0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar dün konu açmıştım anaokulunda işe başlicam diye bugün gittim görülmeye saat 09.00-15.00 arası çalışıcam oğlumda kayıt olacak yemek okula ait sigorta var. Banada aylık 2500 maaş okul yürüme mesafesinde işte görüştük hoca beni pozitif buldu evrak listesi atacaktı hala atmadı bekliyorum. Görüşme çok güzel geçti. Oğlumun eski kreş müdürünün arkdadaşı kreş sahibi tanıyorlar birbirlerini yani. Dün açtığım konu aşağıda. 

Dünkü konu. 

Merhaba kızlar ben çocuk gelişimi ön lisans bitirdim bu sene birde oğlum var beş yaşında,bekarken farklı sektörlerde çalıştım şimdi çocuk gelişimine yoğunlaştı sertifikam var diplomamı aldım seminerlere falan katıldım neyse evde çok sıkılıyorum ve artık bişeyler yapmaya karar verdim bir kaç yere başvuru yaptım kreş, okul, kolej vs Bi yerden cevap geldi ücret beklentiniz nedir diye bende asgari dedim çünkü pek tecrübem yok tabi sürekli araştırma içindeyim ama her yer tecrübe soruyor tecrübede çalışınca oluyor neyse bu görüştüğüm yer döndü asgari değil 2500 civarı veririm dedi bende oğlumunda okula ücretsiz yazdırabilir miyim dedim olur dedi yani hem ben çalışıcam hemde oğlum aynı okulda farklı sınıfta eğitim görecek zaten düşüncem böyleydi oğlumunda yazdırırım gerekirse asgari ücretten düşer diye yine aynı gibi bişey oldu yarın görüşmeye çağırdı büyük ihtimal Allahın izni ile olacak en azından tecrübe edinirim. Yapanlarda öğrenerek yapıyor çoğu şeyi biliyorum ama yarın görüşmede sizce yaklaşımım nasıl olsun.

14 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Hayırlı olsun da canim çok az değil mi maaşın?
(228 puan) tarafından
Maaş az gerçekten ama oğlumda orda eğitim görecek o yüzden pek sorun etmedim ama bir iki ay sonra konuşucam
(6,047 puan) tarafından
Canım oranın aylık ödemesi ne kadardır tahminen . Ona göre hani birşey diyelim mesela çok yönlü lüks bir okul mu aylık ödemesi 2bin 3bin falansa tamam ama değilse beleşe çalışmış olursun.
tarafından
Kreşlerin en kötüsü 2.5 -3 ten başlıyor . Arkadaşım erken kayıtla 15 civarı yazdırdı anaokuluna düşün.
(228 puan) tarafından
Ben normalde asgari alıp oğlumu başka okula yazdırsam yarısından fazlası gider zaten burda gözümün önünde
tarafından
Benceede mantıklı olmuş.
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Hayırlı olsun 
(228 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aa çok sevindim adına hayırlı uğurlu olsun 
(228 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından

Hayirli olsn canm

Inan bedava çalşcksn 2500 bu devirde o parayla napilir ki 

Bari askeri ucret olsaydi

Emegine yazik degil mi 

(228 puan) tarafından
Oğlumda eğitim göreceği için bu şekilde ama bir iki ay sonra tekrar konuşucam
0 oy
tarafından
Canım 2500 TL maaş çok az degilmi ben hakettiğini almak isterim
(228 puan) tarafından
Canım ben şuan işi tam anlamıyla öğrenmek istiyorum birde oğlumda yanımda olacak o yüzden bişey demedim
tarafından
Hakkında hayırlısı canim
0 oy
(17,829 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım
(228 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım ama 2500 inan az. 
(228 puan) tarafından
Az tabi canım ama oğlumu farklı bir kreşe versem asgari alsam yine yarısı gidecek oraya en azında  yanımda ssk yatacak yakın zaten hak yiyecek insanlara benzemiyorlar
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun ama 2500 çok az. Allah şu patronları bildiği gibi yapsın.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım ama o kadar çalışıp da 2500 çok az
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Hayırlı olsn maaşın çok az geldi bana 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Cook iyi evladın da yanında zamanla zam yaparlar 
0 oy
(8,330 puan) tarafından
Tamam para az belkı ama vakti uygun cocugu aynı okulda ev yuruyus mesafesınde gayet güzel evde otursan kım verecek 2.500 tlyı canım 
(228 puan) tarafından
Maaş az olsada aynen aynı okuldayız ssk var yürüme mesafesi ve saatleri çok iyi
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Oğlun kayıt ücreti olmadığı için maaasin az galiba..hayirlinolsunn
(228 puan) tarafından
Ama başka kreşe versem asgari alsam hep oraya gidecek zarnw böyle iyi
0 oy
(2,610 puan) tarafından
2500 lira için değer mi bilmiyorum. Çok az bu devirde özellikle hiç bir şey emeğine değmez inan. Yinede hayırlı olsun 
(228 puan) tarafından
Canım oğlum işe aynı okuldayım ona ücret yok farklı bir okula verip asgari ücret alsam elime bu kadar bile kalmazdı

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 525 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 340 göst.
0 oy
19 cevap 692 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 709 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde MuratınAnnesi (673 puan) tarafından soruldu