0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (488 puan) tarafından
Kizlar hic gitmedik esiminde bobrek tasi sorunu var kisin termal otele gidelim dioruz ama nasil oluyo ayri ayrimi gircez termal havuzlara tesettürluyum zaten ama cocukla ailecek eglencegimiz biseyde olsun istiyorum onun icin hangi ozelllikte otel bakmamiz lazim aile odasi diyemi geciyor bilgisi ve onerisi olan varmi

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok yer var neresini düşünüyorsunuz ki? 
(488 puan) tarafından
Marmara bolgesi dusunuyoruz balikesir sakarya bursa ole
(13,202 puan) tarafından
Oylat da hamam olarak ayrı bursa içinde de kaynarca var öyle kazdağları da öyle bildiğim kadarıyla. Sakaryayı geçince boluya doğru bir yer var orada hamam öyle ama havuz değil sanırım hepsi termal
-Reklam-
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Aile odası yerine göre bazı yerlerde küvet şeklinde bazı yerlerde gömme geniş oluyor odada ..havuza girmek istersen de kadın erkek ayrı tesettürlü rahat girebilir hem havuzda hem odanda termal su oluyor
(488 puan) tarafından
Her otelde oluyomu odada havuz gibi ole almak istiyorum
(8,986 puan) tarafından
İşte yerine göre galiba ben de gommmeli geniş planı tercih ederim ama bazı oteller küvet sekli
0 oy
(37 puan) tarafından
Sakarya'da var. Kuzuluk termal otel. Suyu çok şifalı diyor gidenler. 
(488 puan) tarafından
Odasinda varmi havuzu peki
(37 puan) tarafından
Odalar da yok ama aile için özel havuzlar var yanlış hatırlamıyorsam
0 oy
tarafından
Canım erkek kadın termal yerler ayrı oluyo dışarıda havuz varsa o karışık oluyo ama içerisi ayrı oluyo hep beraber giremezsiniz içeride hamam sauna vs filan var 
0 oy
(504 puan) tarafından
Bolu da sarot termal var biz gittik beğendik 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Şifa için diyorsan kesinlikle afyon Gazlıgöl kaplıcaları diyorum kadın erkek ayrı evinde küçük bir havuzu vardı termal su akıyor ben orda beş gün kaldım beşinci gün kaplicadan çıktım duş alırken kum döktüm oradan döndükten sonra doktora gittim kum dökmüşsun dedi 

Tatil olarak ta her sene Bolu sarot termale gidiyoruz beş senedir bu ayın 11 inde tekrar gideceğiz inşaAllah kadın erkek ayrı oluyor ve aile havuzları var arayıp randevu alıyorsunuz resepsiyondan 1 saatlik oluyor hemde gezecek yerlerde var çok güzel tavsiye ederim 
tarafından
Gazligolde afiona gitmiştik çok beğendik.
(2,244 puan) tarafından
Evet ben ilk Hilal termal var oraya gittim bir sene sonra da Özgül termale gittim çok ikisi de çok güzeldi ayrı ayrı
(488 puan) tarafından
O sekilde aile olarak girebilioruz bi saatlik dogrumu
(2,244 puan) tarafından
Evet biz girdik baya çokta güzel içeride duş ve giyinme bölümü var rahat ediyoruz anahtarı bize veriyorlar kilitliyoruz saati dolunca haber veriyorlar çıkıyoruz
(2,244 puan) tarafından
Aile havuzu olan sarot termal evlerinde mutfak banyo yatak hersey var
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Erkek kadın ayrı oluyor 

Karışık olan alanlar da varbiz mesela Çiftehan termale gidiyoruz gayet güzel tavsiye ederim.
(488 puan) tarafından
Citfehan karisikmi peki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 138 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu