamadım prima pisik yaptı sleepy ve molfixte de sızdırma sorunu yaşadım.
Bez bulamıyorum.
tarafından
En iyi bezleri kullanmissn cmm.bence derisi çok hassas ben kullanıyom bisey olmuyor sadece isim vardı kızımı ihmal ettim bir saat baktım pişik olmuş yıkadım geçti.genelde her sabah yıkarım
(147 puan) tarafından
Benimki kolik bebek klasik kolikligi akşam 7 de tutuyor o zamandan önce yıkıyoruz. Ama prima da geçmedi pisik sudocrem le geçirdim.
Bir de a101 ı deneyeyim.
tarafından
Anladım canm dene pişman olmazsın
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ve gayet de memnunum 
(147 puan) tarafından
Ben de bugün alcam denicem hem diğerlerine göre fiyatı da uygun inşallah iyi gelirde devam ederim.
(3,504 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Hiç beğenmedim canım. Bebeğim hemen rahatsız oldu. Prima premium care kullanıyorum. 12 saate kadar kaldığı oluyor hem rahatsız olmuyor hem pişik falan olmuyor 
(147 puan) tarafından
Benimki pisik oldu sudocrem ile zor geçirdim
Benim ki de rahatsız olursa uygun diye deneyeyim dedim ama acaba goon diye bir marka var ona mı baksam
tarafından
Valla canım ben ilk başta önlem kullandım ondan memnun kaldım sonra Molfix ve a101 in bezini denedim çişini yaoar yapmaz rahatsız oldu Prima premium care ye geçtim hem cebim rahatladı hem bebeğim. Diğer bezlerde 2 gün gitmiyor bitiyordu paket
(147 puan) tarafından
İşte ucuz bezin de dayanmama ihtimali var çok sık değiştiği için.
tarafından
Evet ya inan ki 10 dk da bir degistirdigim bile oldu.
0 oy
(9 puan) tarafından

Eltim 2,5 yaşındaki ogluna kullanıyor ve bende oğluma kullanayım dedim 3 aylık olucaz bu arada kesinlikle tavsiye etmiyorum on tarafta torba gibi büzülüyor doluyor bez ama arkası tertemiz şokun bezini de kullandım ondan memnun kaldım ama boyutları çok küçük 

Şuan BİM'in kendi bezini kullanıyorum ve çok memnunum sızdırma yapmıyor gayet boyutu da iyi hatta sizin için foto da bırakayım 

Oğlumu yatmadan 10 gibi değiştiriyorum sabaha kadar aynı bez ve dolu olduğu halde tasma yapmıyor biminki 

image

(147 puan) tarafından
Bim Jenny willy mi? O da olur önlem diye bir markası varmış onu duydum da bime baktım yoktu
(9 puan) tarafından
Onu bilmiyorum hiç evet Jenny willy
tarafından
Onlemde cok iyi sokun bezi fazla iyi degil bimin guzel ama asiri pahali olmus
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Banu turco gittikçe geliştirdiler ben çok memnunum A101 in bana fazla kalın geldi bezi 
(147 puan) tarafından
Aslında onu da deneyebilirim.
0 oy
tarafından
Bız ınternetten slepyy sipariş veriyoruz canım a101 bim bunların bezleri hiç guzl değil bime yenı bez gelmişti hiç beğenmedim memnun kalmadım 
(147 puan) tarafından
Sleppy sızdırma yaptı bende ya. Yoksa benim niyetimde sleppy di. Bir de kalıbı küçük gibiydi.
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Sleppy naturel ve baby turco dönüşümlü olarak kullanıyorum ben çok memnunum açıkçası.. Bazende minies alıyorum migrosun bezi ondanda memnunum.. Oğlum aşırı kaka yapınca bazen taşıyor onunda bezle alakası yok 2 3 günde bir yapıyor ve çoook yapıyor.. 
(147 puan) tarafından
Sleepy denedim de baby turcoyu bir arkadaş daha yazmış onu deneyeyim.
0 oy
(348 puan) tarafından
Ben kullanıyorum asla sızdırma olmuyor.  Hatta şöyle ki bir akşam çok erken uyudu kızım ve gece boyunca derin uykudaydı mama yerken bile, ben de altını açıp uyandırmak istemedim. Sabah uyandığımızda bez dopdoluydu ama bir damla bile sızdırma yoktu. O günden sonra herkese tavsiyemdir :)
(147 puan) tarafından
Fiyatı da uygun iyi olursa benim için ekonomik de olur bez fiyatları aldı başını gitti zaten.
0 oy
(415 puan) tarafından
2 buçuk sene kullandım çok memnundum oğlumu da kullanıcam inşallah 
(147 puan) tarafından
İnşallah bende memnun kalirim
(415 puan) tarafından
İnşallah canm valla eşim marka bez almıştı kızıma ama pişik olmuştu ona rağmen a101 inkinde karşılaşmadım öyle bi sorunla İnşallah sende karşılaşmazsın
0 oy
tarafından
Ben kullaniyorum cabuk sisiyo ama gayet guzel bir bez
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ben kilot bezini kullanıyorum cnm a 101 in memnunum birde baby turco da öneririm ikisinden de kullanıyoruz oğlum 22 aylık olacak
0 oy
tarafından
Bir ara kullandım memnun kaldım canım güzeldi can bebe aldim bu sefer o da çok güzel bir de baby turco bimin bezi hepsi var evde kullanıyorum memnunum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 229 göst.
18 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde uykusuz anne (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
0 oy
8 cevap 871 göst.
18 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 283 göst.
11 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,809 cevap

34,877 kullanıcı

...