0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kızlar e devletimde sıkıntı vardı şu aile destek yardımını bir türlü yapamıyordum e devletten daha doğrusu yardım türü yeni başvuru yoktu bnmkinde önceki yaptığım başvuru detaylarından aile destek başvurusuna katılmak istiyor musunuz diyordu evet yapmama rağmen bir aydan fazla oldu sonuç alamadım bnde bugün sosyale gittim evimde uzak baya sosyale araba ters düşüyor bi otobûse biniyorsun iniyorsun 15 dakika da ekstra yûrüyorsun 2 çocukla bu sıcakta gittim mecburi bi görseniz dışarıya kadar taşmış içerde yer yok ayakta desen adım atacak yer yok derken sistem gitti bnm sıram belirli bi sıradan sonra sıfırdan başlıyordu bide tam fişimi aldım 3 kişi daha fiş kesti fiş bitti zamanında yetiştim birde üstüne sistem gitti 2 saat gelmedi sekreterle gidin evinize gelmez artık dedi bn bi umut gitmedim tabi baya giden oldu eğer o gidenler olmasaydı bugün başvuru yapmak inkansız olacaktı sisteminde gitmesi sebebiyle uzun lafın kısası başvurdum rabbim izniyle çıksa bide ne iyi olurdu sordu sekreter eşin ne iş yapıyor eskiden kapıcıydı orda halen sistemde kapıcı olarak gôrünüyor bnde hayır hafızların vakfında çalışıyor asgari ücret alıyor ev kira ve sigortalı dedim bir ay sonra e devletten kontrol et dedi Allahım inşallah çıkar

2 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kimse yok galiba postuma yorum yapabilecek 
-Reklam-
0 oy
(941 puan) tarafından
Vlah cnm bende edevleten yaptım 1 aydir surec devM ediyor insallah sanada cımar allahın izniyle
(73 puan) tarafından
Allah razı olsun güzelim dilerim sana da çıkar Allah'ın izniyle inşallah o güzel haberi alirsin
(454 puan) tarafından
Benmde devam ediyor daha hergun e devlete 10 kez giriyorum temmuzun 20 sinde yapmıştım inslh kabul olur ya :/
(73 puan) tarafından
İnşallah canim
(1,465 puan) tarafından
İnşallah kuzum Allah razı olsun
(1,465 puan) tarafından
Sizde 1 hafta daha bekleyin olmadı sosyale gidin sizde bnm aile destek yardımı diye form bile yoktu dediğim gibi daha önce başvuru yapmışım mayıs ayında ordan eveti açtım baktım yok iki defa güncelleme yaptım yine 144 sistemde görünmüyor dedi bnde oraya gidip yapayım dedim çoğu kişi e devletten yapanların sıkıntılı olduğu sisteme geç yansıdığı söyleniyor

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 505 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ervam (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
21 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,221 göst.
16 Eylül 2019 Aile kategorisinde Su33 (50 puan) tarafından soruldu