0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (10,073 puan) tarafından
Kız gittigim hastanede dogum fiyati olmus 6.000 bide yilbasinda gelecekmis bende subat basinda doguracam. Kız anaaaağ

27 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hangi şehir canım merak ettim :)
(3,836 puan) tarafından
İlgili doğru yengemde 2. Sezeryanını ona yapacak tavsiye üzerine gittim bende ama malesef açılmamı ve bir çok şeyi eksik bilgi verdi eşimde tehlikeye atmayız dedi başka doktor bulduk
(10,073 puan) tarafından
Banada cok dogru bilgiler verdi sasirdim canim detaylida bebegimde bobrek genislemesi cikti mesela ayni detaylidaki gibi yarim saat inceledi olctu her gitmemde masadan kalksam bile aa sunada bakmadik diyip geri yatiriyodu tekrar bakiyodu
(3,836 puan) tarafından
Ben ilk 3 ay gittim canım ilerisi için bir şey diyemicem ilgili de bir doktordu ancak eksik yapıldı benim kontroller ve bebeğin suyu sızıyor dedi sadece ultrasondan bakarak ama ultrasonda bu belli olan bir şey değilmiş başka bir doktor test yaptı gelen sıvı su değil dedi zaten suyumda fazlaymış yani 3 aya buna benzer en az 10 örnek veririm hamliliğim resmen zehir olmuştu bana böbrek taşı var denildi meğer kum döküyormuşum kist var denildi kaç doktora gittik hiç bir sıkıntı göremediler eşim en sonunda baktı her kontrolde ağlıyorum olumsuz şeyler duyunca başka doktorlara götürdü ve o zaman açılmam farkedildi. Her hasta bir olmuyor benim yengemde çok memnun ama malesef bizim bir doktordan beklediğimiz ilgi değildi detaylı muayeneydi o gün başka doktora gitmeseydik belki serklaj yapılmayacaktı ve açılmam ilerleyecekti
(10,073 puan) tarafından
Anladim canim.neyseki farkedilmis ya. Benim eltimde ilk hamilelikte medicanaya gidiyormus surekli agrim vardi diyor doktor dusuk tehliken var yaticaksin ayaklarini havaya dik yat diyomus buda guvenmis agrisida olunca e bilmiyo ilk hamilelik guvenmis devam etmis. Sonra baska bi doktora gidiyoki meger kum dokuyomus dusuk tehlikesi falan yokmus. Birsuru testler para donmusler kalin bi dosyasi var falan. 2.de hic doktora gitmedi :)
(3,836 puan) tarafından
Doğrudur canım inan çok zor doktor bulmak o yüzden olumsuz bir şeyde mutlaka başka doktor görüşü de almak gerekir. İlk gebeliğimde tecrübesizdim 20 haftalık erken doğum yaptım o yüzden şimdi her doktora güvenemiyorum en azından bir kaç yere daha görünüyoruz. Ama dediğim her hasta farklıdır Özcan bey de iyidi yengemin doğumu çok zor bir tek o kabul etti 4. Sezeryanı olacak ve bebek dikişe yapışmış ve daha geçen sene doğum yapmıştı tekrar hamile kaldı bebeği 5 aylıkken ama Özcan bey diğer doğumunu da yaptırdığı için yaparım demiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben geçen sene fazlasını ödedim şimdi düşünemiyorum 
tarafından
Kız benim gittiğimde iyi değildi.secenek olmadığından pahalıydı az üzerine koysam acıbademe giderdim sirf Dr memnunum diye değiştirmedim. Doğru diyorsun dra güveniyorsan hangisi uygunsa orda olabilir. Yapılan işlem aynı sonuçta.
(10,073 puan) tarafından
Aynen doktorum cok iyi ya yine ona gidiyroum
tarafından
Dr önemli ya memnunsan yapacak bişey yok. Şuan herşey pahalı zaten hele hastaneler firsat kolluyorlar zam için.
