0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar 2 aylık hamileyim sinemaya gitsem bişey olur mu hani bebişim etkilenirmi sinemada biliyorsunuz cok yüksek ses oluyor çok fazla radyasyon falan var acaba bi sorun teşkil eder mi aklıma takıldı :ermm:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç birşey olmaz 
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bn 8 aylikkende gttim bisey olmadi canim
0 oy
(2,241 puan) tarafından

dogum yapana kadar gittim sonra bir daha gidemem diye iki haftada bir sinemadaydim :)) sadece son hafta cok sesli aksiyon filmiydi annelik icgudusu karnima montu kapatmisim farkinda degilim guya cocuk korkcak :D 

0 oy
(119,118 puan) tarafından
Kız bisey olmaz nolcakki bende recep ivedik 6. Bekliyom gidcem valla
0 oy
tarafından
Yokcnm niye birsey olsnki
0 oy
(2,865 puan) tarafından
O kadar soru gördüm de bu en tuhafı... Sinemada bebeği ne etkileyebilir ki. O zaman tv de izleme canım telefon da alma eline hepsi aynı şey
tarafından
Hahahahahaha daha neler gorecez :D
(2,865 puan) tarafından
Bazen dalga mı geçiyorlar şaka mı yapıyorlar algılayamıuorum ben :D
tarafından
Bence onlarda bilmiyo ne yaptığını
0 oy
(349 puan) tarafından
Ole bı ımkanın varsa gıt tabı ben ıkı dakıka mutfaga lavobaya gıdemıyorum
0 oy
tarafından
Doğumuma 1 hafta kala siccin5 e gitmiştim :) belki dedim dogururum ama olmadi :)
(996 puan) tarafından
Ayyyy manyakmisin kiz ben normalde izleyemiyorum oyle filimleri sen gebeyken gitmissin helal olsun
tarafından
Ben cok severim korku filmi
0 oy
(659 puan) tarafından
Elınde kı telde ondan daha fazla radyasyon var bakılırsa ınce ayrıntıya valla şimdi den  gez toz em az 1 yıl tabı bakanın olmazsa gıdrmıyeceksın
0 oy
tarafından
Aman ne çok abartiyorsunuz bazen ya sinemadan ne olcak allah aşkına bi kere kendiniz mantıklı düşünün. 

Radyasyon var diye tv izlemeyin telefonlada oynamayın bu kadar abartmayın.. 
0 oy
tarafından
Daha küçük sesten çok etkilenmez ama.bn 7 aylık gtmistim doğunca sestn korkuyordu hemen hocaya okuttk dedi ki hoca anne karnında yüksek sesten irkilmis okudu da düzeldi ileri ki ayda gtme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
24 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Yakamozzzz (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 354 göst.
9 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,469 puan) tarafından soruldu

378,185 soru

11,319,069 cevap

34,764 kullanıcı

...