0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne alemdesiniz hamişler ♥️ benim içim gidiyo evi dağınık görünce ama hem hava aşırı sıcak hemde çok ağır hissediyprum kendimi :) 31+3 üm ben sizde ne var ne yok

4 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla ben hamileliğimin 36. Haftasına kadar yattım doktor artık sıkıntı yok doğsana olur dediği anda kalkıp tüm işleri yaptım duramıyordum hiç son zamanlarda 39 da doğdu 
tarafından
36 ya kadar risk mi vardı canım
(4,089 puan) tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok mu kilo aldın acaba canım? 32 deyim ben de. Doğum iznine çıktım evde canım sıkılıyor. Hergün temizlik, tatlı pohaça börek birşeyler yapıyorum :D zor olmuyor pek bana. 
tarafından
Bana da triliçe gönder canım hayrına ahahah :D
tarafından
Kız bi tek onu beceremem biliyor musun tatlılardan. Nasıl denk getirdin :D yemeklerden de köfte. İkisinin de asla kıvamını tutturamam. Köftem kuru olur tiriliçem de yumuşak olmaz. Ekmek üstüne sos gibi olur. Kekini tutturamıyorum bi türlü :D
tarafından
Allah emi :D sütünü az mı döküyosun acaba ılık olcakmıs bide birden devirmicekmişssin kepçe kepçe dökmek gerekiyormus
tarafından
Yok kız baya bildiğin keki olmuyor. Ekmek gibi oluyor. Malzeme israfı :D yenilgiyi kabullendim artık :D
tarafından
:)) pes etme kız :) unu fazla katıypsun ya da fırında fazla tutuyosun.
0 oy
(415 puan) tarafından
Yapıyorum ama iki günde bir süpürge atarım temizse ellemem. doğuma yakın büyük temizlik yapmam lazım Allah yardımcımz olsun:) 31+2 
(415 puan) tarafından
Erkek canm senin ne;)
tarafından
Kız benimde :)
(415 puan) tarafından
Kız çocuğu erken gelir diyorlar ne kadar doğru bilemem ama belki erken gelir seninki:) gerçi benim Kız geç gelmişti hayırlısı olsun canm sağlıkla gelsinler inşallah
tarafından
Bende çok duyudm o sözü canım :) sağlıkla gelsinlerde senin ilk doğum olmadıgı için daha kolay doğurursun öyle diyolar hep
(415 puan) tarafından
Ay inşallah canım ya Rabbim senin de doğumunu kolaylaştırır inşallah ♡
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canim.bi.sikintin yoksa karnın da büyük değilse fazla yaparsın ben 38 haftalıkken camlarda geziyordum ikisinde de doğuma faydası da oluyor hem 
(4,431 puan) tarafından
Senden de canim baş ettikte bize sor kabardik bütün ikimizde sıcaktan öteki kışta doğdu da iyi oldu:)
tarafından
Kıyamam yaaa ♥️♥️♥️
(4,431 puan) tarafından
Ama geciyo hepsi şimdi 4 yaşında çocuk o.kadar yanmış ki kışın ben 2 kat çorap giyiyorum o çıplak geziyor :)))❤️
tarafından
:)) maşallah Allah güzel günlerini göstersin yaşatsın size
(4,431 puan) tarafından
Hepimize inşallah canım allaha emanetsin❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.
0 oy
7 cevap 168 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 450 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,973 cevap

34,767 kullanıcı

...