(10,073 puan) tarafından
Aynen canim yapacak birsey yok sezeryan zaten :)
tarafından
Benim de öyle :(
0 oy
(888 puan) tarafından
Sadece dogum 7 bin dediler bize
(10,073 puan) tarafından
Ben dogurana kadar bizimkide olur o kadar :D
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben 3 bin civariydi sezeryandi bide bu ne ya soysunlar bizi daha iyi 
(10,073 puan) tarafından
Yok devlete zaten gitmem esimde gondermez
(1,918 puan) tarafından
Dogum.n e zaman canim
(10,073 puan) tarafından
Subat basi canim daha 12 haftalik
(1,918 puan) tarafından
Yolun uzunmus Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ❤️❤️
(10,073 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun evet buyugum 2 yasinda :)
0 oy
(830 puan) tarafından
Benimde Şubat görünüyo ya ama nasip kısmet Rabb'im yardımcımiz olsun valla
(10,073 puan) tarafından
Amin valla ya hakkimizda hayirlisi
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Senin gene iyi ben 5 ay önce ankarada 7 bin verdim özel ilk kizimda 4 buçuktu
(10,073 puan) tarafından
Gittigim hastanede oyle ahim sahim bi yer degil yani :)) bende ilkini 2700e dogurmustum ayni hastanede
(5,240 puan) tarafından
Hersey artık böyle kuzum sonumuz hayır olsun inşallah
(10,073 puan) tarafından
Amin valla canim ya
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ay cok artmış hakikaten. Ben 2021 de dogurdum 4500 odedik. O bile oha demiştim duyunca
(10,073 puan) tarafından
Bende 2020de 2700e oldum ayni hastanede :))
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Geçen sene 7.500 tuttu doğum serüveni 
(10,073 puan) tarafından
Bende 2 sene once ayni hastanede 2700e dogum yaptim
0 oy
tarafından
İst. Zaten böyleydi bnce artmamjs 
(10,073 puan) tarafından
Kiz bende istanbuldayim zaten hastaneden hastaneye degisiyo. Ben 2 sene once ayni hastanede 2700e dogum yaptim
0 oy
tarafından
Geçen sene Urfa'da 1500e doğurmuştum :) bu sene Afyon'da normal doğum 5500,sezeryan 6600mus.daha bunun suda doğumu falan var kim bilir onlar ne kadardır 
(10,073 puan) tarafından
Ahh ahh kiz ne suyu masada doguralimda yeter :D
tarafından
Aksjsks :)
0 oy
(532 puan) tarafından
İçimizde tutcaz artik
(10,073 puan) tarafından
Haha kiz keske dursalar :D ben ilkinde cok istedim ama bunda daha sabirsizim
(532 puan) tarafından
Valla ben İzmir'de Ege yaşam da dün sordum 7 bin dediler ben çıkarana kadar olur 10 bin o yüzden içimde tutmayı düşünüyorum :D
0 oy
(307 puan) tarafından
Medipol bu fıyat tan daha ucuz
0 oy
(12,710 puan) tarafından
8 ci aya kadar özele gittim doğum fiyatları oğrenince bi de benim doktorum surekli sezaryene teşvik ediyordu devlete geçtim ilk nst orda girdim doktoru beğenmedim başka birine geçtim.  İyikı de gitmişim devlete 29 ci saatte doğurdum özelde beklemezlerdı kızım 2 gün küvezde kaldı ön bundan aşşa çıkmazdık.  Yazık günah devlette doktorum da eve de çok pozitifdı telefonum full video resim dolu jshkhgmş 
0 oy
(810 puan) tarafından
Canm nerde oturuyosun bılmıyorm ama ben esenyurtta ozele gittim pahalı oldugu ıcın ben eger burda dogum yapsaydım beylılduzu devlete gidicektm orası cok ıyı calısanları olsn bakım olsn benım arkadasm orda kadn dogumda calsıyor o tavsıye rttı kendi bende bı kac kez son kontrollerıme gitmiştim iyidi ben memlekrte gittim doguma.istersen oraya git
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Doğumda da erken rezervasyon olsaydı keşke :D Allah yardımcınız olsun canım zor valla. Sağlıkla gelsin bebişiniz
0 oy
(396 puan) tarafından
Muayene ücretleri bile uçtu.

Kasım ayında 100 tlydi Aralık ayında 200 oldu.  Haziran ayında 350 yaptı bıraz tepki alınca 300e indirdi. 
0 oy
(4,996 puan) tarafından
Geçen yıl Diyarbakır'da özelde yaptım temmuz 2022 fiyat 1 bucuktu şimdi 4 ocakta tekrar olcak bide.
0 oy
(4,171 puan) tarafından
28 şubatta doğum yaptım 6250 ye canım yine iyi senin şimdiye göre 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
2 sene önce normal doğum 1450 TL yaptım Medipol Hastanesi'nde şimdi kaç paradır kim bilir 
0 oy
(266 puan) tarafından
Ankara 10.000 bin lira cık kuzum koru hastanesi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sare4545 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Angel (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.