0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, ben şehir  disindan yeni geldim esim ben gelmeden bir ev tutmus bu arada subata kadar gecici olarak esyali bir apartta kalmak.zorundayiz memur oldugum icin evi tayine gore dizecegiz. Neyse esimin tuttugu ev asiri sikintili cikti ve 2 3 hafta duramadan ciktik. Bu kez temiz duzenli guzel bi rezidansa ciktik ama buranin da banyo gideri yokmus ciktiktan sonra farkettik kapora 2 aylik kira emlakci parasi derken evlere de cok masraf yaptik buradan cikamiyoruz. Sorun şu  dusakabinin icinde  gider var ama banyonun geri kalan lavabo ve klozet kismini.yikadiginda suyunu akitabilecegin bir gider yok. Yonetimle ko.ustugumuzda burasi otel tipi bina gider sistemi hicbi dairede yok silerek tamizleyeceksiniz dendi allah askina klozeti islak mendille mi silelim sacmalik resmen benim icim almıyor 3 gune bir mecbur yikiyorum banyoyu tuvaleti ama su gitmedigi icin mecbur viledayla biriken suyu cekip cekip bidaha paspasliyorum. Simdi 6 aylik hamileyim ileride agirlasinca ne olacak bilmiyorum siz gidersiz bir banyoyu nasil temizlerdiniz. 

9 Cevaplar

0 oy
(13,935 puan) tarafından
Silerek temizle canim. Yapacak bişey yok. Bende o şekilde evde kaldim siliyordum güzelce. 
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Yika cnm suyu bezle alarak dusakabinin içine sık tabi ugrastir ama temiz olur en azından 
(482 puan) tarafından
Su an oyle yapiyorum karnimdan dolayi yere egilemedigim icin havlu baslikli bi viledayla cekiyorum ama asiri uzun suruyor valla cok uzgunum
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Geciciymis cnm silerek temzlersn
(482 puan) tarafından
Iste 7 ay falan kalicaz ve bu surecte ben dogumlu dikisli olucam eve bebek giricek filan yani annem o donemde zaten yardim eder de hic hijyenik gelmiyor bana da
(6,672 puan) tarafından
Tabi ki neden yapmamışlar ki banyo da yikamzsan kokan bı yer
(482 puan) tarafından
Sanirim kolaylarina gelmis. Masraftan kacmislar diyo esim :D
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Biz klozeti kullanmadığımız için ben banyoyu sadece viledayla siliyorum klozet kapağını da ıslak mendile siliyorum bizde gelenler de klozeti kullanmaz çünkü 
(482 puan) tarafından
Ah keske asri tuvaletimiz olsa :/ yeni evlerin neredeyse hicbirinde yok artik hele boyle apart tarzlarda hic yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay silerek klozet mi temizlenir ya şakır şakır suyla çamaşır suyuyla yıkanmadan oturulurmu hiç yaptırmıyo mu yönetim gider
(482 puan) tarafından
Yok burasi 3 blok 320 daireli filan bir site mumkun degil size gider actirmamiz bizim sistemimiz bu dedi cikti adam :) valla ben de sakir sakir suyla yikamadan rahat edemem. O dusakabinin disini falan ciflersin bol bol su dokersin nereye gitcek o su :D onu bile gectim artik klozeti sakirdatsam yetcek bana
0 oy
(7,834 puan) tarafından
Klozet için kenarlarına geçirme poşetleri oluyor her oturuşta yenilersin içinide ozon dök fircala kapaginida sil çok fazla kirlenmez kolay olur
(482 puan) tarafından
Bunu dusunduk misafire felan ayip kacar diye vazgectik :D
(7,834 puan) tarafından
Nie daha hijjenik olur hence
0 oy
(236 puan) tarafından
Aynen sıkıntılı bir durum 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben de kaldım öyle bir evde. Çamaşır sulu fis fis ve bez ile siliyordum. Gayet temiz oluyordu. Sadece orada kullandığım bezin temizliğine dikkat ediyordum. Bence büyük bir hijyen sorunu yaşamazsınız 
(482 puan) tarafından
Fis fistan sonra durulama yapiyor muydunuz bezle acaba?
(1,750 puan) tarafından
Bende öyle yaptım banyo bezim ayrıdır hala oyle normal tuvalet yok yıkarım ayrı bi bezle bwz yoksa havlu kağıtla silerim içinide bol çamaşır suyuyla yıkarım
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Süpür viledayla sil ilk evimde benmde öyleydi süpürüp siliyodum

İlgili bir soru bulunamadı

381,324 soru

11,415,658 cevap

34,966 kullanıcı

...